Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-03-2017, 14:17   #751
radna skela
Senior

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 194
Pohvaljen: 165
Nivo reputacije: 52
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Potrosnja tecnosti ?

Citat:
Originalna poruka od saska Vidi poruku
ja sam na egicama trosila 3-4 ml,sada kako koristim kajfuna,trosim od 7-10 ml...ne isplati mi se kupovati tecnost......vidim da na forumu svi prave,ne znam kakve su,nisam nikada probala
Imas dosta na forumu o tome kako se prave, naoruzaj se strpljenjem i citaj, velika je usteda sa pravljenjem tecnosti, kao i sloboda da napravis sebi kako ti odgovara i sta volis. Ja sam odnedavno na kajfunu i cini mi se da osetno vise trosi od protanka 2. Pre nego pocnes sa muckanjem, doooobro iscitaj po forumu sve sto je vezano za to.
radna skela je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2017, 14:29   #752
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,712
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2017, 14:50   #753
radna skela
Senior

radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

mada ako cemo pravo, ako sve odmah kupujes nije ni jeftino, baza, pg, vg, arome...
c-hell moze jedno pitanje na pp, da ne odem u off?
Staro 21-03-2017, 14:58   #754
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,712
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ako ne postoji tema na forumu, udri...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2017, 10:31   #755
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 446
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 95
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Bolje time sto imas vise mogucnosti i mozes da prilagodis tecnost sebi, a jeftinije daleko vise!

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2017, 16:07   #756
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,369
Pohvaljen: 6,669
Nivo reputacije: 981
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

@saska

Svakako pročitaj dostupna uputstva o DIY na forumu.

Ubedljivo najlakši početak je da se nakon usvojene teorije nađeš sa nekom koleginicom ili kolegom iz Lajkovca koji mixaju sami duže vreme i iskusni su parioci, sednete zajedno i napravite prvi mix nikotinske baze željene jačine.
Drugi put sama uz nadzor. Treći put ćeš moći sama sve.

Komponente su dostupne u domaćim prodavnicama i uz mere opreza eto tebi jeftinih tečnosti po izboru.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2017, 22:35   #757
radna skela
Senior

Kad sam poceo na evodu, 20ml od 12mg mi je trajalo 10 dana, sad parim od 6-8ml dnevno, 6mg nic, kayfun v3 mini, sa evoda sam presao na protank 2 i postepeno chainvape, tad je bilo oko 5ml od 6mg. Sta me tek ceka...
A da vuce ka novijoj opremi, vuce!!!
Staro 18-05-2017, 09:34   #758
V011
Banned

Pohvala: 0
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 0
V011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svima

5ml dnevno. Malo manje od tank Svoemesto Kayfun V3 Mini i tank ipo Ego One 1.8ml.
V011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2017, 09:48   #759
Nedeljko
Banned

Registrovan: Feb 2017
Pohvala: 133
Pohvaljen: 209
Nedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosi

Radnim danom 2 do 2.5 mililitra, vikendom četvrtinu više.
18mg/ml tečnost, 1.5 oma coil, Subtank Mini.
Pre par dana prešao na novu turu tečnosti koju sam smućkao na 16mg/ml pa je za sada nešto viša potrošnja od gore navedene.
Nedeljko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2017, 10:06   #760
V011
Banned

V011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Nedeljko Vidi poruku
Radnim danom 2 do 2.5 mililitra, vikendom četvrtinu više.
18mg/ml tečnost, 1.5 oma coil, Subtank Mini.
Pre par dana prešao na novu turu tečnosti koju sam smućkao na 16mg/ml pa je za sada nešto viša potrošnja od gore navedene.

Pa ti povuces znaci 20 puta za ceo dan. Jos Subtank Mini trosi dosta, verujem da trosi nego Kayfun V5 recimo. Ja sam pre par meseci hteo da ga kupim da zamenim Ego One za DL 1.0 ohm ali posto nije bilo kod nas odustao sam. Naravno i zato sto ne muckam tecnosti, koristiti Halo ili Joyetech 30ml u tome bi bilo kao kupovina original tanka od 100-150$ mesecno.
Ja dnevno potrosim oko 1-1.5-2 ml Halo i oko 2-3ml KTS tecnosti trenutno.
Pre je bilo Joyetech i KTS, nekada Eleaf i KTS Gothic.
KTS Gothic tecnosti su odlicne ali se mora imati 2 tanka ili grejac specijalno za njih, jer posle najboljih njihovih tecnosti ne mozes na istu vatu i ne isprani tank da sipas duvansku tecnost.
Staro 18-05-2017, 10:08   #761
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,677
Pohvaljen: 1,500
Nivo reputacije: 269
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

A pricas koristis samo originale,pa sta je KTS nego klon TPA

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2017, 10:27   #762
Nedeljko
Banned

Registrovan: Feb 2017
Pohvala: 133
Pohvaljen: 209
Nedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosi

@V011
Ne troši preterano Subtank Mini, barem ne na 1.5 oma i 10-11 wati.
Rupice za tečnost na poslednjoj RBA glavi su male a moji pufovi su 2-2.5 sekunde...

A ni ja nisam ekstremni vejper.. stoji i to.
Ni kao pušač nisam hteo da dozvolim sebi da "purnjam", i posle dve decenije trošio sam oko 25 pakli mesečno (standardne jačine cigara)...
Tako ni sad kao vejper ne želim da trošim preterano (ni nikotina ni tečnosti).
Nedeljko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2017, 10:49   #763
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,644
Pohvaljen: 1,297
Nivo reputacije: 291
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

@V011
Nemoj pisati neosnovane pretpostavke o spravama koje nisi koristio i o ljudima čije navike ne poznaješ. I ja trošim 2-3ml dnevno, jer parim m2L.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2017, 13:41   #764
V011
Banned

Citat:
Originalna poruka od SljukaZr Vidi poruku
A pricas koristis samo originale,pa sta je KTS nego klon TPA

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Ne znam sta je TPA, a kako tecnost moze da bude klon.
Mislim moze kada kupim Joyetech pa posumnjam da nije prava i ima slabiji ukus ili promenjena receptura ja ih ne kupujem vise.
Znaci Eleaf e-juice je klon.
Ne klon bi bio kada bi neko prodavao pod njihovim imenom nesto drugo.
Vazno je da je tecnost prosla sigurnosne provere i da ima iste sastojke sto se ne moze reci da su klonovi od istog materijala kao authentic tankovi.

Meni je vece zadovoljstvo da imam vise tecnosti nego atomizera.
Atomizera ako pronadjes 2 prava za MTL i DL i posle samo kupujes tecnosti u pakovanjima 30-50ml.
Staro 18-05-2017, 14:02   #765
MarkoTM
Moderator

Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 348
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Tema pod nadzorom. Zamolio bih da razgovor ostane u pristojnom tonu. Ako neko ima strpljenja da ponudi odgovore koji su u domenu realiteta bio bih veoma zahvalan. Primarno da ne ispastaju clanovi koji su manje upuceni u tematiku.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Tagovi
potrosnja

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:02 sati.