Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-05-2017, 16:26   #1
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Atomizer konstantno ima neki shmek

Pre 6 mes. sam kupio Ati ,ko no ! Medjutim miris iz njega nikako da ispari ,menjao arome ,coilove ,vatu i nishta,predpostavljam da mu slediu neko potapanje,samo josh ne znam u chemu i koliko dugo!!!
Hvala na idejama
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2017, 16:37   #2
Nedeljko
Banned

Registrovan: Feb 2017
Pohvala: 133
Pohvaljen: 209
Nivo reputacije: 0
Nedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kupio sanm Atomizer pre par meseci,ko nov,medjutim kad sam nalio tecnost oseca se

Ako si ga čistio sa sapunicom, tad probaj i potapanje na par sati u neku jeftinu votku.
Ultrazvučno čišćenje je verovatno najbolje, raspitaj se za cenu.
Nedeljko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2017, 16:50   #3
Kinkel
Banned

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Kupio sanm Atomizer pre par meseci,ko nov,medjutim kad sam nalio tecnost oseca se

Probaj kako ja radim 50% voda 50% alkohol .. dve kasike sode bikarbone, kasicicu limuntusa ... Bude burno, stavi iznad sudopere dok se ne smiri ... Malo odstoji, isperi i metni u vodu da odstoji jos malo ... Isperi .. trebalo bi da sve bude ko novo.
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2017, 17:01   #4
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ne oseca se na aromu,pre na neki deterdzent,shta bi bilo sa gumicama ako bi potopio sa alkoholom?
Staro 22-05-2017, 17:09   #5
Kinkel
Banned

Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

Meni se nista ne desava .. slab je to rastvor .. mozes i jos slabiji .. mozes i skinuti gumice .. ja ne skidam i nemam nekih problema .. mozda im vise smeta topla voda, to je meni problem bio na kaji .. onda stavih neke bolje .. nisam imao problema vise.
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2017, 21:23   #6
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,494
Nivo reputacije: 737
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Neke gumice postanu žvakaste i lepljive u kontaktu sa alkoholom, njih možeš u toploj vodi da opereš...

Izlogovan. Ne šaljite PP, ako nekome nešto treba, moj nick @hotmail.com

Hvala na saradnji.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-05-2017, 01:40   #7
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Ranije mi se posle par tankica gubio svaki shmek,samo tecnost koju troshim bi preuzela ali sa ovim ne , mirishe mi na kineski klon.....
Staro 23-05-2017, 01:54   #8
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,018
Pohvaljen: 982
Nivo reputacije: 186
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Rastavi u delove i prokuvaj sve to, ja sam tako resavao taj smrad. Posle kuvanja pranje deterdzentom, trebalo bi da nestane miris...
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2017, 22:26   #9
mladenke
Iskusan član

mladenke's avatar

E-cig: evic vt + subtank mini
Pohvala: 6
Pohvaljen: 100
Nivo reputacije: 26
mladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Atomizer konstantno ima neki shmek

Sem vrele vode nikad nisam nista koristio. Kad prokljuca voda ubacim metalne delove i to je to dok se ne ohladi voda. Gumice mozes da trljas kroz ruke sa nekim tecnim sapunom. Deterdzenti za sudove traze da se dobro isperu i hoce da ostane miris i ukus ako se ne ispere kako treba. Tecni sapun se skida lako.
mladenke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2017, 23:23   #10
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 436
Pohvaljen: 774
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Atomizer konstantno ima neki shmek

Masnoca se ipak najlakse odstrani fizicki. Rasturis sve do metalnih delova pa trljaj deterdzentom sundjerom, cetkicom, ima na ft i set malih cetkica za pranje atomizera. Isperi vrelom vodom. Posle ako treba, prokuvaj, potopi u alkohol kako god. Taj deo je vise za dezinfekciju nego za ciscenje.
Gumice samo perem vrelom vodom i malo bebi sapuna ako smrde. Potapanje moze u sodu bikarbonu. Alkohol i sirce ih unistavaju.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:31 sati.