Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-11-2012, 10:43   #31
Cholak
Iskusan član

Cholak's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 34
Pohvaljen: 43
Nivo reputacije: 33
Cholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Čišćenje i održavanje eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) kliromizera

Pa zar posle deset dana da menjam grejac.?
Cholak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-11-2012, 10:47   #32
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Inače se menja na 2 godine, ali je prva menjaža na 10 dana - dok se mašina ne razradi

Na koliko si ti mislio da se menja glava?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-11-2012, 10:56   #33
Cholak
Iskusan član

Cholak's avatar

Cholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putu

Pa na mesec...
Staro 17-11-2012, 10:59   #34
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Verovatno možeš i da ih menjaš na mesec dana ali ako ih u tom periodu redovno čistiš.
Tebi tečnost menja boju jer skida garež koja se nakupila na grejaču.
Staro 17-11-2012, 11:01   #35
Cholak
Iskusan član

Cholak's avatar

Hvala...mada radim dry burn svaka tri dana.
Staro 17-11-2012, 14:16   #36
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 133
Pohvaljen: 6,358
Nivo reputacije: 857
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Tebi tečnost menja boju jer skida garež koja se nakupila na grejaču.
Da dodam iz sopstvenog iskustva u vezi menjanja boje. Kad god ostavim ~ 1 ml tecnosti preko noci, sutradan dospem, dosuta tecnost je vidiljvo svetlije boje od ove koje je prenocila (u horizontalnom polozaju). Isto se desava i sa koriscenom glavom i sa sveze napravljenom.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-11-2012, 15:05   #37
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Tečnost ne može da potamni preko noći sama od sebe. Nešto joj "doda" boju, kontakt sa nečim učini da postane tamnija.

Večeras isprazni tank pa sipaj 1ml tečnosti i ostavi u uspravnom položaju(dakle, da ne dodiruje grejač) - i videćeš da li će joj se i koliko promeniti boja.

Cholakova potrošnja je velika, dry burn sagori naslage sa grejača ali fiber uvek ostane barem malo garav. Tu garež onda spira tečnost
Staro 19-11-2012, 15:06   #38
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,258
Nivo reputacije: 501
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Perem glavu i radim dry-burn cim pocne primetno da boji tecnost i menja ukus. To mi se desava recmo na svkih 10ml potrosene tecnosti. Tu istu glavu koristim vec 2 meseca sa dnevnom potrosnjom od 2-2.5ml.

Inace, duze mi traju glave nego telo klira, posto mi redovno ispada

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-11-2012, 21:05   #39
DanijelM
Aktivan član

DanijelM's avatar

Pohvala: 29
Pohvaljen: 63
Nivo reputacije: 26
DanijelM je poznat svimaDanijelM je poznat svimaDanijelM je poznat svimaDanijelM je poznat svimaDanijelM je poznat svimaDanijelM je poznat svima

Obzirom da sam i dalje pocetnik u parenju, odgledao sam video priloge sa pocetka teme i krenuo nedelju dana prvi put da ocistim klir... Prvo iznenadjenje bilo je tipa: "auuu, pa meni ovde nesto fali... cekaj pa ovo je drugacije..." onda sam se setio da mi je bilo receno da je na ovome "novi tip glave". Prvo sam pomislio da samo sve isperem u vodi, medjutim resih da sve polako rastavim i ocistim. Obzirom da sam navikao da kad prvi put nesto rasklapam, isto slikam korak po korak - mislim da ce ovo kratko uputstvo - tj dodatak uputstvima sa prve strane, doprineti pocetnicima da se odvaze i pravilno odrzavaju svoju opremu, obzirom da nije nista strasno.
Slika 1.
Novi tip glave klira - definitivno prljav posle mesanja vise aroma (mora covek u startu sve da proba )
Slika 2.
Lagano svucite silikonski deo
Slika 3.
Izvucite lagano metalni zavrsetak (samo je uguran) sa kraja "cevi" - ako ne mozete niktima - posluzite se cackalicom koju mozete provuci kroz bocne otvore i lagano istisnite metalni vrh - prikazan u sredini
Naravno sada sve lepo operite i ubrusom ili maramicom obrisite i osusite, vodeci racuna da ne iskidate fitilj - nije nezan ali zapamtite da nikakva sila nije potrebna - o tome sta koristiti i kako prati imate u video prilozima na prvoj strani.
Kada ste zavrsili sa pranjem, ciscenjem i susenjem, vratite mali metalni vrh u leziste - lagano ce uci.
Slika 4.
PRE VRACANJA silikonskog dela namazati malo sa tecnoscu koju parite, metalni deo cevi iznad fitilja - doslovno jako jako malo - to sluzi da podmaze cev da biste lakse vratili silikonski seo koji se bez podmazivanja zaglavljuje prilikom vracanja ukoliko je cev suva - dakle koristite lubrikant i lagano navucite silikonski deo do kraja tako da kraj nalegne kao na slici 5.
Slika 5.
Ociscen i sklopljen klir. Prstima savijte lagano obe strane fitilja i ugurajte glavu u klir. Sada preostaje burn kao u klipu sa pocetka, punjenje i uzivanje u citoj aromi bez garezi..

