Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-01-2017, 20:22   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,074
Pohvaljen: 1,280
Nivo reputacije: 199
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Pitanje: zbog cega osecam neprijatan miris u aromi?

Pitanje kao u naslovu teme. Aroma ima miris napolitanki onih cokoladnih, i meni je taj miris bio takav, mada malo vuce i na cipiripi krem. Kada sam je u prosavnici otvorio da njuskam, i kada sam napravio malo tecnosti sa ovom aromom bilo je sve ok. Medjutim kako vreme prolazi ja sve vise pocinjem da osecam neki miris plastike i u samoj aromi a i u to 10ml tecnosti sto sam napravio. Aroma je u roku trajanja, drzim je u frizideru nakon otvaranja ali kada god je pomirisem ne mogu da ne osetim taj "plasticni" miris. Problem je sto ga ja osetim a supruga kaze da joj mirise jako lepo. Probao sam par sati da ostavim otvorene bocice, pa mi se posle tog vetrenja sve cinilo ok. Danas opet mieisao i opet isti problem. Opet sam ostavio bicice otcorene do ujutro pa cu videti. U cemu bi mogao da bude problem? Ili me jednostavno vara culo mirisa posto opet samo ja osetim taj neprijatan miris. Nisam probao da parim to malo tecnosti sto sam zamixao dok ne vidim sa vama na forumu sta bi moglo biti u pitanju.?

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-01-2017, 20:33   #2
Night Woodworker
Aktivan član

Night Woodworker's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: K-Box (8-40W), Kayfun 3.1
Pohvala: 20
Pohvaljen: 33
Nivo reputacije: 12
Night Woodworker je na dobrom putuNight Woodworker je na dobrom putuNight Woodworker je na dobrom putuNight Woodworker je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Pitanje: zbog cega osecam neprijatan miris u aromi?

Ja sam imao slicno iskustvo sa Hellas Chocolate, mirise ekstra ali je odvratan ukus.
Night Woodworker nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-01-2017, 20:55   #3
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ovde je za sada problem samo u mirisu koji ja osecam a ukus jos ne znam jer nisam probao mix.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 01-01-2017, 21:01   #4
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,287
Pohvaljen: 1,940
Nivo reputacije: 353
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Probaj sa grejaca kako mirise 😉

Sent from my P8l

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-01-2017, 21:06   #5
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

E vidis to mi nije palo na pamet. A bas sam pre dva dana na pp kolegi savetovao isto to kada mi se obratio za pomoc sa slicnim problemom u vezi tecnosti.
Ostavio sam to veceras otvoreno pa cu ujutro. Hvala.

Zahvalili :
Staro 02-01-2017, 09:33   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,906
Pohvaljen: 11,564
Nivo reputacije: 1769
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ako nije nešto tehnički (gumice, žica, vata...) možda ti samo "ne leži"...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-01-2017, 09:42   #7
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Nije tehnicki, jos nije ni sipana u tank. Jutros sam njuskao, nakon sto sam sinoc ostavio otvorene, i cini se ok. Jos cu da probam na grejacu pa da vidim.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Staro 03-01-2017, 12:04   #8
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Evo probao tecnost sa tom aromom koja ima "sumljiv" miris. Moze da se pari mada i u ukusu osecam to nesto "plasticno" kao i u mirisu. Supruga i jutros kaze da joj aroma i gotov mix imaju miris eurokrema i napolitanki (nugat) bez ikakvog drugog mirisa. Paru nece da proba jer joj od nje, kako kaze, bude muka. Izgleda da ce biti da je do mene.
Ostaviti cu da prodje neko vreme pa cu onda da vidim.

Staro 19-01-2017, 10:06   #9
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Posle nekog vremena i odlezavanja mixa sa "plasticnim " mirisom dosao sam do zakljucka da sam u mix stavio par kapi vise arome nego sto bi trebalo. Sama aroma je vetrenjem u velikoj meri izgubila taj miris, dok kod mixa to i nije pomoglo u nekoj vecoj meri. Iako se u mixu miris direktno iz bocice izgubio, ostao je problem prilikom parenja istog. Posto me je razmisljanje dovelo do zakljucka da je u pitanju velika koncentracija arome, jednostavno sam u mix dodao jos baze (u nekoj odokativnoj meri, nekih 1/3) i evo posle desetak dana odlezavanja uzeo sam danas da probam. Ovako je mnogo, mnogo bolje. Mix je zadrzao ukus i miris kakav bi trebao da ima (meni na napolitanke sa nugat kremom) a onaj "plasticni" deo je nestao i u ukusu i mirisu same pare tako i u mirisu tecnosti.
Znaci moja greska. Posto doziram arome ukapavanjem verovatno sam se zabrojao prilikom kapanja pa mi se omaklo nekoliko kapi vise. Mozda ovo pomogne nekome ko naidje na slicne probleme. Znaci gotov mix moze da se "pokvari" i jednostavnim predoziranjem (kakav narkomanski izraz) arome.

Zahvalili :
Staro 03-06-2017, 10:28   #10
ezgeta
Iskusan član

Registrovan: Sep 2013
E-cig: pico mega&.......m2l
Pohvala: 2
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 21
ezgeta je na dobrom putuezgeta je na dobrom putuezgeta je na dobrom putu

mislim da ti je problem sto ti mnogo tecnosti dospeva do grejaca..znaci manji namotji precnika 2-2.5
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:20 sati.