Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-03-2015, 14:42   #16
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Registrovan: Jun 2012
Godine: 42
E-cig: Kraftшerk
Pohvala: 791
Pohvaljen: 531
Nivo reputacije: 105
Zvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Havarija sa PT mini-jem

Citat:
Originalna poruka od jav74 Vidi poruku
Ali od svih klirova sto sam probala meni je pt mini 2 najljepsi i najbolji!
A sa AFC bazom je bolji od najboljeg

koliko ušiju - toliko kanala
Zvukoljub nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-03-2015, 15:20   #17
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,456
Pohvaljen: 2,223
Nivo reputacije: 387
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

E hvala puno!bas ste me obradovali:-)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 15:21   #18
coolair
Iskusan član

coolair's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 55
Pohvala: 92
Pohvaljen: 115
Nivo reputacije: 35
coolair ima čime da se ponosicoolair ima čime da se ponosicoolair ima čime da se ponosicoolair ima čime da se ponosicoolair ima čime da se ponosicoolair ima čime da se ponosicoolair ima čime da se ponosicoolair ima čime da se ponosicoolair ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od jav74 Vidi poruku
Zar moze afc baza na ptmini?
Ima da se kupi AFC za PT2 mini. MAda i AFC za PT2 odgovara miniki, ali je malkice ružnjikavo. Na tvom "Provari Mini" čučnuo bi lepo

coolair nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 15:44   #19
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Zvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvalu

Ako ćeš koristiti PT2 Mini na Provariju ili nekom drugom modu većeg prečnika/gabarita, AFC od velikog PT2 će biti sasvim ok vizuelno, kao što je pokazao dbranko. Za upotrebu sa ego baterijama elegantnije (ali i skuplje) rešenje je AFC baza od Aerotanka Mini ili Genitanka Mini.

Staro 24-03-2015, 18:18   #20
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 272
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 53
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

Neću AFC ako je ružnjikavo. Kupiću istu ovakvu bazu, ali je nema u Kuli.
U Kuli nema ništa.
Samo JSO i L egija.
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-03-2015, 18:53   #21
BigBud
Senior

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 389
Pohvaljen: 397
Nivo reputacije: 98
BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi

Na FT-u moze da se kupi :
Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10011887/2034208-replacement-base-for-mini-protank-ii-v2-mini

Neaktivan
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 21:25   #22
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 753
Nivo reputacije: 135
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-03-2015, 21:41   #23
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,456
Pohvaljen: 2,223
Nivo reputacije: 387
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Moze link za afc za miniku

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 22:13   #24
alexdja
Senior

alexdja's avatar

alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Ja sam kupio u beogradskoj radnji koja se zatvorila, a u drugim ovdašnjim nisam video...

Na FT nema samo AFC...

Na raznim sajtovima ima, ali ja ne znam da li isporučuju u ove krajeve...

Probaj sa pretragam na ovu foru pa možda prepoznaš sajt koji isporučuje:

Kanger Airflow Control 2.0 Mini

Kanger Mini Airflow Control Valve V2

Ali ako ne nađeš, mislim da je najbolja varijanta ceo klon sa FT

1:1
Kod:
https://www.fasttech.com/products/3006/10008618/1772505
Liči
Kod:
https://www.fasttech.com/products/3006/10008618/2126400

...jer iako je nešto skuplji nego što dođe samo AFC, dobićeš rezervno staklo, drip tip, metalni tank i AFC koji mogu da pasuju na dvojku, a ostali delovi i na trojku...

Nema više divljeg bučka.
Staro 25-03-2015, 00:54   #25
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 503
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 85
MacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosiMacVap ima čime da se ponosi

Kod:
https://www.fasttech.com/product/1930808
Na diskusijama na FT forumu ljudi se kunu da hvata na Protank 2. (edit: Nisam video da se trazi za mini, odnosno video sam, ali sam mislio da je ovaj i za mini, odnosno jeste i za mini, ali... Ne znam sta sam mislio. )

A da koristim jos klirove, ja bih rizikovao sa ovim:

Kod:
https://www.fasttech.com/product/1682500
Ceo atomizer (skoro) po ceni AFC-a.

MacVap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2015, 01:06   #26
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,583
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Joj...dobro sto nemam mogucnost da kupujem sa ft ,sta bih sve uzeo od klireva,a do modova jos nisam stigao
gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2015, 08:16   #27
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Mislim da je ovo bolja opcija nego Aerotank klonovi:
Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10004861/1838300-authentic-genitank-mini-bottom-dual-coil
Dobija se originalni proizvod, AFC baza se estetski savršeno uklapa sa PT2 Mini jer je hromirana a ne stainless steel, a čak je i malo jeftinije.

Inače, samo AFC baza za Mini (originalna) može da se kupi ovde:
Kod:
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1179_1402&products_id=8961
Košta 6,7$ + poštarina 4$, što je po meni besmisleno davati, jer za iste pare može da se uzme kompletan Genitank Mini.

Zahvalili :
Staro 25-03-2015, 08:46   #28
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Bravo za genitank mini!

Nisam ga ni video...

A taman i solucija da se ima i mini AFC V3...

Nema više divljeg bučka.
Staro 25-03-2015, 09:15   #29
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Tako je, Genitankovi imaju AFC V3. Ne znam koliko je poboljšanje u odnosu na V2, ali je znatno bolji od V1.

Treba imati u vidu da su te male AFC baze, za razliku od velikih, otvorene s donje strane, pa ne štite bateriju od curkanja tečnosti iz grejača. Ukoliko će se PT2 Mini koristiti s nekim modom mislim da je velika AFC baza ukupno bolje rešenje. Jes da je esteski slabija kobinacija, ali štiti bateriju od curenja i ne traži dodatni adapter za 510 navoj.

Zahvalili :
Staro 25-03-2015, 17:15   #30
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,583
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

malo je off,al treba mi misljenje.Ako koristim samo pt2 mini, koju bateriju je najbolje uzeti,isplati li se uzeti istick?
gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:03 sati.