Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-04-2014, 01:28   #31
Cummon
Senior

Cummon's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 232
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 56
Cummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kanger Protank 3

A mo'š i namotat grijač da ti bude na manje omah pa onda isti rabit sa puno pare i na toj tvojoj trenutnoj bateriji.
Cummon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-04-2014, 10:20   #32
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,258
Nivo reputacije: 501
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Iz licnog iskustva, dual coil grejaci traze jacu snagu nego sto daje klasicna ego baterija cak i na 1.8 oma

Sent from my Casio Scientific Calculator using Tapatalk - now Free

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2014, 12:18   #33
pcela
Nov član

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 13
pcela je na dobrom putu

evo kupio sam bateriju na kojoj ce pt 3 "svirat"pa da opišem iskustvo
baterija je joyetech ego c twist 900 mAh(nisu imali nista jace)
Pare ima vise dosta nego na ego c 650 mAh upgrade,ne osjetim nista zagorjelo
nisam je "odvrto"preko 4,0 v jer je to sasvim ok,čini mi se. čak i na 3,7 v je ok ali je nešto manje pare. tečnost je dekang cherry 6 mg rpg i ukus je drugačiji nego na cc 2,4 ml clearomizeru,puno bolji, ne osjeti se "plastika" koju osjetim kod cc
poslije cu probati jabuku od 0 mg i jabuku od 18 mg takodje dekang pa javim kako ide. ovaj komplet, kanger protank 3 i joyetech je onako bas ruzan vizuelno i ostaje samo za po kuci.mogu ga i slikat ako zelite da vidite rugobu od cigare
pcela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2014, 19:15   #34
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,159
Pohvaljen: 3,010
Nivo reputacije: 382
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Danas sam premotao Kanger Protank 3 sa airflow bazom - 2 MC sa 0.20 kanthalom 8 namotaja na 1.5 mm šrafciger, provukao vatu i uz manje zezancije dobio 1.3 ohm.
Moram reči, da ima nešto u toj mali povišenoj komori što daje dobru aromicu pa čak i "Optimalan TH" © & ℗ by Katy.
Svi u kuči me pitali kakvu to finu aromu imam a da njim ne dam

Zbog pomenutih zezancija sam i zaboravio slikati....

Sve se vidi u tom tutorialu

a soundtrack izza me bacio i u manji vaperski trans

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 17:22   #35
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,131
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 152
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Jel ova tema zamrla? Mini radi ok. Ima li smisla kupovati ovaj veći? Bar zbog velikog tanka....
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 19:43   #36
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,159
Pohvaljen: 3,010
Nivo reputacije: 382
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Po mome ne vredi u ovom momentu - radije uzmi Aerotank. Dobijaš SS tank in AFC bazu - ima jedan zanimljiv klon što rade dobro samo su mu stock glave slabe
Kod:
http://www.e5cigs.com/new-airflow-control-detachable-pyrex-glass-aerotank-atomizer-for-e-cig-stainless-steel-color
Ovaj ti dodje ko taj na slikama samo nema napisa Kangertech - lukavi kinezi kažu da to zbog njihove carine da ne kopiraju brand
- moraš zameniti coilove - s ovima radi super u dualu.
Kod:
https://www.fasttech.com/p/1591702

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-07-2014, 13:37   #37
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Pohvala: 1,131
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 152
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Poslije par dana korišćenja uz AFC, ja sam veoma zadovoljan ovim klirom. U odnosu na mini varijantu ovaj klir nudi upravo ono što je mini verziji nedostajalo, a to je veći tank.
Jedina mana je drip tip koji sam zamijenio sa minipt3 dripom. Nekako je nezgrapan i meni ne odgovara. Naravno, drip je subjektivna i što je naj bitnije, izmjenjiva varijanta.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-08-2014, 18:34   #38
Stevan
Aktivan član

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 15
Stevan je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Aspire BDC

Ljudi mala pomoc..Ako stavim air flow bazu na protank 3 koji ide na sve pt dal mogu onda i single coil da ubudzim u njega tj. glavu od protank2..Po netu vidim dosta odgovora da su uspeli
Spoiler:
Premesten post
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-08-2014, 01:19   #39
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Pohvala: 1,420
Pohvaljen: 1,550
Nivo reputacije: 295
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Može, samo stavi još jednu gumicu na glavu od pt2.
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-08-2014, 15:39   #40
kjosmofon
Iskusan član

kjosmofon's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 170
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 32
kjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svima

Za suprugu sam porucio protank 3 mini. Ona ne voli jaku paru i aromu i najverovatnije ce se koristiti kao single coil sa vatom. Imamo dosta glava od protank2 vidim da su iste ali kod dimljaka su krace. Dali neko ima iskustva kako se resava ovo ili moracu da uzimam nove glave koi su vise kod dimjlaka??
Ovo gore malo mi nije jasno , 2 gumice da idu jedna vrz drugu??
kjosmofon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-08-2014, 15:51   #41
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,387
Pohvaljen: 12,162
Nivo reputacije: 1872
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Vaš odgovor je slikovito opisan u postu br. 24.

A u temi o datom kliromajzeru
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=7382

Na više mesta je opisan proces
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-08-2014, 16:00   #42
kjosmofon
Iskusan član

kjosmofon's avatar

kjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svima

pise da je probao sa pt2 glavu ali nema nista dali je uradio modifikaciju

---------- Post added 30-08-2014 at 17:03 ----------

ok hvala
Staro 30-08-2014, 16:43   #43
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Mislim da sam samo ja na 3 mesta esejski slikovito objasnio kako da se sredi da pt3 radi sa pt2 glavama da ne curi.

Ukratko, ako imaš pt3 dodaj još jednu silikonsku gumicu koja ide na glavu i spaja se sa centralnom cevi u tanku.

Ako imaš pt3mini odseci od t2 silikonski čep od dole, gornji deo mora da je čitav da ne bi curelo.

Veoma jednostavno i lako rešenje.

Edit: evo ovde još mojih objašnjenja.

http://www.e-cigserbia.com/showpost....&postcount=419
Staro 30-08-2014, 17:01   #44
kjosmofon
Iskusan član

kjosmofon's avatar

hvala
porucio ovo pt 3 mini i r200 (ovaj koristi standardne glave)
Isto od china sell porucio prvu verziju glava bez metalni cilindar dual coil, pa videcu sta je bolje, dal da radim single coil na stari tip dual coil glava,

ili na pt2 glave da radim coil + silikon
Staro 30-08-2014, 17:06   #45
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Bolje je za single pt2glave zbog komore.
Ako hoćeš najbolje rezultate uzmi 1.5oma NR-R-NR žicu smotanu na micro coil il sam motaj na 1.5-1.8mm ( il koj god želiš ) prečnik + vata.

Razlika dan i noć naspram fibera, daleko bolje po mom ukusu. Naravno ovo je moje lično mišljenje sad ti kako hoćeš.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:56 sati.