Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-02-2015, 18:28   #1
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 272
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 53
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi
Uobičajeno Protank 2 Mini ili MT3S?

Molim nekog od "vapera" da mi odgovori da li je bolje da kupim još jedan PT mini pa da imam dva ili MT3S jer ovaj nisam probala?
Koji je bolji?
Da li se uopšte mogu porediti?
Koriste li iste grejače?
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2015, 18:32   #2
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,577
Pohvaljen: 1,404
Nivo reputacije: 253
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger mini Protank-3?

Nista neces propustiti ako ne uzmes MT3S...Moje misljenje.

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2015, 18:55   #3
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 81
Nivo reputacije: 28
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

MT3S koristi iste glave kao PT2. Jedina prednost MT3S-a je to što ima duplo veći kapacitet.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2015, 20:15   #4
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,577
Pohvaljen: 1,404
Nivo reputacije: 253
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Kanger mini Protank-3?

Ne znam koju opremu koristis,kontam ako pises u temi PT3 mini da mislis na njega...U svakom slucaju nista posebno...Bolje PT2-3 mini sa AFC,imas i AFC bas za mini...lepo izgleda

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2015, 20:41   #5
admiral
Senior

admiral's avatar

admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od SljukaZr Vidi poruku
Ne znam koju opremu koristis,kontam ako pises u temi PT3 mini da mislis na njega...U svakom slucaju nista posebno...Bolje PT2-3 mini sa AFC,imas i AFC bas za mini...lepo izgleda
Joj sorry, zalutala sam. Ja svo vreme mislim na PT2 mini, nisam primetila trojku.
Ništa, odoh na deo o PT2 miniju...
Staro 27-02-2015, 20:48   #6
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 347
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

IZ mog ugla, MT3S nije bolji od PT 2 mini, a nije ni posebno losiji eto sto rece kolega mozda zbog kapaciteta ako ti znaci mozes ga probati, ali ne ocekuj nista revolucionarno drugacije ni bolje a ni posebno losije

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2015, 22:59   #7
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,430
Nivo reputacije: 1151
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Re: Protank 2 Mini ili MT3S?

Moderator poruka
Postovi prebaceni u novu temu

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2015, 14:34   #8
admiral
Senior

admiral's avatar

Ma ja sam htela, što se kaže, jednim udarcem dve muve. Naime, htela sam novi klir koji još nisam probala, a da ujedno odgovaraju i grejači od PT minija jer njih imam.
Pa pošto mi na slikama izgledaju isto, mislila sam da odgovaraju i za MT3S.
Ali eto, prešla sam se... izgleda da nije tako..
Mislim može, ali uz neke dorade... (a to je gnjavaža)
Bar sam ja tako shvatila, njegovo visočanstvo c-hell-a.
A ako je neko vaper - on je.
I nije ni geri ni pedi nego baš onako taman - medi.
Šaalim se...

edit by ferguson
obrisano ime
Staro 03-03-2015, 15:09   #9
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,416
Pohvaljen: 12,209
Nivo reputacije: 1879
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Prednost MT3 je kapacitet.
Prednost Protank 2 mini je stakleni tank u kome ne ostaje miris tečnosti. I po stoti jubilarni put protank grejači ne mogu da se uglave u T3S ili MT3S... Nego Vesa mi obećao da neće da mi briše sliku klira
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2015, 15:25   #10
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2015, 15:30   #11
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,416
Pohvaljen: 12,209
Nivo reputacije: 1879
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Izvinjavam se
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2015, 15:40   #12
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2015, 03:08   #13
2iggy
Senior

2iggy's avatar

E-cig: Akumulator od Fergusona, direktno na plus i minus
Pohvala: 1,476
Pohvaljen: 695
Nivo reputacije: 130
2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu

U skladu sa temom predlozio bih protank mos def... rade apsolutno isto i jedan i drugi,samo je pt daleko lepsi a ovaj deluje nekako jeftino sta znam...nisam bas bio odusevljen

2iggy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2015, 07:54   #14
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,470
Pohvaljen: 4,427
Nivo reputacije: 727
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Pt mini ima bolju aromu, mt3s veci kapacitet. Naravno mt3s se može lako prepraviti na vatu i pojačati aroma. Hladnija para je takođe osobina tog većeg klira...

Sent from Parče plastike...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2015, 12:54   #15
detabo
Senior

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 312
Pohvaljen: 306
Nivo reputacije: 94
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

PT mini ti je dobitna kombinacija.Bolji ukus,laksi za odrzavanje,odradjen od kvalitetnijih materijala,mogucnost zamene pojedinacnih delova atty-a.....

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:56 sati.