Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-03-2014, 19:48   #46
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,579
Nivo reputacije: 550
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju
Uobičajeno Re: Čišćenje i podešavanje eGo-T atomizera by Shaka Zuluf

@jav74

Nemoj bacati te sto ne rade. Kad budes kupila fiber i kantal, moci ces na njima da ucis da pravis setup...

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2014, 20:19   #47
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,456
Pohvaljen: 2,223
Nivo reputacije: 387
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Uf to mi djeluje komplikovano mrezica fiber,mada ovdje odgledah video clana foruma koji je to uradio za 2 min!!!!!da li je bolje sa fastecha da porucim fiber(ne znam koji)i mrezicu(ne znam koju)ili onaj mesh ?

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 00:02   #48
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,579
Nivo reputacije: 550
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Kad se kaze mrezica ili mesh (eng.), misli se na istu stvar.

Pazi ovako. Jeste da sam ti na prethodnom postu napisao to za mesh i kantal, ali recicu ti sta mislim o svemu tome sto te trenutno muci.

Kako si ti relativno nova u svemu ovome, i tek pocinjes da shvatas sta je sta, predlazem ti da trenutno ne gubis zivce oko premotavanja atomizera (sto u prevodu znaci, motanja katal zice oko fibera, kako ne bi morala da kupujes novu glavu za isti taj atomizer koji koristish), vec da odaberes neku malo sposobniju e-cigaretu od e-roll, i da uzivash u degustiranju tecnosti. Mislim da ti je @C-Hell dao neke dobre predloge na temi o e-roll.

Koliko sam shvatio, ti trosish jako malo technosti (u proseku oko 1ml dnevno), i to je odlicno, jer ce ti i glavobolja oko svega biti manja. Manje ces novca trositi na juice, redje ces morati da menjas glave na atomizerima, i ova zanimacija ne mora mnogo novca da ti izbija iz novcanika. Ne znam da li stvarno imash potrebe da se petljas oko porucivanja fiber i kantala, da bi motala setup. Koja debljina kantala, koji fiber, kolikog ce otpora biti to sto namotas...? Sva ta pitanja ce trenutno, potpuno bespotrebno, samo da ti komplikuju zivot...

Kad saberes i oduzmes, dovoljno ce ti biti da uzmes malo sposobniju e-cigaretu, i da samo malo povedes racuna o odrzavanju i ciscenju grejacha, i u najavi si vrlo zadovoljana korisnica. Verujem da ti nece biti problem da jednom u mesec dana dokupis jednu ili dve nove glave (grejacha) i malo tecnosti.

Kad se stabilizujes na toj tvojoj "novoj" opremi, i dobro upoznash sve njene vrline i mane, shvatices da li ti treba nesto bolje, i da li za tim stvarno imas potrebe...

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2014, 00:12   #49
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,507
Pohvaljen: 1,743
Nivo reputacije: 348
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Sa tom njenom potrosnjom trajace joj grejac godinu dana
Jav eno smo na muvanju i ogovaramo te

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 00:12   #50
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 266
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Shakathanks gorili u magli
divno objasnjenje

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 08:38   #51
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,456
Pohvaljen: 2,223
Nivo reputacije: 387
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Gorki Vidi poruku
Kad se kaze mrezica ili mesh (eng.), misli se na istu stvar.

Pazi ovako. Jeste da sam ti na prethodnom postu napisao to za mesh i kantal, ali recicu ti sta mislim o svemu tome sto te trenutno muci.

Kako si ti relativno nova u svemu ovome, i tek pocinjes da shvatas sta je sta, predlazem ti da trenutno ne gubis zivce oko premotavanja atomizera (sto u prevodu znaci, motanja katal zice oko fibera, kako ne bi morala da kupujes novu glavu za isti taj atomizer koji koristish), vec da odaberes neku malo sposobniju e-cigaretu od e-roll, i da uzivash u degustiranju tecnosti. Mislim da ti je @C-Hell dao neke dobre predloge na temi o e-roll.

Koliko sam shvatio, ti trosish jako malo technosti (u proseku oko 1ml dnevno), i to je odlicno, jer ce ti i glavobolja oko svega biti manja. Manje ces novca trositi na juice, redje ces morati da menjas glave na atomizerima, i ova zanimacija ne mora mnogo novca da ti izbija iz novcanika. Ne znam da li stvarno imash potrebe da se petljas oko porucivanja fiber i kantala, da bi motala setup. Koja debljina kantala, koji fiber, kolikog ce otpora biti to sto namotas...? Sva ta pitanja ce trenutno, potpuno bespotrebno, samo da ti komplikuju zivot...

Kad saberes i oduzmes, dovoljno ce ti biti da uzmes malo sposobniju e-cigaretu, i da samo malo povedes racuna o odrzavanju i ciscenju grejacha, i u najavi si vrlo zadovoljana korisnica. Verujem da ti nece biti problem da jednom u mesec dana dokupis jednu ili dve nove glave (grejacha) i malo tecnosti.

Kad se stabilizujes na toj tvojoj "novoj" opremi, i dobro upoznash sve njene vrline i mane, shvatices da li ti treba nesto bolje, i da li za tim stvarno imas potrebe...

Divno si mi sve objasnio...sta ces,plavusa pa to malo sporije skopca...pred ocima mi samo 25€=5 ego c atomizera(pojedinacno ne moze)=kangertech double set...i nema valjda ciscenja svaka 4 dana,izopropranolola...sad jos da iscitam o kliromizerima...ps NAJBITNIJE JE SMOKEFREE 2 MJESECA:-)))))

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Tagovi
Čišćenje, ego-t, podešavanje

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:29 sati.