Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-02-2016, 12:59   #1
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 347
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju
Uobičajeno Cthulhu V2 RTA

Cthulhu v2 je tank atomizer i poseduje dve baze koje lakom zamenom omogucavaju podrsku za jedan grejac, sa klasicnom subtank bazom, ili dva grejaca sa velocity bazom. Kapacitet tanka je 4.7ml.

Kod:
http://www.vapordna.com/Cthulhu-V2-RTA-Rebuildable-Tank-Atomizer-p/cthulu.htm

Specifikacije:

Precnik: 22mm
Podrska za jedan ili dva grejaca
Izdignute rupe za vazduh da bi se sprecilo curenje tecnosti
Kontrola dotoka tecnosti
Dopunjavanje tecnosti sa gornje strane
Kapacitet: 4.7ml
Dva otvora za dotok vazduha 12mm * 2mm
Podesivi bakarni 510 kontakt
Stakleni i plasticni tank
SS i delrin drip tip

MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-02-2016, 22:54   #2
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: UTA by Ubertoot

U potrazi za Rose vejpom, dosao sa do Cthulhu V2 atomizer.

Single Kanger Subtank i Velocity deck-ovi su savrseni.

Kada se na single deku zavrne vazduh na prstenu, bez obzira sto ima rupetinu - ovo je KONACNO atomizer koji daje onako MASNU i PUNU aromu kao Rose.

Totalno neocekivano sam nasao nesto sto je mozda i bolje od Rose u totalno drugom pakovanju.

Ako budem imao vremena malo vise, otvoricu temu, pa cu napisati koju.

Mada znam jos dvojicu kojima stize pa skoro isti dan, pa mozda prozbore neku

To sto je rupa veca od 2mm, ne znaci nista, Chtulhu V2 je cist primer kako od d2l cudovista mozes napraviti vrhunski m2l vejp sa izuzetnom aromom.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-02-2016, 23:41   #3
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,593
Pohvaljen: 1,274
Nivo reputacije: 285
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

I ja sam oženjen sa Ružom pa pratim sve što može dati vejp sličan njoj. E sad... Tema je o UTA, a ti si pored njega u delu koji je citiran pomenuo još 3 atomizera, pa mi nije jasno o kom atiju pričaš u delu posle posle toga...

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2016, 00:02   #4
Guru
Banned

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Chtulhu V2

Kod:
http://www.cthulhumod.com/cthulhu-rta-v2
Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10013829/3903000-authentic-cthulhu-v2-rta-rebuildable-tank-atomizer
Radi MAP code, 27$ je sa njim.

Trenutno najbolji RTA koji imam

Staro 01-03-2016, 09:05   #5
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

@Guru
Pa, da, zato si meni utrapio UTA pa me jos naterao da narucim Cthulhu
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2016, 09:14   #6
Guru
Banned

Sam si se utrapio

Dobra je UTA, odlicna, ali sam vec imao to sto mi UTA pruza

A videces kad ti doleti ktulule, zaboravices i ruzu i utu, tuturututu
Staro 01-03-2016, 09:40   #7
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,579
Nivo reputacije: 550
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Uh Guru, al' si ga ishvalio, i to na UTA temi. Znaci, sutra i Chtulhu V2 u oglasima?

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2016, 10:00   #8
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,583
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Kada bi guruu zabranili pristup oglasima mogli bi svi da se slikamo

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2016, 10:42   #9
Guru
Banned

Citat:
Originalna poruka od Gorki Vidi poruku
Uh Guru, al' si ga ishvalio, i to na UTA temi. Znaci, sutra i Chtulhu V2 u oglasima?
Pre bih ostao na 5V iz kompjutera nego bez ktulusceta
Staro 01-03-2016, 12:42   #10
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 730
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 182
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Jeste, znam i ja jednog kome treba da stigne otelotvorenje mašte H.P. Lowecrafta pa ću da napišem recenziju sa fotografijama.
Pogledao i brzinski probao Chtulhu kada smo se Guru i ja videli i stvarno radi za 5+ ali konačnu ocenu mogu da dam posle duže upotrebe.
Takođe znam jednog kome stiže i UTA. Do sada nije rođen RDA ili GEN koji nisam uspeo da nateram da izuva ali nikada se ne zna, videćemo
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2016, 14:40   #11
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 730
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 182
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju
Uobičajeno Re: Danas mi je stiglo/tema za hvalisanje

