Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-07-2016, 12:12   #46
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,287
Pohvaljen: 3,126
Nivo reputacije: 395
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju
Uobičajeno Re: Bachelor Tank by EHPRO

Posle 3 tedna druženja sa Bachelorjem moram reči da me ovaj RTA zaista prijatno iznenadio. Mada malo ružnjikav i golemast nudi veoma lep i prijatan doživljaj vejpa za korisnike koji su otvoreni za restriktivan D2L ili se kreču tamo gdje cug nije toliko tesan

Precizne izrade bez nekih pomodnih dodataka malo višeg gabarita zbog post-less decka - da viši je i od Uwell Crowna - lepo se razklapa i logički zatvara i otvara LC i AFC. Šteta što nema podesivog i pak istrćanog pina da se hibriduje sa nekim modom (možda bi čak išlo al se pin veoma meko potapa u navoj press-fitovanog decka - šteta rizikovati za neki kaboOoom....)

Najbolji setup mi ispao 9 spaced namotaja SS316l 0,4 mm žice oko 3 mm prečnika (0,7 Ohma) - najviše vlažne mastne pare sa veoma izrazitom aromom od 22 - 27W i u TC načinu na 220-230C na Zero Miniju.
Na 2,5 mm prečnika izgleda ne natapa dovoljno brzo i para postne suvija al zato TH pojača. Sada ga vozim na 1,2 Ohma 0,4 mm kanthal 3 mm prečnik - nije loše al mi bio setup sa SS316l bolji. Spaced coil kod ovog atomizera mi izpadne bolji kao contact.

Preporuke za sve kojima veličina atomizera nije minus - za lepo i opušteno parenje doma uz vrlo dobar doživljaj vejpa i kolko to u poslednje vreme ispadne otrcano - SJAJNU aromu

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-03-2017, 19:48   #47
Kinkel
Banned

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Nivo reputacije: 0
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Bachelor Tank by EHPRO

... kao sto je kolega rekao .. sa prstenom nema curenja .. evo prostog nacina, uzeo sam silikonski usnik (onaj sto poklanjaju u nekim radnjama) isekao na sirinu kanala .. zatvorio kanale za tecnost .. namotao f2mm, kantal 0,3, 6 nav. Stavio vatu do prstena .. malo spustena ka dnu .. i m2l je sada kako treba.
.. sad da li je silikon stetan ili ne .. pojma nemam, ali ovo radi. Zahvalio bi kolegi @nirvani koji je predlozio "prsten" ..

"neko pušta voziće, neko mota coil-ice"
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:02 sati.