Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-04-2014, 13:39   #1
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,420
Pohvaljen: 1,550
Nivo reputacije: 295
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju
Post Kanger eVod 2

Nisam primetio da neko spominje eVod v2 pa reko da otvorim novi topic i postavim info o njemu koj sam nasao i par reci koje sam cuo iz recenzija. Sem toga prvi eVod nas je lepo usrecio pa verujem da ce tako biti i sa drugim

Glavne razlike izmedju eVod i eVod v2 koje sam spazio su:

- Dual coil
- Malo duzi naspram eVod 1
- Izmenjivi drip tip ( napokon ! )
- Pyrex staklo ( ima i plasticni malo jeftiniji ) + SS verzija ili neki metal
- Kompatibilne glave sa: protank3 ,aerotank ,T3S'D, protank 3mini

Po utiscima korisnika na internetu razlog pucanja starog eVoda je manje vise mini pucanje UNUTAR tanka pa tecnost curi sa strane dok je na ovom modelu to reseno zahvaljujuci pyrex staklu. ( ne racunajuci ako pisne dole xixi )

E sad jedina mana sto se mene tice pristupacnost dual coil glava i nije neka kod nas posto koliko sam primetio niko ne favorizuje dual coil nove kanger klirove ( recimo PT3 ) i vecina se slozila da je pt2 mini nesto naj bolje sto se tice protankova. A sto se tice dual coila koliko sam primetio svi su vise za Vape only jer su bolje resili dual coil.

Ja mislim da bi ovaj klir bio savrsen da je fabricki sa singe coil radi lakseg premotavanja mada verujem da bi minimum radio isto kao i prvobitni eVod sa 1x2mm fiberom i mozda nesto preko a mozda i ne, precnik glave mu je veci od prvog tako da bih rekao 1x2mm sa coilom i 1x2mm preko bi bilo taman i imamo slicne ili iste performanse kao na prvom eVod-u sem sto ovaj po meni mnogo lepsi / kvalitetniji / napokon izmenjiv i neprovidni driptip radi kondenza. Ali otom potom igracemo se sigurno samo da ih nabavimmo

E sad utisci od *IndoorSmookers* :

Po njemu ima malo vise pare / TH / Arome nego na prvom eVod-u sto je i za ocekivati s obzirom na dual coil.

Evo i recenzije:

Par slicica:

Siva i Crna verzija ( SS je inace skuplji za 2$ koliko sam cuo na recenziji takodje za nijansu veci al nisam uspeo da nadjem sliku , moze se videti na gore pomenutoj recenziji )

Inace mislim da je cena veoma korektna od 10$ na zvanicnom sajtu e sad ocekujem da ce kod nas traziti jedno 1500 djunti ako ga uopste ikada i nabave

Sve boje:

Rasklopljen:

Rasklopljen i sklopljen:

Vise detalja na officijalnom sajtu:

Kod:
http://www.kangeronline.com/products/kanger-new-evod-glass-clearomizer
Na kraju za one koji imaju mogucnost porucivanja sa FT ( Thx @hybrid ):

Kod:
http://www.fasttech.com/products/1411/10004861/1681007"]http://www.fasttech.com/products/1411/10004861/1681007
Evo i glave:

Kod:
http://www.fasttech.com/products/1411/10004861/1476404
Nadam se da nasi distributeri prate forum pa se odluce da ih nabave, prvi eVod se odlicno pokazao bilo bi steta da nedamo sansu i drugom

Eto toliko , bilo bi pozeljno ako ga neko ima pa da podeli utiske i da nam vise detalja
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2014, 13:46   #2
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,507
Pohvaljen: 1,743
Nivo reputacije: 348
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger eVod 2

Odličan review
@Imagine dobio si konkurenciju

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2014, 13:55   #3
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od scooter Vidi poruku
Odličan review
@Imagine dobio si konkurenciju
xixi hvala , ma kakvi , ja sam kap a @imagine je more naspram mene
( citam mnogo pa znam ko je ko otprilike hehe , procitao sam sinoc celu *muvanje* temu i primetio sam da tebe zezaju kao no.1 napasnika na zenski rod xixixi mada mi se @zogu cini kao napasniji na tom topicu barem sa slucajem @iva )
Staro 26-04-2014, 13:57   #4
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 55
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,366
Nivo reputacije: 551
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Nema shta nema na forumu. Interceptor moze biti samo JEDAN, @zogu
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2014, 14:04   #5
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 984
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Jes taj skuter napasnik, ali nekako dobar napasnik pa mu oprastamo
OT, odlicna tema
Nego da li se tripujem ili si sinoc postavio ovu temu, cak sam ubedjen da sam kliknuo thanks?

Sent from SlimKat using Tapatalk

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-04-2014, 14:21   #6
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Citat:
Originalna poruka od gomiletina Vidi poruku
Nema da nema na forumu
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=7924

Interceptor moze biti samo JEDAN, @zogu
Pa ovo je odlicno , glava mi izgleda kao *noob proof* za motanje , one rupice .. , jos ako ova glava moze u eVod2 i pt3mini ... di ces bolje xixi

inace iskopao sam gde ima dual coil glave kod nas po razumnoj? ceni nece vam se svideti gde sam nasao .... .... ... umrelllaaaa 250 dindzi kod njih , inace vugla je za PT3, e sad dali je authetic al za utehu nam je ako bas dodje do toga mozemo uzeti od njih glavu i lepo staviti nas dimnjak iz eVoda i vozi , sad ako je setup toliko los lako premotati bitno da se ima rezervnih vugla

OT:

Joj kakvi su im nazivi za klirove

T2 cc2.4 > Energy max
eVod > A2

Za divno cudo protankovi se zovu kako i jeste samo odakle im obraza da te njihove fulshare prodaju kao original ... e da kanger vidi sta se desava bilo bi papa
Staro 26-04-2014, 20:01   #7
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Citat:
Originalna poruka od zogu Vidi poruku
Jes taj skuter napasnik, ali nekako dobar napasnik pa mu oprastamo
OT, odlicna tema
Nego da li se tripujem ili si sinoc postavio ovu temu, cak sam ubedjen da sam kliknuo thanks?

