Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-12-2013, 22:12   #1
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,026
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju
Uobičajeno VapeOnly V2 BCC 1.5ml

Ajde utiske o ovom kliru poručio sam sa HG-a,mnogo lepo izgleda samo ne vidim da iko još probao-komentarisao a baš me zanima jer se ložim na BCC i new kids on the block
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2013, 22:23   #2
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,260
Nivo reputacije: 502
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno Re: eGo 1.5ml VapeOnly V2 BCC

Ako radi bar isto kao Vapeonly BCC mini, onda je odlican

Bez zezanja, ali od svega sto imam, taj malisa (BCC Mini) se pokazao kao najpouzdaniji - konstantan rad, bez oscilacija arome i th-a, bez curenja, bez bilo kakvih neprijatnosti, glave izdrzljive... itd.

Kapiram da V2 treba da bude bolji

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-12-2013, 03:11   #3
domino
Iskusan član

domino's avatar

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 46
Pohvaljen: 64
Nivo reputacije: 30
domino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svima

Imam 2 komada, fino rade, još malo pa kao evod
Glavna razlika je u samim glavama, barem dok se ne premotaju, pošto imam utisak da su Kangerove fabričke glave kvalitetnije. Treba malo podesiti količinu fibera koji ide preko grejača, i posle svaki put kada se menja gustina tečnosti koja se pari. Kad se ušteluje, radi kao sat i izgled je, u odnosu na evod i slične bcc-ove, baš osvežavajuć!
Samo se nadam da nisi naručio ljubičasti
domino nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-12-2013, 18:36   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,727
Pohvaljen: 12,704
Nivo reputacije: 1968
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kada se premotaju situacija je bolja ali kad se stavi evod glava rade savršeno. Jedina mana (za 2$) je to što nije za nepažljive jer se gornji plastični deo odvoji od prstena u koji se šrafi baza. Ako je neko pažljiv onda je bestseler. GS-H2 sa FT je ista stvar pod drugim brendom a Smok RBC tvrde da staju Protank glave. Moji RBC putuju, videćemo... Sladak mali klir :-)
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-01-2014, 16:55   #5
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 39
Pohvala: 1,044
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 160
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Zna li neko dimenziju ovog klira?

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-01-2014, 17:05   #6
comid
Senior

comid's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 149
Pohvaljen: 119
Nivo reputacije: 75
comid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosi

69x14mm.
comid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2014, 12:02   #7
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,260
Nivo reputacije: 502
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Trebao mi ekspresno jedan jeftin, mali klir, pa sam pazario ovog malisana.
U principu, radi oke sa fabrickom glavom - ima pare, ima TH-a, samo je aroma malo "cudna", povremeno ima primese necega sto mi se ne svidja. Probacu ga i sa evod glavom, pa da vidimo kakva je onda situacija.

(+) jeftin, lep, pristojno radi
(-) prilicno nezno deluje, previse lagan, lep je samo kad je prazan (providan drip tip pa se vidi kondenz)

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2014, 23:09   #8
Serbiaman
Aktivan član

Serbiaman's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 38
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 18
Serbiaman je na dobrom putu

Ja imam tog malisana vec duze vreme i radi kao singerica,prezadovoljan sam a posebno mi se svidja sto je tako skroz providan onako deluje space
Drustvo me stalno zeza da lici na mali dildo !

Sent from my iPhone
Serbiaman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2014, 19:58   #9
Valtazar
Aktivan član

Valtazar's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 44
Pohvaljen: 61
Nivo reputacije: 24
Valtazar je poznat svimaValtazar je poznat svimaValtazar je poznat svimaValtazar je poznat svimaValtazar je poznat svimaValtazar je poznat svima

Danas sam ga uzeo, odmah je malo procureo, ali moguće je da je moja greška, tj. da sam pretegao kada sam ga navijao na bateriju, videćemo.

Citat:
c-hell

Kada se premotaju situacija je bolja ali kad se stavi evod glava rade savršeno.
Vidim da si pomenuo da si stavio evod glavu, pa me zanima da li treba nešto da se modifikuje glava ili se samo našrafi takva kakva je?

Inače, savršeno leži na eGo 650mAh bateriju...

Valtazar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2014, 22:42   #10
nezla
Senior

nezla's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 44
Pohvala: 579
Pohvaljen: 888
Nivo reputacije: 139
nezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Valtazar Vidi poruku
Danas sam ga uzeo, odmah je malo procureo, ali moguće je da je moja greška, tj. da sam pretegao kada sam ga navijao na bateriju, videćemo.

Citat:
c-hell

Kada se premotaju situacija je bolja ali kad se stavi evod glava rade savršeno.
Vidim da si pomenuo da si stavio evod glavu, pa me zanima da li treba nešto da se modifikuje glava ili se samo našrafi takva kakva je?

Inače, savršeno leži na eGo 650mAh bateriju...
ne nemodifikuj nista(sem premotavanja) zavrni je takva kakva je i vozi...
ja uzeo crni pre par meseca i u pocetku nisam bio zadovoljan....kada mi je c-hell@ provalio foru sa evod-protank glavom i visljim sulundarom otada ga koristi malo cesce...turio u njega i microcoil-fata glavu radi jos bolje...

Hvala ti sale@!!
nezla nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2014, 23:27   #11
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@Valtazar Pokušavam da nađem glave koje su došle uz njega... Mislim da je u pitanju bila širina čunka i to što nije na vrhu bio blago konusan pa se kondenz vraćao u grejač. Ne znam šta podrazumevaš pod modifikaciju ali ako je motanje grejača (A1 Kantal 0.20 pet namotaja oko 2mm veoma kapilarnog silica kanapa za 1,6ohm) modifikacija, onda DA. Sve ostalo (gumice naležu na sulundar tanka i navoj na bazi je isti) je ok.

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free
Zahvalili :
Staro 27-01-2014, 23:44   #12
Valtazar
Aktivan član

Valtazar's avatar

Valtazar je poznat svimaValtazar je poznat svimaValtazar je poznat svimaValtazar je poznat svimaValtazar je poznat svimaValtazar je poznat svima

Ovaj moj curi i dalje, probaću sa ovim što ste rekli da sredim fabričku glavu, pa ako ne ide, navrnuću Kanger, imam ih u rezervi. Hvala drugari!

Staro 28-01-2014, 03:07   #13
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Bilo bi jako lepo da opišeš gde tačno curi.

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free
Staro 28-01-2014, 03:51   #14
Valtazar
Aktivan član

Valtazar's avatar

Curi kroz kanal za vazduh i ima tečnosti gore na kontaktu za bateriju.

Spremio sam jednu Kanger glavu da je isprobam ako ova nastavi da curi, zamenio sam samo čunak i sve se lepo uklopilo (na to sam mislio kada sam pitao o modifikacijama). Pretpostavljam da se ipak kod ove fabričke fiber više natapa tečnošću i da je tu problem, ali nemam fiber da dodam (čitao sam da se to preporučuje). Elem, ako Kanger bude funkcionisao kako treba, jednostavno ću Kanger rezervne glave da koristim i za ovo i rešen problem.

Staro 28-01-2014, 08:28   #15
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,180
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Ako nemaš fibera, dodaj malo vate - i pazi, više malo nego vate!

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:36 sati.