Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-05-2017, 22:38   #31
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 293
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 82
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Dileme jednog pocetnika

Ako Gurua sledimo,sve sprave "izuvaju,sabijaju itd"
Napravice valjda neku da ne valja,vreme je.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2017, 22:59   #32
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,470
Pohvaljen: 4,427
Nivo reputacije: 727
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

@Nedeljko
Ja koliko znam, pala mu je cena za skoro 20 dolara, što je jedan od znakova da budem oprezan sa eventualnom kupovinom.

Svejedno, preporučio si nekome da kupi, taj je kupio i desi se da ne radi, da curi, da ima problem sa šetanjem otpora, da neće da radi zaključavanje otpora. Taj neko je početnik koji ništa bolje od eGo baterije nije video i pita tebe koji si preporučio šta da radi?
Ti nemaš pojma jer nisi ni video ni probao taj mod, ne znaš ni kako se ulazi u meni, ni kako se zaključava otpor ili uključuje preheat. Osećaš li se glupo, ili te boli bulja što je neko dobio opremu koja ne funkcioniše na tvoju preporuku? Ti si se ogradio zvezdicama sa sajtova koji su plaćeni da reklamiraju sve što dobiju.

Početnicima se preporučuje što jednostavnija oprema koja je u upotebi kod većine korisnika, sa rezervnim delovima lako dostupnim, upravo iz razloga da bismo mogli da im savetima i brzim slanjem zamenskih delova, na ovakvim forumima brzo pomognemo da reše eventualni problem. Svaki drugačiji predlog nosi rizik ponovnog odlaska na trafiku zbog gluposti tipa ne dihtuje o ring, curi tečnost po džepovima, odo' po cigare koji mi je moj ovo trebalo...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2017, 23:03   #33
Bain86
Aktivan član

Bain86's avatar

Registrovan: Feb 2017
Godine: 30
E-cig: Sbody Macro/Skyline,Alien/Mage RTA
Pohvala: 34
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 7
Bain86 je na dobrom putuBain86 je na dobrom putu

Ja bih hteo da dodam(kao ne tako davni korisnik istog) da protank 2 bez baze za kontrolu vazduha nije bas lepo iskustvo,tako da @n4t preporucio bih da je odmah nabavis ali nazalost nema kod nas da se kupi.

P.S. nadam se da si kupila onaj skuplji protank po 1499din.
Bain86 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2017, 23:36   #34
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Milutin Obrad Vidi poruku
Ako Gurua sledimo,sve sprave "izuvaju,sabijaju itd"
Napravice valjda neku da ne valja,vreme je.
Ako ćemo da nastavimo diskusiju normalnim tonom, izbegavaj ovakav način komunikacije na forumu kada spominješ mene.

Hvala na razumevanju.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2017, 01:33   #35
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 165
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Nemoj sad levo desno, provaljen siiii Guru, provaljeen. Priznaj kol'ko te placaju!
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2017, 04:11   #36
n4t
Nov član

Registrovan: May 2017
Pohvala: 16
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 3
n4t je na dobrom putun4t je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Bain86 Vidi poruku
Ja bih hteo da dodam(kao ne tako davni korisnik istog) da protank 2 bez baze za kontrolu vazduha nije bas lepo iskustvo,tako da @n4t preporucio bih da je odmah nabavis ali nazalost nema kod nas da se kupi.

P.S. nadam se da si kupila onaj skuplji protank po 1499din.
To su mi rekli i iz shopa gde sam porucila, kao i da te baze nemaju i da se neko vreme ne proizvodi, pa sam porucila Joyetech eGo ONE V2 MEGA 4.0ml (mada mislim da bi mi 2ml bilo dosta al sta cu kad sam prokletinja) i CLR glave od 1oma.

Samo da dodam za ovu raspravu necu da se mesam ali verujem da ovde niko nije imao nista osim najboljih namera. Ja mislim da nisam od onih koji srljaju na slepo da kupujem sve sto mi na prvi pogled izlgeda fancy i da mi nisu bitna licna iskustva ljudi sa ovog foruma, ne bih se ni regovala a kamoli smarala za preporuke, tako da sve je ok
n4t nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-05-2017, 08:32   #37
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 345
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ma pusti ti njih, oni stalno tako
Nisi pogresila nista, Ego meni nikad nije procureo, dobra kontrola vazduha, samo sto sam ja stavio malo uzi drip tip.

