Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-08-2017, 09:27   #16
Piki
Iskusan član

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: iStick 40W + Tron S
Pohvala: 165
Pohvaljen: 203
Nivo reputacije: 36
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Coil Head

Citat:
Daaaa... Skinuh se sa duvana i nadjoh se u ovom svetu koji mi bas prija... Polako, natenane citam po forumu, malo dosadjujem sa pitanjima (dok me neko ne otera u 3 lepe pm , ali opet racunam, ovakvih kao ja ima puno, i svaki savet je dobrodosao...
Neko ce zameriti, sto nisam sve procitao, pa pitao, neko ce odmah dati konstruktivan i korektan savet... Nemamo svi previse slobidnog vremena, da u cugu iscitamo sve na forumu, niti se može sve odmah skapirati... Jako puno ima i oprecnih misljenja, detalja, novih fraza i izraza... Inace sam prilicno mator (50), pa se teze i kapira ...
Onda ja dugujem jedno izvinjenje. I meni je bilo teško u početku , razumem i shvatam muke. Pretraga ti je najbolji prijatelj na ovom forumu, a naravno i privatne poruke. Srećno u novom svetu i slobodno pitaj ako pretraga ne pomogne.
Piki je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-08-2017, 20:34   #17
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
E-cig: Vamo Mukey+SvoeMesto kaja klon
Pohvala: 877
Pohvaljen: 437
Nivo reputacije: 117
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Oftopik je al me,cisto znatizelje radi,zanima ako je covek vec pocetnik zasto ima zelju da se bakce sa subom itd $ranjima?

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-08-2017, 21:03   #18
Piki
Iskusan član

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: iStick 40W + Tron S
Pohvala: 165
Pohvaljen: 203
Nivo reputacije: 36
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi

Evo kao ex-početnik vrlo jednostavno. Zna šta želi i šta ga zanima. Meni su rekli prvobitno da kupim eGo bateriju i neki klir, ali baš zato što sam znao da će me vrlo brzo smoriti uzeo sam nešto "konkretno" odmah za početak. I ovo konkretno me je vrlo brzo smorilo nakon dva meseca i već planiram šta sledeće da uzmem. Ili zna šta želi ili su mu tako rekli da uzme.
Piki je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-08-2017, 21:04   #19
milanez
Senior

milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
E-cig: eVic VTwo Mini eGO ONE V2
Pohvala: 465
Pohvaljen: 102
Nivo reputacije: 37
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

izbrisano
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-08-2017, 02:18   #20
shone29
Senior

Registrovan: Apr 2017
Pohvala: 82
Pohvaljen: 122
Nivo reputacije: 33
shone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosi

Ipak ljudi treba neko predznanje, nije za start 0.15ohm...
Mene juce zove covek i pita me kako da izbacuje oblake na kliru sa 2ohm grejacem i kako da se podesi mod na 30Vati (da vati), ovaj forum nije dzaba ovde, ljudi su dosta neinformisani za mnoge stvari i potpuno razumljivo jer niko u pocetku nije znao, ali zato se treba informisati pa polako jedno po jedno.
Uskoro ce pocetnici poceti i meh modove da koriste bez znanja jer videli da neko koristi.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-08-2017, 04:21   #21
ezgeta
Senior

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: pico mega&serbian100%
Pohvala: 131
Pohvaljen: 194
Nivo reputacije: 58
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Piki Vidi poruku
Evo kao ex-početnik vrlo jednostavno. Zna šta želi i šta ga zanima. Meni su rekli prvobitno da kupim eGo bateriju i neki klir, ali baš zato što sam znao da će me vrlo brzo smoriti uzeo sam nešto "konkretno" odmah za početak. I ovo konkretno me je vrlo brzo smorilo nakon dva meseca i već planiram šta sledeće da uzmem. Ili zna šta želi ili su mu tako rekli da uzme.
uzmi nesto dobro ovaj put sto ce da ti traje.sto se tice mtl toplo bi preporucio kaju 3.1 koja ima i kolektor na dnu za kondenz.a od bat ili neku cevku preko 1500mah ili za pocetak pico 75w ili vtc mini.za dtl ne znam.

---------- Post added 19-08-2017 at 05:45 ----------

Citat:
Originalna poruka od bars Vidi poruku
Moze li neko da mi pojasni,tj. pomogne sa savetom, usled čega dolazi do porasta otpora na grejačima u atiju ?
Konkretno, imam ego mega one i u njemu fabricki Ni coil... Parim u TC modu isključivo na oko 420-480 F... E sad, kad stavim novi coil on krene sa 0.12 oma, da bi svaki put kada skinem ati radi punjenja, taj broj se povecava za po 1 ili 2 oma, da sad trenutno ocitava 0.26 oma...
Zbog cega to "raste"?
Do koliko oma se može pariti, da ne shebem ati ili mod?

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk
mada je @piki@ lepo objasnio dodao bi jos da molekularni sastav metala iz periodnog sistema i njegova atomska masa је збир маса атома који чине молекул igraju glavnu ulogu.pri zagrevanju dolazi do vibracija(kretanja) i onda masa * ubrzanje utice na molekularni prostor gde se krecu elektroni iz baterija.tako da sto je molekularna masa metala veca brze ce se smanjivati medjumolekularni prostor u zici pri zagrevanju i elektroni nece imati mnogo mesta da se krecu (e to je otpor OM)tako da pocinju da se sudaraju i oslobadjaju energiju,utom i zagrevanje same zice.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:16 sati.