Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-04-2017, 21:47   #1
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kfl
Pohvala: 96
Pohvaljen: 152
Nivo reputacije: 37
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Silica wick na RDTA

Postigao sam fenomenalan ukus na nectar RDTA, koristeći silca wick. Namotam tanak grejač i provučem dupliran silica wick (od 2mm) uz pomoć žičane omče. Posle ga spustim u rupe i parim na 8-10 w. Po meni je ukus vrhunski. Posle ovoga mi se stalno čini kao da mi vata prigušuje ukus u odnosu na silicu. Da li je neko probao nešto slično na bilo kom RDTA-u. Pogotovo me zanima da li je iko koristo silicu na novijim RDTA-ovima tipa avocado-a. Zna li neko postoji li silica wick od 4 ili 5 mm, jer mislim da bi na avocadu ovo dalo savršen rezultat na one coil setup-u. Pretpostavljam da toga kod nas nema pa mi pada napamet da napravim pletenicu od tanje (1 ili 2mm) silice. Uglavnom bilo ko, ako je kombinovao RDTA i slicu, bilo bi lepo da nam nešto napiše...
vukpavlovic74 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-04-2017, 22:35   #2
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 102
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Silica wick na RDTA

...od 9:30 otprilike, zatim oko 38:00.

Ideja je da se postigne dobro natapanja, a da pritom vata uopste ne ulazi u tank, da ne bi smanjivala kapacitet tanka.

Zato samo fiber ide kroz rupe u tank, ali uopste ne ide kroz grejac...a vata ide kroz grejac naravno, ali ne ide uopste ni u tank ni na rupe, vec se samo naslanja na podlogu od fibera. Znaci vuce tecnost ustvari "posredno", samo sa natopljenog fibera.

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-04-2017, 00:25   #3
caleg
Veteran

caleg's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 2,258
Pohvaljen: 2,224
Nivo reputacije: 322
caleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputaciju

Imam avocado 24 rdta,neproban.
Pa da probamo.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

caleg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-04-2017, 01:01   #4
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

@ drap
Super video svaka čast!
Čini mi se da ovo nije silica (fiber?), ako ga razumeš dešifruj nam koje materijale koristi (kantal 0.4?). Nisam siguran da li je realno da ovaj setup bar malo ne slini ili da se ne skuplja tečnost u kapi a ne dospeva na grejač? Ako si probao ovo, reci nam molim te, tvoje utiske...Nisam siguran da je ovo setup za mene jer ja želim da izbegnem vatu u grejaču, ali ko zna...
@ caleg
Ako isprobaš ovo, daj nam detalje
Staro 27-04-2017, 00:32   #5
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Napravio sam zanimljiv MTL build na avocadu 24 (bar je meni zanimljiv ). 8-9 namotaja SS 316 L žice, debljine 0.32, na prečnik 2.5mm. Ispalo je oko 1.05 oma. Micro coil varijanta. Kroz to sam provukao dve silica wick trake debljine 2mm ( koristio sam omču od kantala da silicu provučem kroz grejač). Drugi otvor sam blokirao keramičkim blokatorom (ispade singlecoil). Stavio manji drip tip. Postavio sam vazduh na dve najmanje rupe. Parim na oko 15 w, ko voli kraće dimove tj kraća povlačenja - može do 20w. Sve u svemu dobio sam iznenađujuće dobar MTL. Odličan ukus, jak grleni udar, dosta pare( za mtl ).
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:26 sati.