Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > MTMStore
Zaboravljena šifra? Registracija

MTMStore mtmstore.eu

MTMStore

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-05-2014, 18:18   #16
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 269
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju
Uobičajeno Re: NOVO!!!VAPING ZONE arome-pravo iz USA ili ti SAD

Jako bi volela da cujem komentar mtm o cemu se ovde radi ? Naravno dobronamerno

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2014, 18:56   #17
dragisonac
Senior

dragisonac's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 310
Pohvaljen: 225
Nivo reputacije: 56
dragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosi

Ja cu da budem malo otvoren i da napisem par reci..
Ovo sto ste vi poslali u 50% nema veze sa onim iz USA..Ili je potpuno drugacija aroma ili za duplo slabija..Probao sam i znam kakve su vz arome..LJUTIO SE NEKO ILI NE,ALI JE NEMOGUCE DA JE SA SVIMA ISTI SLUCAJ..

b.cigar--cokolada sladoled
f.pipe--ČUNGA-LUNGA..žvake
r.cigar--ma nema nicega,jedva nesto..
555..to sam vec pisao u temi--nista nula..
o.capt-e tu se nesto oseti ali jedva nesto..
jedino za desert ship mogu da kazem da je ok aroma..jer je IMA..

Neznam sta je u pitanju i ne ulazim u to...a i ne interesuje me
dragisonac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2014, 19:20   #18
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,738
Pohvaljen: 12,728
Nivo reputacije: 1973
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Jedno pitanje za iskusnije i mtm. Da li postoje super koncentrisane i “normalno“ koncentrisane verzije iste arome? ako da, koje su na mtm.
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2014, 19:53   #19
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,495
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Island je isti kao i na VZ.

Desert ship ranije nisam probao ali verujem Smiljketu jer je doktorirao na VZ aromama.

Real cig sam probao ranije od Amera i pre par dana od MTM i moram se složiti da je različit.

French pipe je isti.

Honey flue cured tobacco nisam probao ranije ali je lepa i intenzivna aroma...

Ili su Ameri menjali arome, ili je greška u presipanju u manju ambalažu, bez prethodnog mućkanja...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2014, 19:59   #20
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,429
Pohvaljen: 1,077
Nivo reputacije: 180
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Jedno pitanje za iskusnije i mtm. Da li postoje super koncentrisane i “normalno“ koncentrisane verzije iste arome? ako da, koje su na mtm.
Ove duvanske samo super c. alcohol i ima linija Gourmet gde ima oko 4-5 duvanskih.
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2014, 20:00   #21
Iva
Veteran

Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

ok , imam uzorke starih tecnosti, prema njima sam narucila nekoliko novih ... pa cu videti kad se to smucka i odstoji malo
Do sada jos nista nisam bacila ... sve dobije neko svoje vreme

Staro 08-05-2014, 20:03   #22
teodorica
Senior

Pohvala: 553
Pohvaljen: 407
Nivo reputacije: 104
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Presla baba u bolju firmu
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2014, 20:24   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,738
Pohvaljen: 12,728
Nivo reputacije: 1973
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pre rafalne paljbe, jel ume neko da nađe i ostavi link sa ECF-a gde navodno opisuju pad kvaliteta VZ...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2014, 20:30   #24
Iva
Veteran

Sto bi bilo posteno sa svacije strane ...
jer recimo trenutno parim tecnost koju nisam oko 2 nedelje ( drugog proizvodzaca) i skoro da mi ima drugaciji ukus nego pre

Staro 08-05-2014, 20:40   #25
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,429
Pohvaljen: 1,077
Nivo reputacije: 180
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Pokusacemo nesto iskopati na tu temu.
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 00:13   #26
mtmstore
Product Support

mtmstore's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 166
Pohvaljen: 211
Nivo reputacije: 48
mtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosi

Poslata je reklamacija u vaping zone,ocekujemo njihov odgovor..
Stvarno mi je zao sto je tako ispalo
al znajuci da nemate nista od moga zao
gledacemo da nadjemo resenje sto pre i da budete zadovoljni i dobijete ono za sta ste platili
mtmstore nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-05-2014, 00:40   #27
dragisonac
Senior

dragisonac's avatar

Pohvala: 310
Pohvaljen: 225
Nivo reputacije: 56
dragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosi

Cekamo odgovor na reklamaciju....
dragisonac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 00:49   #28
mtmstore
Product Support

mtmstore's avatar

mtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosi

Svi koji ste osteceni
molim da mi posaljete na mtm@mtmstore.eu
koje su arome u pitanju i koju ste kolicinu imali
i gledacemo da vam u sto kracem roku iste zamenimo..molim za 7-10dana da stignu..
Ja licno sam probao jedno 5 aroma i sve sto imam da kazem je da sam odusevljen..
Izvinite!
Staro 09-05-2014, 01:19   #29
uros
Nov član

uros's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 14
uros je na dobrom putu

Da neko pogresno ne razume. Ne branim mtm ili vaping zone ali nismo jedini koji se zale na vz arome.Odprilike ljudi se zale na reseller-e oko prepakivanja u manja pakovanja ili se nesto desilo u proizvodnji ko god da ih pravi za vaping zone.Ne mogu tacno da nadjem linkove na kojima sam citao pre par dana. Posto nema posebno otvorena tema oko tog problema. Unapred se izvinjavam MTM posto je neukusno pisati u njihovoj temi mozda problem nije do njih.
Ali evo primera: ECF Ime teme :Something New - VZ SC Gourmet Flavors. Limited Supply DIY ONLY strana 83

http://www.e-cigarette-forum.com/for...y-only-83.html
uros nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 02:28   #30
mtmstore
Product Support

mtmstore's avatar

Iz VZ su nam potvrdili da neke arome (a najvise bas te kod kojih je problem) je potrebno obavezno svaki put promuckati pre upotrebe. Mi smo narucili arome u velikim pakovanjima I neki put, zbog guzve nismo promuckali bocu. Veliko izvinjenje zbog toga svima, nazalost nismo znali da se toliko brzo slegnu. ..
Svakom cemo zameniti aromu koja nije kako treba I dat jos jednu gratis uz nju.
Tako da ljudi ,kome aroma ne valja nek posalje reklamaciju za zamenu iste na mtm@mtmstore.eu i napomenite broj vase narudzbe..
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > MTMStore

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:38 sati.