Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > MTMStore
Zaboravljena šifra? Registracija

MTMStore mtmstore.eu

MTMStore

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-11-2014, 21:46   #31
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: NOVEMBARSKA GRUPNA!rok do 10.novembra u podne!

Ziv bio LLegendo ,da se ne lazemo nudili su meni na vishe strana ali se uvek neshto izjalovi a da sam ih dobio nebi ih vishe ni pomenuo ! Imash pivo od mene u cetvrtak!!!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-11-2014, 21:47   #32
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Opuštencija

Sent from my LG-D838
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2014, 20:03   #33
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 254
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 70
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Preuzeto danas avoria arome od Davora,sve na nivou kao do sada
De luxe blend i gold royal obećavaju ali pure tabak miriše isto kao ry4 ili shade što me baš ne raduje
Vidaćemo posle sazrevanja na šta će to ličiti
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2014, 21:12   #34
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 124
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

A kako bi opisao De luxe blend i gold royal....sta im je karakteristicno koja nota karamel..orasi lesnik itd...ili nesto sto slici duvanu...

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2014, 21:19   #35
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Pohvala: 254
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 70
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Pa ne znam ovo su utisci na osnovu mirisa
Gold royal mi vuče onako prosto duvanski sa malo čini mi se mentola a de luxe onako baš teži duvan,jak sa nekim po mirisu bih rekao začinske biljke,mada kad dođe na parenje će možda biti drugačije,koj će ga znati
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-11-2014, 00:07   #36
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Pohvala: 1,457
Pohvaljen: 1,617
Nivo reputacije: 310
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Samo da javim, zamesao sve VZ arome i sve ok, ništa čudno naspram oridjidji.
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-11-2014, 00:10   #37
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Savo lepo fercera onaj Orhid ,osh da mi ga dash!?
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-11-2014, 03:43   #38
Nez
Senior

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 753
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 48
Nez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosi

Zahvaljujem na poslovnosti, a posebno na korektnosti i lijepom iznenađenju.

.....
Nez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-11-2014, 07:43   #39
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Joj seme ne staj mi na muku, juče me Srki juri po ušću da mi ukrade orchida :P
Staro 14-11-2014, 08:14   #40
banema
Veteran

banema's avatar

E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,736
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 170
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Idi bre Savo, smorio si sve ljude sa onim Orchidom, napala te Scooterova bolest .
Ispraznice sve rezerve na FTu

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-11-2014, 08:37   #41
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Mene su Scooter i Zogu zarazili tako da su oni krivi :P
Staro 14-11-2014, 09:08   #42
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Cini mi se da sam ja zarazio scootera

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-11-2014, 09:31   #43
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 350
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Sve pohvale za MTM i Davora, kao i uvek narudzbina kompletna, i sve po dogovoru!
Hvala!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-11-2014, 12:31   #44
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 124
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Katy Vidi poruku
Sve pohvale za MTM i Davora, kao i uvek narudzbina kompletna, i sve po dogovoru!
Hvala!
Katy...da nisi mozda slucajno otvorila i pomirasala nove arome od Avorie...ako si narucila koju.....

Nemogu da verujem da od juce ....od kada se preuzela roba od MTM a ni jedan jos komentar osim @Chelios( svaka cast) na temu Avoria aroma....znaci malo je ljudi porucilo te arome...ok

Ovako...Bragger jakoo lepa prefinjena buter karamela sa mirisom paljenog drveta mozda kao black fire FA cini mi se ali jos prirodnije i ljace...sve se jasno i lepo oseca bez nekih nejasnih nota...Extra

Black Cavendish...ovo mi nece biti bas lako da opisem jer cu morati da uporedjujem sa aromama koje sam probao ranije i koje su poznate samo onom delu forumasa koji su probali iste...Osnova tj baza arome je neka orasasta kombinacija sa gound nut mirisom i duvansko nesto..podseca na S camel od prilike.....a visa tj ostrija nota..deluje kiselkasto suvo..podseca me na Old Harbor od helasa ili one kiselkaste note duvanske koje koristi inawera u duvanskim aromama nesto izmedju ta dva ...da ne bude zabune old harbor samo to i ima ostrinu ali nema baznu jaku notu...Black Cavendish.kada se protrlja medju prste ta ostra nota se gubi...ovako malo jace se oseca kada se mirise iz flasice....verujem da je to i zbog svezine aroma...malo kad odstoji bice taman u skladu sa baznom notom.... mislim da ce se ujednaciti kada se zamixa....jedna zaista lepa i interesantna duvanska aroma...po opisu ne deluje mozda tako...ali mi je veci izazov od braggera gde je sve vec jasno njam njam...

Ovako ovo su utisci po mirisu iz flasica i malo kap/dve protrljane madju prste...

Avoria mi deluje kao ozbljna firma koja zna vrlo dobro sta radi, jacina aroma po mirisu cini se bas dobrraa Toliko od mene za sada....Pozzzzzz Hvala Davoru na usluzi i MTM u na lepim aromama...sve stiglo ok... ja zadovaoljan

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-11-2014, 16:08   #45
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Pohvala: 77
Pohvaljen: 265
Nivo reputacije: 69
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

duracos
Aj sad sve to ponovo u forum o tecnostima, tj, podforum arome.
Pretpostavljam da ima jos ljudi koji su probali iste ili druge arome od iste firme.
Cisto da se ne pise ovde, vec tamo gde je sve na jednom mestu, a zbog lakse pretrage.

Inace, hvala za opis.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > MTMStore

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:53 sati.