Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-05-2017, 20:13   #16
Nedeljko
Banned

Registrovan: Feb 2017
Pohvala: 133
Pohvaljen: 209
Nivo reputacije: 0
Nedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Dileme jednog pocetnika

@c-hell
@jokjuar se obratio u množini, ne verujem da je persirao @Guru -u.
Nedeljko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 20:14   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,396
Pohvaljen: 12,174
Nivo reputacije: 1873
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ja sam se obratio tebi na konto ne komentarisanja ishajpovanih sprava...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 20:15   #18
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,464
Pohvaljen: 4,421
Nivo reputacije: 726
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

@Nedeljko

Evo ja našao dva loša iskustva.

Kod:
https://vapenw.com/aspire-zelos-50w
Recenzije ništa ne znače, pravi sud možeš doneti tek kada probaš o čemu je reč.

Dodatak je posledica višegodišnjeg bavljenja ovim sportom. Nije prvi put da se sprava sa gomilom dobrih recenzija pokaže kao opasna po okolinu, a pre svega korisnika. Ne znam šta ti tu nije jasno.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 20:16   #19
n4t
Nov član

Registrovan: May 2017
Pohvala: 16
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 3
n4t je na dobrom putun4t je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Kolege, bez ljutnje moliću, nikada, ali nikada nemojte preporučivati nešto što niste probali. Ja sam se jednom tako ispalio i više to ne radim. Ako je neko zaista probao taj Aspire okej, ali na osnovu tuđih recenzija je krajnje neozbiljno. Na osnovu recenzija se naručuje za sebe, a ne preporučuje drugome, posebno početniku\ci.

Ne bi bilo prvi put da neka ishajpovana sprava baca 100W iz sleep moda, ili nešto još grđe...

Sent from my T03 using Tapatalk
Slazem se da je preporuke najbolje davati na osnovu licnog iskustva, mada je iz moje perspektive bolje da mi iskusniji predloze i nesto sto licno nisu probali nego da se ja sama bez ikakve osnove/predznanja zalecem u nepoznato

Elem odlucila sam se za iStick 30W, PRotank2, paket rezervnih glava i jedan mali adapter od 500mA (sve sto kuci imam je oko 3A), a ovih micro usb kablova imam, a Zelos i egrip ostaju kao potencijalne buduce opcije (mada priznajem da mi zelos mnogo simpa izgleda i bas taj crveni )

Puno puno svima hvala na ovako informativnim a opet dovoljno jednostavnim da ih i novajlija poput mene moze razumeti odgovorima, nemate pojma koliko mi to znaci
n4t nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 20:18   #20
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Zelos ima vrhunsku bateriju, na 15w ne mogu da je potrošim od ujutru do uvece.
Brzo se puni, ekran se rotira brzinom svetlosti.
Meni je intuitivan, dugmici izuzetno dobri.
Ne postoji delay na fire dugmetu, plus i minus brzo saltaju watt-e/volte.
Extremno lagan i kvalitetno napravljen mod za svoje mogucnosti.
510 pin savrsen, leze sve zivo bez gap-a.
Svi 22mm atomizeri leze odlicno.
Ima lufta i za 23 rekao bih.
Nautilus V2 je izuzetno dobar i kvalitetan atomizer.
Stize sa dva grejaca, protok vazduha podesiv za svaciji ukus.
1.8Ohm grejac je svukao skoro celu bocicu od 50ml FA Hazelnut groove-a. Ne posustajte i dalje, ne menja se aroma.
Pakovanje od 5 komada je 7.65$.
Dolazi sa dva drip tip-a, metalni i plasticni, mekani.

Ako ima nesto da sam preskocio, pitajte.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 20:21   #21
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,396
Pohvaljen: 12,174
Nivo reputacije: 1873
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pitanje :

Što je ovde u prodato a nije prodat ako toliko izuva?

