Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-02-2012, 16:57   #16
Beco
Aktivan član

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 7
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 27
Beco je na dobrom putuBeco je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Ciscenje eGo-C atomizera

Citat:
Originalna poruka od svetabond007 Vidi poruku
Da li mislis na EGO-C ati?
Da
Beco nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2012, 17:40   #17
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Beco Vidi poruku
Čitao sam na stranim forumima da im često fitilj ostane zaljepljen za grijač kad pokušaju otvoriti atomizer.
Pomaže li ako se prije otvaranja sama glava prokuha u toploj vodi da se to spriječi?
Na koji način izvadiš fitilj iz ležišta?
Treba li i njega kad je izvađen prokuhati u vodi ili je dosta samo ga spaliti s upaljačem?
Ne, pomaže to da se atomizer ne otvara tek kada zapekne koliko god može.

Čim počne da daje manje pare i smrducka na zagorelo, otvara se. Malo se propere vodom, prosuši, grejač ide na dry burn a fitilj na paljenje upaljačem. To je sve.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2012, 20:54   #18
Beco
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Ne, pomaže to da se atomizer ne otvara tek kada zapekne koliko god može.

Čim počne da daje manje pare i smrducka na zagorelo, otvara se. Malo se propere vodom, prosuši, grejač ide na dry burn a fitilj na paljenje upaljačem. To je sve.
Da li fitilj pališ dok je još u ležištu ili ga vadiš van?
Staro 22-02-2012, 20:56   #19
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

A to je bitno... zbog čega?

Među prvim postovima na ovoj temi je Smokijev, gde piše da je fitilj izvadio iz igle i spalio nečistoće sa njega.
Staro 22-02-2012, 21:23   #20
Beco
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
A to je bitno... zbog čega?

Među prvim postovima na ovoj temi je Smokijev, gde piše da je fitilj izvadio iz igle i spalio nečistoće sa njega.
Bitno je zbog toga što ako se ga mora vaditi van postoji veća šansa da ga pokidaš-kako ga ti pališ?
Zahvalili :
Staro 22-02-2012, 21:43   #21
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Pohvala: 412
Pohvaljen: 251
Nivo reputacije: 89
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

Citat:
Bitno je zbog toga što ako se ga mora vaditi van postoji veća šansa da ga pokidaš-kako ga ti pališ?
Ja ga licno palim sa malim brenerom i to za par sekundi postane beo,a inace pali se i sa upaljacom-ide sporije "pustis ga da se uzari",imas lepo odrdjen tutorijal u temi ciscenje EGO-T pa pregledaj detaljno!!!

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2012, 21:47   #22
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Citat:
Ako ga redovno čistiš, pre nego što zapekne, neće se pokidati.

Sve i da se pokida, uzmeš struk fibera i komadić mrežice i napraviš novi.
Na prvom klipu ove teme je čovek bacio ispravan fitilj i napravio novi. Nikakva nauka
Staro 22-02-2012, 22:09   #23
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,253
Pohvaljen: 1,556
Nivo reputacije: 379
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Izvadio sam ga malopre ponovo, iako nije trebalo.
Istina, jucer sam osetio da sam mrezicu malo vise pritisnuo i nakon vecerasnjeg vadjenja fitilja on ne izgleda najsretnije ali ga ni ovaj put ne bacam.

Moguce je da mu je ovo zadnje koristenje, ali valja imati u vidu da isti atomizer koristim 32 dana non stop i da je kroz njega proslo preko 100ml tecnosti.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-02-2012, 21:11   #24
Beco
Aktivan član

Danas sam očistio ego c glavu nakon 6 dana korištenja.
Nije bila strašno zaprljana-možda zbog toga što koristim dosta svijetlu tekućinu-fiber sam spalio s upaljačem držeći postolje s pincetom i nisam ga vadio iz ležišta. Dry burn sam radio dok se sve nije očistilo s grijača. Nisam prokuhavao ni umakao u alkohol.
Iskreno ne primjećujem da atty radi bolje nego prije čišćenja, ali postupak je jednostavan i nije ga problem napraviti svakih 6-7 dana.
Staro 26-02-2012, 19:32   #25
Beco
Aktivan član

Koliko često radite čišćenje u prosjeku?