Long live Hon Lik!
x-man je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-05-2017, 14:37   #38
n4t
Nov član

Citat:
Originalna poruka od x-man Vidi poruku
Ma pusti ti njih, oni stalno tako
Nisi pogresila nista, Ego meni nikad nije procureo, dobra kontrola vazduha, samo sto sam ja stavio malo uzi drip tip.
Aha na to sam skroz zaboravila verovatno ce i meni vise odgovarati da je uzi pa cu i njega menjati, al' otom potom
Staro 18-05-2017, 04:52   #39
radna skela
Senior

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 186
Pohvaljen: 156
Nivo reputacije: 45
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

protank 2 je odlican izbor, ali je obavezan afc, ja sam na njemu poceo da premotavam glave. Ego one isto nije los izbor, mada bih pre izabrao protank2+afc, glave su jeftine. Sto se tice moda, evic mini je po meni bolji izbor od istick-a zbog neintegrisane baterije, koju mozes menjati. Po oglasima ovde mozes povoljno naci svasta. Licno preferiram modularnost nego zatvorene AIO varijante, jer se kasnije ima vise slobode u eksperimentisanju i eventualnom menjanju. Pozzz
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2017, 13:33   #40
n4t
Nov član

Citat:
Originalna poruka od radna skela Vidi poruku
protank 2 je odlican izbor, ali je obavezan afc, ja sam na njemu poceo da premotavam glave. Ego one isto nije los izbor, mada bih pre izabrao protank2+afc, glave su jeftine. Sto se tice moda, evic mini je po meni bolji izbor od istick-a zbog neintegrisane baterije, koju mozes menjati. Po oglasima ovde mozes povoljno naci svasta. Licno preferiram modularnost nego zatvorene AIO varijante, jer se kasnije ima vise slobode u eksperimentisanju i eventualnom menjanju. Pozzz
Pozdrav i hvala na savetima! eVic mini sam dodala na listu preporuceno, pa cu nastaviti da ih 'proucavam', jer jos i mamu planiram da 'upgrade-ujem' Stigli su mi istick i ego one + par gotovih tecnosti, evo momak i ja upravo isprobasmo sa Gothic Life i razlika izmedju onog sto sam koristila i ovoga nije normalna

Inace moram da zahvalim i domaćoj prodavnici na ljubaznosti, strpljenju i svim dodatno korisnim savetima koje su mi samoinicijativno ukazali putem email-a, kao i poklon tecnosti
Staro 18-05-2017, 13:43   #41
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 345
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Dobar izbor, u zdravlje da te sluze!

Long live Hon Lik!
x-man je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2017, 13:53   #42
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,470
Pohvaljen: 4,427
Nivo reputacije: 727
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Čestitam na prinovi

U zdravlju da koristiš!

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-06-2017, 19:57   #43
Piki
Iskusan član

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: iStick 40W + Tron S
Pohvala: 167
Pohvaljen: 208
Nivo reputacije: 36
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: iStick TC40W by Eleaf

(Neću da dužim sa pričom, jer evo ovde sam već nekoliko dana i isčitavam sve živo i ne mogu se odlučiti nikako za klirove. Imam još hiljadu nedoumica, a ne znam gde bih mogao da otvorim svoju temu ili da li je okej da ovde recimo pitam takve stvari.)

Uzimao bih klirove verovatno ovde jer mi se čine povoljnijim, a kasnije ako nađem nešto bolje naručiću sa FT-a,Alija nebitno.

Što se tiče izbora ako mene pitate da ga ima ovde negde nov da se uzme...
- Kangertech Subtank Mini 4.5ml tank

Ali pošto se nisam nešto orijentisao ka tome imam tri izbora:

-KangerTech ProTank2
-KangerTech ProTank3
-Eleaf GS Air 2

Možda i Eleaf GS Air-M Dual Coil 4ml , jer kao dual coil više pare daje ali verujem da je učenje motanja grejača za dual coil početniku poput mene vrlo izazovno.
Uzeo bih klir sa donjim grejačima definitivno i veličina tenka mi i nije toliko bitna za sada, al' bože moj. Raspričao sam se, ali otprilike nešto od ova tri gore navedena bi uzeo, sem ako nemate nešto bolje da preporučite a da može da se uzme kod nas.

EDIT:

Citat:
Bateriju može da odlemi i novu zalemi iskusan majstor, ali se teže nalazi jer nije dimenzija koje se lako nalaze na komad. I napomena (pošto vidim da si malko nov) ne može bilo koja baterija tih dimenzija, jednako koristi isto koliko i mi i pevaj...
Veruj mi, jesam nov u svetu "parenja" , ali što se tiče elektronike i popravke uređaja imam iskustva već nekoliko godina tako da svakako ne bih čačkao ništa još uvek. tamo za godinu dana kad se malo uigram i naučim onda ću.
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-06-2017, 20:11   #44
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 385
Pohvaljen: 441
Nivo reputacije: 97
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: iStick TC40W by Eleaf

Protank 2 je ok sto se tice premotavanja grejaca. Takodje bih ti preporucio da obratis paznju na joyetech ego one i on je majka za premotavanje a ima bolje performanse. Ako ces da ne premotavas grejace nego da kupujes, moj apsolutni favorit je tu aspire nautilus.

Predlozice ti ostale kolege jos toga

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-06-2017, 20:12   #45
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,415
Pohvaljen: 12,209
Nivo reputacije: 1879
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Post prebačen u odgovarajuću temu.

Pitanje.

Da li želiš da kada grejač odradi svoj radni vek, kupiš novi ili remontuješ stari?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:33 sati.