Stigao je i kod mene danas.
Rastavljeno do poslednjeg dela i oprano u alkoholu.
Završna spoljna obrada je 4+ od 5. Ima dva mala ujeda od neke mašinske alatke na AFC-u, ništa posebno uočljivo. Navoji rade ali su oštri. Navoji na top cap-u su tragedija, zaista veliki minus za onoga ko vrši kontrolu kvaliteta ali dobra vest je da se top cap ipak bez problema i nadmudrivanja šrafi na tank i dobro hvata.
Takođe, rupe za dotok tečnosti dole i sipanje gore su krljavo isečene što ne utiče na rad.
LC je rešen interesantno mada i ne vidim neku naročitu potrebu za tim. Kod mene stoji otvoren od kako sam ga stavio u pogon i nema curenja niti vlažnog vejpa.
Stavio sam deck za M2L. Standardan setup 0.40 SS 316L na 2,5mm 5/4, oko 0,40 ohma radi savršeno kako u TC tako i u Power modu.
Para je gusta kao testo i sabija. Arome na pretek, čak je naglašenija nego na subtank 2 miniju. AFC radi precizno.
Spoljni izgled je besprekoran tako da sitne gluposti oko nesavršenosti otvora za sipanje i navoji na top capu nisu ni bitni jer ne utiču na upotrebljivost i vide se tek kada je rastavljen.
Radi za 5+, mada se i kod njega oseća neki šmek koji će se nakon par tankova izgubiti.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-03-2016, 15:20   #12
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Slazem se sa kolegom McIron, mada su kod mene kanali za tecnost O.K. Generalno, svi navoji su labavi, A LC mi se ne svidja ili ja nesto nisam dobro zategao u zurbi da ga probam. Suvise lako se okrece i klima se ceo tank. Kasnije cu da rastavim i proverim, a utisci na njegovoj temi za par dana
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2016, 15:31   #13
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 613
Pohvaljen: 778
Nivo reputacije: 123
Svemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od McIron Vidi poruku
Arome na pretek, čak je naglašenija nego na subtank 2 miniju..

Mozes li da ga uporedis sa nekim drugim atomizerom,recimo Crius , Cubis, Squape?
Subtank mi bas i nije neko merilo za aromu

Svemir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-03-2016, 17:20   #14
Guru
Banned

Uobičajeno Re: Cthulhu V2 RTA

Lepsa aroma u m2l rezimu od Rose, UTA i recimo Aqua V2.

Sto se tice d2l parenja, tu je on pair sa Griffin-om, koji je meni bolji sto se tice arome od Criusa.

MC trenutno ima Cthulhu i UTA, Impuls UTA i Rose, tako da mogu neku vise da prozbore.

Mene i dalje odusevljava koriscenje oba nacina parenja (m2l i d2l) na jednom atomizeru, sto je do sada bilo tesko izvodljivo, vruca para na dual coil setup-u u m2l rezimu, nedovoljno pare i vazduha u d2l rezimu sa single coil setup-om.

Jednostavno, i sa single bazom dotok vazduh je izuzetan.

Sa Velocity dekom, vazduha i arome na pretek.

Mozda sam ishajpovao previse, ali je ovo po meni zaista savrseno izbalansirana 2 in 1 spravica.

Squape reloaded sam imao jako kratko, ali koliko se secam, nisu nekako za poredjenje.
Staro 03-03-2016, 18:33   #15
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 429
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Cthulhu V2 RTA

Jel ima neko i Cthulhu v2 i Serpent RTA? Sta biste preporucili?

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:14 sati.