Sent from SlimKat using Tapatalk
Hvala ! ma ne tripujes se , moja krivica , sinoc sam nesto slicno stavio na eVod 1 temi, kasnije mi doslo iz ... u glavu da bi bilo pametnije da napravim novi topic da neletimo u OT i nepisemo u eVod temi o eVod-u2 , ce da zbunimo prinove kad/ako krene da im piski prvi eVod ili neki slican problem
(izvinjavam se na dupli post ako nekog admina ne mrzi nek spoji sa prethodnim , hvala ! )
Staro 26-06-2014, 12:43   #8
Mamic
Senior

Mamic's avatar

Registrovan: May 2014
Godine: 30
Pohvala: 305
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 56
Mamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosi

Ima ga za 800 din, uopste nije puno skuplji od klasicnog. Jesi ga koristio Savo?

music matters
Mamic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-06-2014, 13:06   #9
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Pohvala: 1,135
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 152
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Meni je u odnosu na ptmini3 razlika samo u dripu koji je identičan dripu na ptmini2. Radi isto kao ptmini3. Ja zadovoljan. Jedino nisam probao da uvrnem AFC. Prepostavljam da je izvodljivo? !
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2014, 16:04   #10
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Mamic jesam kratko pa sam ga izgubio to jest ostao mi u kaficu i od tada mu se gubi trag, za to kratko vreme sto sam ga imao bio sam sasvim zadovoljan kao i sa PT3, licno mislim da je lepsi od Pt3mini, drip tip je bolji nego na pt3mini ( deblji/jaci/prijatniji... barem meni) Jedinu zamerku imam sto nije ceo rasklopljiv kao pt3mini ... a to je ionako jedino sto ih razlikuje izuzev izgleda, rade sasvim isto.

Dbranko moze sa AFC mada nema potrebe izgleda smesno em neprimetno malo bolje sljaka hehe
Zahvalili :
Staro 14-05-2015, 20:46   #11
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 410
Pohvaljen: 569
Nivo reputacije: 111
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Danas kupljen i prvi utisak je osrednji.
Nervira hladan metalni usisnik i treća rupica.
Para neznatno hladnija nego na T2.
Sve u svemu ništa posebno.
Za nijansu bolji od kliromizera sa eCom-C twista i za 2 nijanse slabiji od T2.
Čime da zaušim jednu rupicu
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2015, 21:15   #12
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,593
Pohvaljen: 1,274
Nivo reputacije: 285
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Ubodeš vrh čačkalice u nju i odlomiš višak/ostatak čačkalice. Tako sam ja na prvom Evod-u. Ni ne vidi se da je jedna rupa zapušena.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-06-2015, 10:48   #13
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 410
Pohvaljen: 569
Nivo reputacije: 111
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Elem,
iz objektivnih razloga sam bio prisiljen da se jedno duže vreme drzžim sa ovim klirom I drastično sam promenio mišljenje.
Zakucan je za prvo mesto klirova koje sam probao pre svega zbog obilja a onda I ukusa pare. Takođe u poređenju sa T2 klirom majka ja uštede.
Ono što mu jedino zameram pa da ga smestim na Olimp klirova je praktično nemogućnost održavanja.
Već dva grejača sam upropastio pokušavajući da ga očistim I to po uputstvima sa youtuba, ali bi svaki dodir sa vodom označavao I njegov kraj. Obzirom da mu je grejač 250 din trenutno odmeravam koliko zaista grejač može da traje a da ne izgubi bar mnogo na kvalitetu da bih razmislio da li je isplativ za dalje korišćenje.
Inače sam u početku mislio da je grešim negde u čišćenju ali sam onda pročitao komentare ispod video I video da velika većina korisnika ima taj problem.
Zaista prava šteta, jer su aroma I bogatstvo pare na ecom-c twist bateriji podešenoj na 7 za desetku.
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-06-2015, 14:17   #14
veljo_81
Aktivan član

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 3
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 12
veljo_81 je na dobrom putuveljo_81 je na dobrom putu

Nit to daje aromu a bogatstvo pare bolje da ne komentarisemo. Kakvo ciscenje mislis ono operes pa kao malo spalis dok se gornji coil ne usjaji, kao oni strucnjaci na yt??? Ako tako cistis sigurno je samo da ces spaliti silicu, operi i pali samo da ide vodena para, kad prestane gotovo s ciscenjem, osjetice se malo voda i bljutavost s pocetka al bar nece davati zagorio okus. Mada sve je to picin dim, imam evod2, protank 3 mini, aerotank mini, emow i vjerovatno jos nesto cega se ne sjecam, skoro sam odlucio da se podsjetim kako je to pariti, iskopao spinere i twistove, uzeo jedan paket orig grijaca i kao sto rekoh, picin dim

Poslano sa mog V1_Viper_I koristeći Tapatalk
veljo_81 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-06-2015, 18:48   #15
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 293
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 82
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Elem...zbog tog klira supruga se vratila na analogne i nemam nikakve šanse da je vratim nazad.Kao svidela joj se u kompletu sa baterijom vizuelno i te fore.
Curi non-stop,aroma totalno neautentična,što je na drugim klirovima melem za sva čula,na EVOD2 je bleda senka...sve sam probao na njemu i ništa nisam uradio da bih ga doveo da radi kako valja.Promašena investicija.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:53 sati.