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=23622
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2017, 20:25   #22
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 953
Pohvaljen: 907
Nivo reputacije: 170
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Nautilus 2 nije za pocetnike jer ce ih smoriti kondenz, grgolj i curkanje... batalice parenje vrlo brzo, a vi kako hocete.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2017, 20:30   #23
Nedeljko
Banned

Nedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
To treba da raspraviš sa Guruom.

@jokjuar

Ni jedna negativna recenzija figurativno govoreći.
Ne postoji uredjaj kome niko nije zamerio ovo ili ono, siguran sam da ti je to poznato.

Svugde ima različitih mišljenja, kako u "profesionalnim" recenzijama tako i po forumima.
Neko je odmereniji u pohvalama i zamerkama, a neko voli drugačiji pristup.

Što se korisnika tiče, ni oni kao ni recenzije nisu sami po sebi nikakav garant objektivnosti, komentara ima različitih koliko poželiš.
Staro 16-05-2017, 20:35   #24
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Citat:
Pitanje :

Što je ovde u prodato a nije prodat ako toliko izuva?

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=23622
Zamisli, imam dva
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 20:42   #25
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Nedeljko Vidi poruku
Citat:
To treba da raspraviš sa Guruom.

@jokjuar

Ni jedna negativna recenzija figurativno govoreći.
Ne postoji uredjaj kome niko nije zamerio ovo ili ono, siguran sam da ti je to poznato.

Svugde ima različitih mišljenja, kako u "profesionalnim" recenzijama tako i po forumima.
Neko je odmereniji u pohvalama i zamerkama, a neko voli drugačiji pristup.

Što se korisnika tiče, ni oni kao ni recenzije nisu sami po sebi nikakav garant objektivnosti, komentara ima različitih koliko poželiš.

Eto Guru ima spravu i zna kako radi, a da je recimo koleginica kupila pa kod prvog dry hita ili curenja pitala za rešenje tebe koji si joj preporučio opremu koju nisi nikada koristio, šta bi joj ti odgovorio?

Staro 16-05-2017, 20:47   #26
Nedeljko
Banned

A da je kupila i videla da je sve u redu, šta bi joj ti odgovorio?
Staro 16-05-2017, 21:19   #27
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 953
Pohvaljen: 907
Nivo reputacije: 170
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Ali @jokjuar je u pravu, pa milion situacija sam imao i sam, poslednja sa ovim ehpro modom 101, recenzije sve do jedne su bile pozitivne, nikakvih problema ali eto meni prodjose 5 moda kroz ruku i svi su imali mane, sto i nije mana vec jednostavno je takav, prvu recenziju koju je snimio i ukazao na nedostatke je bio @Betrayer. Tako da ne preporucuj nikad rekla-kazala, kad vidis onda moze...
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2017, 22:00   #28
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Govoriš o stvarima o kojima malo znaš a hoćeš da preporučiš opremu nekome ko je sada tamo gde si ti bio pre tek par meseci, i to opremu koju nisi ni video ni probao. To je neozbiljno i neodgovorno, pogotovo na ovakvom forumu gde se pogrešno protumačena reč, broj ili čak zapeta može obiti o glavu višestruko, i narušiti zdravlje i okolina.

Zato je moj savet članovima, i mlađim i starijim, da ne preporučuju nešto što nisu probali, samo zato što im lepo izgleda i ima sve zvezdice po prodavnicama i recenzijama.

Staro 16-05-2017, 22:06   #29
MarkoTM
Moderator

Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 347
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Drzimo se teme i nastavimo diskusiju u mirnom tonu. Hvala na razumevanju.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2017, 22:13   #30
Nedeljko
Banned

Kakav god da si ti gaf načinio sa svojim preporukama kakve veze to ima sa Zelosom?
Još je relativno nov ali zna se dovoljno o njemu..
Uostalom pazariće ga i drugi članovi ovog foruma i reći svoje, baš kao što je i Guru napisao svoja iskustva.

Tako da ako se slažeš, možemo da se složimo da se ne slažemo.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:18 sati.