Forum

Šta da kupim? RBA? - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-06-2015, 09:57   #1
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,095
Pohvaljen: 808
Nivo reputacije: 146
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu
Uobičajeno Šta da kupim? RBA?

Tražim neki RBA i imam jedan, nadam se ne toliko, neobičan zahtjev.
Spadam u one koji vole PnP rješenja (mada ne bježim od motanja setapa) i trenutno koristim nautilus klirove jer mi takva para jednostavno odgovara. Tačnije, količina arome i "suvoća" pare. Ipak molim za prijedlog. Hoću RBA koji ne daje "masnu" paru kao npr Kayfun ili Taifun koje sam imao prilike da probam. Najbliže što sam dobio, a da liči na BVC, je leptir setap na Kaji sa silica wickom.
Dakle, treba mi nešto za setap sa vatom i da nema "masnu" paru.
Takođe, preferiram mouth to lung.
Jbg, nadam se da pitanje nije bezze. Kinta nije problem, ali ne da mi se više testirati i čekati opremu da bi brzo završila u ladici ili oglasima.

BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2015, 10:26   #2
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 44
Pohvala: 2,167
Pohvaljen: 3,246
Nivo reputacije: 498
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno Re: Šta da kupim? RBA?

GP Heron

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2015, 11:01   #3
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 285
Nivo reputacije: 60
Dellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosi

Možda orchid?

Dellboy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2015, 11:23   #4
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,372
Nivo reputacije: 1143
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Mislim da ce ti vata uvek dati masniju paru nego fiber. Sa vatom treba da isprobas chimney setape, naravno iznad 1 Oma. Meni oni uvek daju suvlju paru.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2015, 12:35   #5
Guru
Veteran

Guru's avatar

E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,773
Pohvaljen: 4,032
Nivo reputacije: 731
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

GP Heron kao sto rece chikavili, a mozes probati i erlkonigin V2 koji sam pazario i opisao.

Po onome za cim tragas, mislim da bi ova dva odgovarala, ali bih ipak malu prednost dao Erlkoniginu V2.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2015, 13:53   #6
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,577
Nivo reputacije: 548
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

GP Heron? Po meni je to jedan od atija koji daje najvlazniju i najmasniju paru (naravno sa pamukom) a on trazi upravo suprotno od toga.

Sa Finderom se slazem u potpunosti. Sa Fiberom je mnogo suvlji vape nego sa pamukom.
Meni je od svega sto sam probao, najsuvlji vape bio na fogger v4, ali je dual setup u pitanju...

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2015, 14:41   #7
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,169
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 457
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Imam ja Kajfun za tebe cisto da probash i da skontash da vlaznost pare zavisi od dotoka tecnosti na grejac .tj ako su plitki i uski kanali na deku imacesh suvu paru i sa vatom i sa fiberom

To sam slucajno sazna pre par veceri u nekom vaperskom drushtvu !!
Kajfun koji sam pario i kajjfun koji je c hell pario razlikuju se drasticno -kada sam ga upitao shto jednostavno mi je odgovirio za kanale ,a ka sam doshao kuci i sam sam se uverio !!
Generalno sa obicnim setapom i vertikalnim kakav je na atlantis glavama suvoca pare ce uvek ici u korist Atlantisa a ti si jedan od redkih kojima to odgovara
Nadam se da sam bar malo pomogao
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2015, 17:44   #8
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 252
Pohvaljen: 319
Nivo reputacije: 79
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Ja mogu da ti dam savet sto se tice dripera jer samo na njima parim. Generalno sto je prostor tj komora veca to je para suvlja tako npr izmedju tobh atty 26650 i Atomic-a Tobh daje hladniju i nekako suvlju paru dok Atomic topliju i onako kremastiju. Mada ako mene pitas kako do suvlje pare samo vise PGp-a u bazi. Najbolji nacin da utvrdis koliko je para vlazna je da nakon povlacenja paru izbacis na nos ja recimo imam utisak da mi curi nos.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2015, 20:47   #9
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 44
Pohvala: 2,167
Pohvaljen: 3,246
Nivo reputacije: 498
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Gorki Vidi poruku
GP Heron? Po meni je to jedan od atija koji daje najvlazniju i najmasniju paru (naravno sa pamukom) a on trazi upravo suprotno od toga.

Jbmlg. Meni je na Heronu para dosta suvlja nego na kaji. Verovatno ima veze sa samim setupom.

Sent from my Casio Scientific Calculator using Tapatalk

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-06-2015, 21:22   #10
Guru
Veteran

Guru's avatar

E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,773
Pohvaljen: 4,032
Nivo reputacije: 731
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Heron je dosta vlazan, pogotovu ako mu se ostavi vise vate iznad komore a dole iza grejaca ususka malo vise vate.
Po toj punoci vejpa mi je ostao u secanju
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:15 sati.