Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-07-2017, 11:23   #31
dusan021
Iskusan član

dusan021's avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 241
Pohvaljen: 87
Nivo reputacije: 26
dusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svima
Uobičajeno Re: Vejp- potreba, zavisnost ili hobi?

Moje iskustvo .....

Cigarete sam pusio 23 godine , pre nesto vise od dve godine presao na vape (uspesno) bez i jedne krize . Pre neki dan , tacnije u nedelju 16 07, prestanem sa parom i do juce (19 07) izdrzim bez pare uz neverovatne krize , skoro ne izdrzive ...po ceo dan me oblivao ladan znoj , celo telo boli . Sve sam se nadao da ce sutra biti bolje i lakse , ustvari svako naredno jutro je bilo jos gore i pored nikotinske krize , bolova pocele su ruke da mi se tresu , jednostavno nisam funkcionisao . Posle tri dana popustim odem na trafiku kupim duvan , zamotam cigaretu , zapalim , kad ono ....nesto goreg ukusa i nesto goreg smrada nisam osetio godinama . Cak dry hit ima lepsi ukus nego cigara !! Misljenja sam da je ovaj nas hobi itekako zavistan . Poslednjih godinu dana sam pario 3mg/ml i pomislio sam da cu se lako skinuti sa pare , i debelo sam se zaj...... .

Sent from my windows 10 phone using Tapatalk.
dusan021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-07-2017, 11:31   #32
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

@dusan021

Odes do apoteke i kupis dve table Zyban-a, 2x dnevno , 10 dana.

Sala mala, ali pomaze.

Nadam se da si ostavio neku spravu da cimnes dim, dva, kada bas stisne.

Ne treba ici na CT (cold turkey) kad god je neka adiktivna supstanca u pitanju.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2017, 11:41   #33
Bain86
Aktivan član

Bain86's avatar

Registrovan: Feb 2017
Godine: 30
E-cig: Sbody Macro/Skyline,Alien/Mage RTA
Pohvala: 34
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 7
Bain86 je na dobrom putuBain86 je na dobrom putu

@dusan021

Pa zasto ne spustas nikotin do 0mg? Pa paris nulu par meseci i onda batalis sve...
Bain86 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2017, 11:44   #34
dusan021
Iskusan član

dusan021's avatar

dusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svima

Danas , sutra ce mi stici nesto opreme na koriscenje od par prijatelja . Pa cemo polako iz pocetka , vremenom cu pokusavati da spustam nikotin pa cemo videti kako ce ici . Pored ogromne zelje da batalim sve , krize su bile ubitacno bolne i ne izdrzive ....

Staro 20-07-2017, 12:10   #35
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 533
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 77
Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

@dusan021 .. debelo si me zabrinuo jer je i meni cilj ostaviti sve, ali izgleda da cu prvo morati na nulu ...

*jbg neko pusta vozice, neko mota coil-ice*
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-07-2017, 12:15   #36
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Ja ne vidim potrebu da ostavim vejp niti smanjujem nikotin, stavise, povecao sam ga posle skoro 3 godine sa 8 na 10 do 12mg.

Nemam poroke, ne pijem, ne drogiram se, ne znam zasto bih ostavio vejp (koji me ponekad smara, iskreno, naleti takav dan).

Volim nikotin, 17 godina sam pusio, uopste ne razmisljam da ostavim sve ovo.

Pre cu u nekom trenutku kada me baaaaas smori sve (nadam se da nece) baciti sve i cao, isto kao i cigare (imao sam pauzu od 3 godine, pa zapalio opet na par godina pre vejpa).
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2017, 15:38   #37
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 777
Pohvaljen: 914
Nivo reputacije: 132
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Kinkel Vidi poruku
@dusan021 .. debelo si me zabrinuo jer je i meni cilj ostaviti sve, ali izgleda da cu prvo morati na nulu ...
nema veze koliko nikotina koristis, koristim trenutno 0 mg ml, i nemogu da prestanem, meni netreba nikotin ja parim zbog ukusa koju mi para daje, naviko sam da parim i time sam zavisan, znaci nije samo nikotin od cega postajemo zavisni, naviknes se da paris [sa nikotinom ili bez] i to ti je velika zavisnost
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-07-2017, 15:46   #38
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 955
Pohvaljen: 909
Nivo reputacije: 171
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od dusan021 Vidi poruku
Danas , sutra ce mi stici nesto opreme na koriscenje od par prijatelja . Pa cemo polako iz pocetka , vremenom cu pokusavati da spustam nikotin pa cemo videti kako ce ici . Pored ogromne zelje da batalim sve , krize su bile ubitacno bolne i ne izdrzive ....

Covece ti ko sa heroina da se skidas
A da se kladimo da ta kriza nije nikotinska
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-07-2017, 19:36   #39
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 345
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ja sam bogami zavisan od nikotina

Long live Hon Lik!
x-man je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2017, 20:01   #40
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 472
Pohvaljen: 826
Nivo reputacije: 199
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Ja sam siguran da nije nikotinska kriza. Ja sam vec tri godine na 3mg nik. Bre lepo mi je da purnjam paru i to ti je!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

---------- Post dodan 20-07-2017 u 20:10 ----------

Што би ми нишлије рекли: с' мерак парим! 😁

Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2017, 20:32   #41
dusan021
Iskusan član

dusan021's avatar

@dgproduction

Sa cega god da se skidao , ja sam napisao svoje stanje i iskusto i podelio ga sa svima Vama i mislim da nije u redu da se sprdas sa tim,

@Freshflash

Otkud si siguran toliko da nije nikotinska kriza , prosao si kroz to pa to iz iskustva pricas ?

Staro 20-07-2017, 20:33   #42
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,415
Pohvaljen: 12,209
Nivo reputacije: 1879
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Polazi od toga da dugo pariš. Nik kriza je prošla kada si ostavljao cigarete 🍺

EDIT

Naći "moj" Farsalinosov klip o nikotinu... Ima ga na 1000 mesta na forumu
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-07-2017, 20:41   #43
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Сматрам да је то психичка криза. Кад сам оставио дуван годину дана сам био на 18мг ник и одмах прешао на 3мг... Могуће да ти организам тако реагује на неку другу супстанцу из ђуса @dusan021... Не знам, не тврдим.

Staro 20-07-2017, 20:47   #44
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 533
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 77
Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

Pa ako nije nikotin? Sta je onda? Gledao klip i koliko sam skontao 5min pusenja je oko 30 min parenja .. dokaz da sam smanjio nikotinsku zavisnost je ta da bez nikotina mogu da izdrzim poprilicno (bio do novog sada kod keve, rucak ovo ono i vratio se. Mod nisam poneo, opusteno izdrzao). Sta to moze da uzrokuje opisano stanje tela? Mozda je to iz glave, nzm nagadjam.

*jbg neko pusta vozice, neko mota coil-ice*
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2017, 20:49   #45
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Ја мислим да је све то трип у нашим главама, сав тај осећај око паре, атомизера, грејача, миксања ђуса... Има неке магије која веже! 😁

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:32 sati.