Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-07-2013, 12:10   #1
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,421
Nivo reputacije: 1148
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Kanger Protank 2

Stize rasklopiva verzija Protanka. Sada je moguce zameniti tank i koristiti standardne drip tipove. Isporucuje se sa dva drip tipa - metalnim i plasticnim. Navodno je baza ojacana, jer je bilo prituzbi na pucanje baze kod prve verzije. Glave pasuju na Protank 1 i Mini Protank. Isporuke od 25. 07.Najavljena cena je oko 20 USD. (preko 10 komada je ispod 10 USD po komadu)
Kapacitet: 2.5 ml
Duzina: 65 mm
Precnik: 10,6 mm

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-07-2013, 11:07   #2
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger Protank 2

Staro 31-07-2013, 16:27   #3
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,984
Pohvaljen: 1,178
Nivo reputacije: 388
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Protank 2 danas popodne krenuo iz Kine ka meni, verziju 1 sam na kratko probao, kada sam uzeo od Finder-a, i mogu vam reci za tih 10 minuta besnog parenja na razlicitim voltazama bio sam prilicno zadovoljan.
Da bi bio u korak sa svetom narucio sam verziju 2, iako sam hteo da narucim verziju 1, ali reko ajde bolje je ovo ono.
Nadam se da kad stigne da cu imati vremena da odradim recenziju, i cisto da upoznam narod sa verzijom 2 ili shto bi ja rekao "kratko upoznavanje".
Do tada cekamo China Air Mail i drzimo palceve da ce stici za 2 nedelje

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-08-2013, 20:14   #4
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Staro 17-08-2013, 13:19   #5
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Juce mi je stigao protank 2, sinoc sam nabrzaka snimio kratku recenziju, otpakivanje delovi itd, ono shto bi ja rekao prvi pogled, danas sutra cu da izmontiram snimak i da okacim.
Prvi utisci:
Vizuelno izgleda stvarno kao kvalitetno uradjen, deluje cvrsto.
Imao sam mali problemcic zagorevao mi je na 9 wati (stalno parim na otprilike toj watazi) na glavi od 2.4-2.6 oma, pa sam izvukao parce fibera shto ide na grejac.
Sada lepo radi, lako se uvlaci para, nema curenja i za sada prica ide u dobrom smeru

Staro 17-09-2013, 19:55   #6
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
Pohvala: 850
Pohvaljen: 433
Nivo reputacije: 115
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Иста глава а мод после 24 сата коришћења показује отпор од 2 ома уместо почетних 2,2? То је нормално ил јок?

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2013, 08:04   #7
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

pa ptpor se pomalo povecava kako se glava trosi, tako da recimo krenes sa glavom od 1.8 oma i za lupam 10 dana ti pokazuje 2 ili cak 2.1 oma otpor...
Moguce da ti se negde kantal spojio sa drugom zicom pa tipa umesto 5 namotaja 2.2 oma, tebi se 2 spojile, znaci sam imas u teoriji 4, pa to vise nije 2.2 nego je 2 oma.

Zahvalili :
Staro 18-09-2013, 12:02   #8
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 296
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Debljina utice na otpor,pa ako su se spojile debljina ostaje ista,duzina ista,mislim da spajanje nema u tom smislu uticaja.Tipujem na nepreciznost aparata.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-09-2013, 14:31   #9
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 176
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Struja uvek ide najkraćim putem tako da se spojeni namotaji faktički poništavaju jer struja neće teću u krug ako ne mora Otpor, odnosno provodnost, zavisi i od temperature samog provodnika. Nisam isprobavao (a nemam trenutno ni čim) da li bi otpor meren na hladno i nakon recimo jednog chain vapinga bio različit?

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2013, 21:57   #10
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 445
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Smanjivanje otpora je verovatno uzrok spajanja namotaja,to može da se proveri vrlo jednostavno :kada radis dry burn ako se ne usijavaju svi namotaji onda se problem rešava čačkalicom
A povećavanje otpora je normalno za stock atomzere kod kojih kantal nije pričvrscen srafovima,dok se na rebuildable atomizerima ne menja otpor ni posle chain vaping -a,naravno,ukoliko je dobro napravljen setup.
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-09-2013, 07:40   #11
nedy
Senior

nedy's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 94
Pohvaljen: 218
Nivo reputacije: 54
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Stigao i meni Protank II, juče se malo igrao, deluje poprilično kvalitetno ako se izuzme baza. Ništa funkcionalno ali estetski kao da je sa nekog najlošijeg mogućeg klona, odudara kompletno od ostataka atomizera, nema sjaja ni malo, tragovi alata sa struga i glodalice vidljivi na 2 metra za 17$ su mogli malo više da se potrude.
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2013, 08:21   #12
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,589
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 149
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

@nedy druze nemoj da si toliko sitnicav Trenutno je to mozda najbolji fabricki atomizer (glasomizer) na trzistu.Perfomanse su za cistu desetku .Jeftine glave i vozi.Jedino mu mozda fali da je SS ali mislim da su Ameri izbacili full SS varijantu koja je negde oko 25$.Baza nikako nebi trebala biti niklovana jer bi se taj deo brzo ogulio tako da je ovo bolje resenje
lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2013, 14:34   #13
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
Pohvala: 850
Pohvaljen: 433
Nivo reputacije: 115
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od nedy Vidi poruku
stigao i meni protank ii, juče se malo igrao, deluje poprilično kvalitetno ako se izuzme baza. Ništa funkcionalno ali estetski kao da je sa nekog najlošijeg mogućeg klona, odudara kompletno od ostataka atomizera, nema sjaja ni malo, tragovi alata sa struga i glodalice vidljivi na 2 metra za 17$ su mogli malo više da se potrude.
Де знам брате,ја мој,ево већ,7-8 дана уништавам од коришћења и не да сам задовољан него ми не би било жао да сам дао 35$ за њега а не 17. Стварно нисам очекивао да буде толико квалитетан,да сам знао узео бих бар 2 док је било на стању.
Е да,онако успут,обзиром да користи исте главе као евод,како је могуће да нема чак ни оног конденза који се повремено јавља на плус полу батерије код других клирова? О гргутању и цурењу нема ни помена,наравно и за сваку похвалу....

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2013, 19:40   #14
mitar
Senior

mitar's avatar

Registrovan: Jun 2013
Godine: 47
Pohvala: 15
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 43
mitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svima

Ja imam mini i javlja se kondenzacija,stavi maramicu na drip i dobro protresi i videces!

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran!
mitar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2013, 13:57   #15
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 176
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Meni je danas stigla nova igračkica sa HC. Protank Mini II sa izmenjivim 'tipom.

Pošto ih ranije nije bilo na stanju, poručio sam malopre i paklu rezervnih staklenih tuba (5kom) kao i rezervni bottom i top (za tank). U principu, ko ima neki od prethodnih Protank Minija i 510 driptip, ovo mu je sasvim dovoljno jer su baze i grejači potpuno isti.

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Tagovi
kanger, protank 2

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:08 sati.