Forum

G-Bell - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova > Yenki69
Zaboravljena šifra? Registracija

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-04-2012, 18:21   #16
Beco
Aktivan član

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 7
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 24
Beco je na dobrom putuBeco je na dobrom putu
Uobičajeno Re: G-Bell

Kad će video?

Beco nije na Forumu   top
Staro 17-04-2012, 21:37   #17
Yenki69
MOD Master

Yenki69's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 245
Pohvaljen: 367
Nivo reputacije: 77
Yenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Gorki Vidi poruku
Yenki, posmatram ove fotke od kad si ih postavio, i moram ti priznati da mi se bash dopada ovo sto si uradio. Konkretno, mislim na nachin kojim si sproveo struju, tj. kako si "+" podigao vertikalno, od baterije, preko konektora, pa sve do elektrode za setup, tako da bude najkraci put, tj. da prenos bude pravolinijski. Vrlo elegantno, i izuzetno kreativno resheno...

Josh jednom .
Hvala ,
Faktički „De ja vu“ , ali na način kako sam ja zamislio bez lemova a sa totalno nesvakidašnjim izgledom poklopca (zvona), koji takođe pospešuje kvalitet a i količinu pare .

@Beco,
pošto prototip nije kod mene nego na testiranju kod čoveka koji među prvima kod nas koristi genesis sistem i probao je već dosta toga i od njega uskoro očekujem recenziju, utiske sa vrlinama a i manama, a i video takođe, tako da čim bude gotov postaviću video i ovde

Yenki69 nije na Forumu   top
Staro 18-04-2012, 08:58   #18
Yenki69
MOD Master

Yenki69's avatar

Yenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosi
Wink Re: G-Bell

evo i video,
Standardni setup #400 mesh + kanthal 0.20 otpor 1.7ohm

Staro 18-04-2012, 17:13   #19
milutko1
Moder

milutko1's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 45
Pohvala: 363
Pohvaljen: 514
Nivo reputacije: 132
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu

stara ekipa novi pogodak!
bravo yenki
bravo che
milutko1 nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 18-04-2012, 17:49   #20
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 176
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Ovo pari ko lokomotiva! Svaka čast na idejnom rešenju, a bogme i gotovom proizvodu.
AtilaHan nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 18-04-2012, 20:05   #21
Mikelangelo
Iskusan član

Mikelangelo's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 40
Pohvaljen: 35
Nivo reputacije: 30
Mikelangelo je na dobrom putuMikelangelo je na dobrom putuMikelangelo je na dobrom putuMikelangelo je na dobrom putu

E Yenki69, prijatelju, druže, rođače i brate opet neki Monstrum na vidiku,Ti baš rešio da nas ubivaš ovim tvojim pronalascima,đe će ti duša Masteru?
Mikelangelo nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 18-04-2012, 21:42   #22
peaceoffcake
POC

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 37
Pohvaljen: 76
Nivo reputacije: 39
peaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svima

Ja sam ti već stisnuo zahvalu tj. Thanks ali imam potrebu i javno pohvaliti G-Bell jer i izgledom a i perfomansama opravdava G kao Genesis u svom imenu
Bravo Yenki.
peaceoffcake nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 19-04-2012, 09:53   #23
Yenki69
MOD Master

Yenki69's avatar

Citat:
Originalna poruka od peaceoffcake Vidi poruku
Ja sam ti već stisnuo zahvalu tj. Thanks ali imam potrebu i javno pohvaliti G-Bell jer i izgledom a i perfomansama opravdava G kao Genesis u svom imenu
Bravo Yenki.
Hvala lepo prijatelju

Staro 19-04-2012, 10:28   #24
spliccio
Aktivan član

spliccio's avatar

Godine: 43
Pohvala: 14
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 25
spliccio je na dobrom putuspliccio je na dobrom putuspliccio je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od ZoranK Vidi poruku
Sve čestitke Yenki, stvarno si neumoran!
Nije Yenki neumoran,dapače,jako je umoran al dere dalje
Bravo veliki meštre

ako sam bilo tko nisam makar što
spliccio nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 19-04-2012, 10:39   #25
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 445
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Tako je Spliccio,ovog puta ce biti zaliha u pocetku,a i ima poslova od ranije da se zavrse ipak su 3 sprave veliki poduhvat

Samo treba malo da se strpimo i na kraju ce se isplatiti
tabby nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 20-04-2012, 18:59   #26
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,962
Pohvaljen: 1,158
Nivo reputacije: 382
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

ozbiljna parna mashina!
sve pohvale mod masteru

bOlE82 je na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 20-04-2012, 19:21   #27
Beco
Aktivan član

Pohvala: 7
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 24
Beco je na dobrom putuBeco je na dobrom putu

Koji je bend u muzici iz videa?

Beco nije na Forumu   top
Staro 25-04-2012, 13:10   #28
tabby
Prijatelj foruma

tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju
Cool Re: G-Bell

Imam tu cast pa je i do mene stigao ovaj primerak G Bell-a,Yenki je bio toliko ljubazan i poslao mi jer sam ga smarao bas mnogo

Moji prvi utisci su da je G Bell bas pouzdan ati koji odaje utisak vrlo mocne stvari,posebno kada pocnete da ga koristite,jednostavno pun pogodak

S'obzirom da je ovo prototip finalna verzija ce pretrpeti par korekcija sve estetike radi,a sto se samog rada tice sve ce ostati isto,u sustini nema toliko potrebe za experimentom,ali Yenki je odlucan da napravi lepu,pouzdanu i pre svega kvalitetnu spravu

Odradio sam nekoliko setup-ova na njemu i iznenadio sam se koliko je to lako odraditi,setup mi je uspeo iz prve i svaki naredni radi odlicno,nikakve psihicke pripreme mi nisu bile potrebne kao za pravljenje setup-a kod slicnog proizvoda samo drugog proizvodjaca,posebno mi se dopadaju srafici na diodama koji omogucavaju da se bas dobro zategne kantal.

Moj utisak : dok koristim G Bell imam utisak kao da imam sexualni odnos sa instruktorkom fitnesa --> jednostavno je neistrosiv

Zamerke : naravno da ih imam,posto Yenki pocinje uskoro sa serijskom proizvodnjom G Bell-a ja cu morati za nekoliko dana da mu vratim prototip tako da mi to bas tesko pada,ali s'obzirom da cu za neko vreme imati kod mene finalnu verziju vredi se zrtvovati

Preporuka : Ukoliko niste jos uvek porucili ovaj ati pozurite,serija je ogranicena
Zahvalili :
Staro 25-04-2012, 13:13   #29
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 82
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
Moj utisak : dok koristim G Bell imam utisak kao da imam sexualni odnos sa instruktorkom fitnesa --> jednostavno je neistrosiv
Jeli bre, jel to iz iskustva ili pretpostavljas.... ako iz iskustva, daj detalje

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   top
Staro 25-04-2012, 13:15   #30
tabby
Prijatelj foruma

Citat:
Originalna poruka od NikolaP Vidi poruku
Jeli bre, jel to iz iskustva ili pretpostavljas.... ako iz iskustva, daj detalje

Ja ovde iznosim samo svoje iskustvo,nepricam nista napamet

e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova > Yenki69

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:04 sati.