Staro 26-02-2012, 19:54   #26
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 31
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 65
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi

svaka 3 dana, to je nekih 6 tankova, koristim LR
karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2012, 17:54   #27
Beco
Aktivan član

Početi ću i ja raditi svakih tri dana.
Primjećujem da mi tekućina u tanku počne mjenjati boju što znači da je atty prljav

Staro 27-02-2012, 23:37   #28
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 31
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 65
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi

atty se cisti kad se osjeti zagoreni okus, ako sve normalno radi nemas potrebe za ciscenjem

nemoj se obazirati na boju tekucine u tanku, jer to nije zbog zaprljanog grijaca i fitilja u attyu

a grijac i ne bude toliko prljav, koliko fitilj, posto je dosta manji nego na ego T, pa se samim time brze i uprlja
karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2012, 01:49   #29
snupi
Nov član

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 3
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 21
snupi je na dobrom putu

Koristim EGO C LR skoro mesec dana. Iskljucivo sam grejac palio na suvo,ali sad je ocajan. U koju tecnost je najbolje da se stavi grejac pa da se ponovo pali?
Hvala.
I da dodam gresku koju sam napravio i odmah pokvario dva grejaca,da jos neko ne pogresi. Imao sam ideju da koristim svih 5 glava i kad se sve zaprljaju da ih ocistim odjednom,medjutim kad se grejac ostavi prljav da stoji 5-6 dana ,prljavstina se valjda skori i pri pokusaju paljenja na suvo lako crkne. Sad cim menjam tecnost ili mislim da su za ciscenje odmah palim na suvo i nije i ni jedan otisao.
snupi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2012, 08:21   #30
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Pohvala: 412
Pohvaljen: 251
Nivo reputacije: 89
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od snupi Vidi poruku
Koristim EGO C LR skoro mesec dana. Iskljucivo sam grejac palio na suvo,ali sad je ocajan. U koju tecnost je najbolje da se stavi grejac pa da se ponovo pali?
Hvala.
I da dodam gresku koju sam napravio i odmah pokvario dva grejaca,da jos neko ne pogresi. Imao sam ideju da koristim svih 5 glava i kad se sve zaprljaju da ih ocistim odjednom,medjutim kad se grejac ostavi prljav da stoji 5-6 dana ,prljavstina se valjda skori i pri pokusaju paljenja na suvo lako crkne. Sad cim menjam tecnost ili mislim da su za ciscenje odmah palim na suvo i nije i ni jedan otisao.
Izbegavam da ga palim na suvo,jer imam samo jednu glavu,necu da rizikujem!ali sa baterijom od 1300 3-4 puta sa otpr.pvi stisak 3-4 sec.,pa sve krace jer dobijam usijanje, zatim ga komplet isperem i dobro izduvam destil.vodom potopim u alkohol 97%, rasklopljenog ostavim da se prosusi i to je sve!!!Sto se tice odrzavanja stvarno je milina,da napomenem fiber iz igle jos uvek nisam vadio, opalim komplet iglu sa fiberom ali brzo skinem sa plamena fiber nastavi sam da gori!!!pre opaljivanja fiber neispiram bude od tecnosti,posle paljenja i iglu ostavim potopljenu u alkoholu!!!Iako sam resio curenje i dalje jedan krug teflon trake stavim na navoj tela i to je sve!!!I jos nesto sa kirnerom sam ogrebao (obelezio) iglu i telo grejaca tako da iglu uvek vracam na isto mesto!

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Tagovi
ego-c

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:26 sati.