Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-09-2016, 16:26   #241
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,132
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 152
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Aspire Nautilus Mini BVC

V011 Šta napriča brate???
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-09-2016, 17:42   #242
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 40
Pohvala: 4,436
Pohvaljen: 2,785
Nivo reputacije: 355
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju

U pravu je čovek.
Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-09-2016, 17:48   #243
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Debelo je on pobrko babe i žabe. Al da ne trolujem. Dečko je samo pitao gdje da nabavi grijače.
Staro 16-09-2016, 17:50   #244
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,396
Pohvaljen: 12,174
Nivo reputacije: 1873
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@Pukan
Ti si uvoznik i generalni distributer i jedini ovlašćeni prodavac SvojeMjësto za teritoriju Zemuna i uže i treba ti staviti zelenu crtu zbog hajpa da se ja pitam
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-09-2016, 20:40   #245
Darkoni
Iskusan član

Darkoni's avatar

Registrovan: Sep 2016
Pohvala: 60
Pohvaljen: 65
Nivo reputacije: 15
Darkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svima

@V011
Sto se tice nasih prodavaca I prodavnica vezano za E-cigarete potpuno se slazem s tobom samo bih dodao I ostale trgovce I uvoznike iz svih drugih bransi koji nas deru bez srca I duse.

Nautilus sam kupio dok sam bio u inostranstvu a prethodno se informisao gde kod nas u Beogradu imaju da se kupe grejaci za isti.
Naravno nasao na sajtu jedne nase firme iz BGa gde uredno pise cena I da ima na stanju I doputovao sa 1+1 grajacem koje sam dobio uz aspire.
Naravno kad sam otisao u tu istu radnju,grejaca nema,nema ih vec duze vremena a ne znaju kada ce ih dobiti.Na tom istom sajtu grejaci I dalje stoje u ponudi..?!
Prevrnuo sam net da nadjem u Beogradu ,nema sanse.
Narucio sam sa stranog sajta I problem mi je samo dok mi to na stigne a u ove nase
"radnje" vise ni u ludilu da gubim vreme I zivce.
I tecnosti cu da narucujem od preko.

Pozdrav
Darkoni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-09-2016, 20:54   #246
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,401
Pohvaljen: 1,409
Nivo reputacije: 262
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

@V011 od kad te prizivam, sam bog te posl'o. Hvala nebesima tu si. Sad raspali druže!

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-09-2016, 06:14   #247
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Dobro je da imate i te šopove koje imate. I oni jedva preživljavaju. Otvori firmu, radi uvoz i plaćaj carinu, plati radnika i porez....u kom filmu neki žive? Slobodno pokrenite vape shop i prodajite paklo grijača za nautilus po 7 i kusur $.
Staro 18-09-2016, 15:24   #248
Darkoni
Iskusan član

Darkoni's avatar

Darkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svimaDarkoni je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od V011 Vidi poruku

Zasto sam ja presao na SVOEMESTO Kayfun V3 Mini.
Jedini nacin da imam ukus pravi tj kakav je davao Aspire BVC, da ne trosi kao dual, da ne bude DL vaping je bilo da sam motam grejace i da kupim dobar tank.
.
Kayfun V3 mini je Dl ili MTL vaping,posto meni isto kao tebi odgovara MTL(direct nisam I probao I ne verujem da bi mi odgovaralo)?
Ja koristim nautilus mini sa vaporesso target mini I to mi je fantasticna kombinacija.

Sta bi mi preporicili kao zamenu za Aspire nautilus mini a da sam motam grejace?

Hvala
Staro 18-09-2016, 15:58   #249
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,593
Pohvaljen: 1,274
Nivo reputacije: 285
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Moderator poruka
Pitanje o Kyfunu v3 mini obrisano, ima tema gde možeš postavljati pitanja o njima, link ka temi je ispod ove poruke.

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=17143

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2016, 16:55   #250
Darkoni
Iskusan član

Darkoni's avatar

Namotao sam ovaj jedan jedini grejac koji imam onom metodom sa srafom...

Nije lose ispalo,ja sam zadovoljan, samo sto sam motao sa 0.25 kantalom pa mi je grejac ispao oko 1.95oma.
Staro 18-10-2016, 12:59   #251
Lucas
Nov član

Registrovan: Oct 2016
Pohvala: 0
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 4
Lucas je na dobrom putu

Nadam se da ovim pitanjem ne kršim pravila foruma:
Zna li netko gdje u Novom sadu mogu nabaviti BVC 1,8 ohm glave za Nautilus Mini?
Inače sam iz Ljubljane, trenutno u Novom Sadu i potrošio sam sve rezerve, ostao mi je jedan jedini coil.
Hvala!
Lucas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2016, 13:53   #252
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,583
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Nisam iz Novog Sada,ali znam da u trznom centru Big ima stand jedne domace prodavnice.

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:17 sati.