Pozz
Danijel
Priložene Slike
File Type: jpg 2_4_cc_01.jpg (42.5 KB, 306 pregleda)
File Type: jpg 2_4_cc_02.jpg (40.4 KB, 300 pregleda)
File Type: jpg 2_4_cc_03.jpg (42.2 KB, 300 pregleda)
File Type: jpg 2_4_cc_04.jpg (41.3 KB, 306 pregleda)
File Type: jpg 2_4_cc_05.jpg (39.7 KB, 299 pregleda)
DanijelM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-11-2012, 19:20   #40
Cholak
Iskusan član

Cholak's avatar

Ja imam bash problem sa CC 2.4.
Na znam sta je posredi ali evo problema...
Korstim dakle pomenuti cc 2.4 oko mesec dana i zaista sam uzivao(napomena:Nista nisam menjao,dakle ista tecnost).U poslednjih nedelju dana sam primetio da se gustina pare smanjuje,,ok,,ocistim,,pa dry burn.probam opet isto.Pomislih,,glava je,,zamenim(i ako sam vec jednu zamenio par dana pre toga),opet isto/
Ne pamtim kada sam zaista uzivao u parenju.
Pomagajte sa idejama..hvala.
Staro 28-11-2012, 20:20   #41
max
Senior

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 70
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 60
max ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosi

možda baterija oslabila

max nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-11-2012, 20:38   #42
Cholak
Iskusan član

Cholak's avatar

Mislis,,treba je dopuniti ili baterija kao baterija odlazi?
Staro 28-11-2012, 20:46   #43
max
Senior

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 70
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 60
max ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosi

sve što kažem je možda ali mislim da ako je do baterije da odlazi jednostavno ne isporučuje dovoljno struje takvu imam u latici otpis , nemora značiti da je i kod tebe tako.vjerovatno je dopunjaješ tako da nisam na to mislio

max nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-11-2012, 21:05   #44
Cholak
Iskusan član

Cholak's avatar

Moguce da vec crkava ,obzirom da jos koristim onu Umbrella.
Eh ,ti Kinezi.
Hvala drug.
Staro 28-11-2012, 23:05   #45
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 133
Pohvaljen: 6,358
Nivo reputacije: 857
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Tečnost ne može da potamni preko noći sama od sebe. Nešto joj "doda" boju, kontakt sa nečim učini da postane tamnija.

Večeras isprazni tank pa sipaj 1ml tečnosti i ostavi u uspravnom položaju(dakle, da ne dodiruje grejač) - i videćeš da li će joj se i koliko promeniti boja.

Cholakova potrošnja je velika, dry burn sagori naslage sa grejača ali fiber uvek ostane barem malo garav. Tu garež onda spira tečnost
Svaki put zaboravim na ovo... Ali uradicu valjda za koji dan pa javljam rezultate.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Tagovi
ciscenje, ego 2.4ml cc

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:04 sati.