Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-07-2015, 17:13   #1
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 200
Pohvaljen: 176
Nivo reputacije: 51
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Desert Ship "aroma" tecnosti

Pozdrav svima,

Probah kod drugara neki no-name Desert Ship i prvo me podsetio na jacu verziju RY4, a onda na nesto novo i jako mi se svidela aroma (ne za muckanje vec gotova tecnost, izvinjavam se ako sam nekog zbunio).

E sad posto je on to nabavio u hrvatskoj, a ja osim arome za DIY ne mogu da nadjem ovde gotovu tecnost zanima me da li neko zna da li je ima negde (moze PM ako ne sme da se pise) i videh zapravo na jednom mestu da ima tecnost Desert Ship (CAM). Jel to to? I ako jeste, da li je i joyetech (nekadasnji naziv je bio CAMal) Desert slicno tome ili nema veze sa desert ship?

Dok ne napravim sam Desert Ship na 50/50 i dok to ne sazri ima da poludim, a bas mi se pari DS!

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-07-2015, 18:59   #2
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,562
Pohvaljen: 1,268
Nivo reputacije: 282
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju
Uobičajeno Re: Desert Ship "aroma" tecnosti

Mislim da i Dekang i Hangsen i Flavour Art imaju svoju verziju Desert Ship-a. Dal su iste ili ne, , iskreno, sumnjam u to... Takođe, većina proizvođača aroma ima svoje Desert Ship-ove i takođe mislim da su svi različitih ukusa.[COLOR="Silver"]

Isto što sam naveo gore manje-više jednako važi i za Maxx Blend.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-07-2015, 19:27   #3
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Hvala na odgovoru, ja isto mislim da se skoro svi pomalo razlikuju (neki verovatno i skroz) no pokusavam da utvrdim sta je najpribliznije cemu po ukusu al na zalost nemam nikakav normalan "reper" :S

Izgleda da ce i ovo biti u stilu "svaka skola se placa" al u slucaju Hangsena to je 50ml skola :S Ako je nesto bzvz onda se izdepresiram

Cesto procitam pohvale za neke tecnosti (recimo Shade) i onda narucim i poklonim nekom, al nije frka kad je bocica 10ml

Porucicu nesto pa cemo videti. Svakako nesto moram da porucim uskoro...

Staro 22-07-2015, 19:40   #4
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 292
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 81
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Verovatno si probao Joyetech desert i svideo ti se kao i meni pa sam kupovao na sve strane arome od raznih proizvodjača i padao u bedak jer to nema veze sa onom aromom od Joytech.

Najveći bedak je kad sam smućkao FA desert i dobio ukus neke tucane paprike.E sad se pitam,kad sam čitao diskusiju o toj aromi,dosta ljudi je došlo do zaključka da je aroma ljuta-ukus paprike dok se neki javljaju sa zaključkom da je slatka i prijatna aroma??!!!
Nemoguće je da nisu osetili ukus,pre će biti da namerno dezavuišu i kontriraju jer onaj ukus teško da nekom može da se svidi.

Elem,ni jednu od pomenutih desert aroma ne koristim,pa apelujem na kolege da budu realni i iznose činjenice.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-07-2015, 20:05   #5
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 347
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Ja sam kontras. Fa Desert mi je i dan danas jedna od omiljenih aroma i ne osetim ni malo paprike. Osetio sam ja papriku kod Fa tecnosti, narocito kod Latakie.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-07-2015, 20:30   #6
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Nisam probao Joye desert, evo narucio sam sad hangsen DS i eleaf desert pa cemo videti. Ono sto sam probao nema firmu, drugar u Vukovaru kupio u nekoj tamo radnji gde muckaju valjda svoje (dal oni ili neko drugi, ali nije ni jedna firma) i samo pise da je Desert Ship, kolko nikotina i da je valjda 30/70 pg/vg, al svidelo mi se, duvanski al slatkasto, ne bas kao joye ry4 slatkasto al nije oporo kao neki shade ili davidof ili sta znam, red mix (eeek znam da ga neki obozavaju meni je...pepeljara)

Napisacu ovde par reci o ovome kad stigne, dakle hangsen DS i Eleaf Desert. Treba i aroma za DIY da mi stigne (ne znam kad) pa i to da probam (al to nece jos skoro)

---------- Post dodan 22-07-2015 u 21:32 ----------

PS. Hvala svima na odgovorima i komentarima! Ima dosta informacija ovde, posluzice nam svima nadm se

Staro 23-07-2015, 08:38   #7
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 124
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 31
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Inawera ima SC aromu, podsećala je na tucanu papriku. Meni je bila zanimljiva za dva cuga a zatim odvratna. Mada meni je sve njihovo problematično.

Sad imaš nauk za ubuduće... ne gleda se samo naziv tečnosti nego i proizvođač
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-07-2015, 14:36   #8
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Pa ko (proizvodjac) ima "normalnu" aromu za DIY? Nisam jos narucio ni jednu (desert) aromu tako da stete nema, za sada

Staro 23-07-2015, 20:51   #9
NesaPa
Iskusan član

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 70
Pohvaljen: 61
Nivo reputacije: 25
NesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svima

Koristim već dugo Desert Ship od Inawere, meni odgovara, tj. odlična.
Otprilike kako si opisao aromu pošto ne umem da opišem livade, pokošena sena i ostale nijanse
Ne volim mnogo da komplikujem, lepo isprobao gomilu svega i svačega i ostalo sve na Desert-u, Scamel-u i breskvi i kiviju od voćnih. Meni dosta. Ne bih znao za gotove tečnosti da kažem.
NesaPa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-07-2015, 21:12   #10
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Da, ni ja ne kapiram te opise brazilskih livada, francuskih vinograda i probranih vockica. Takodje imam/tezim slicno rezonovanje kao i ti, imam 2-3 duvanske arome i 1-2 vocne pa smenjujem.

Da budem iskren, ne razumem ni kakav je to ukus paprike, ja ili jedem one pecene sas' beli luk i ulje ili jolokie i skorpije iz baste 100% sam siguran da ta IW aroma nema milion skolvila ljutine
/sala

Staro 23-07-2015, 21:15   #11
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 347
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Meni licno ona iz tursije, nebitno za celu pricu ali cisto da dodam
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-07-2015, 21:39   #12
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 124
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 31
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Meni na alevu. Zato je i ne parim
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-07-2015, 10:13   #13
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Stiglo mi je ovo sto sam porucio, Hangsen Desert Ship je bas to sto sam trazio Ovaj Eleaf Desert jos nisam probao, samo sam ga njusnuo i ne mirise mi kao Hangsen, sta vise, mirise na neku hemiju, moracu malo da ga "izluftiram".

Toliko za sada!

Staro 24-07-2015, 19:09   #14
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 536
Pohvaljen: 403
Nivo reputacije: 103
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

DS Inawera mi je lepsi i manje napadan od FA,sladji,bez gorcine,ali definitivno mora malo manje doziranje od 2% na kom sam trenutno i koje definitivno ubija
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-07-2015, 21:23   #15
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Citat:
Originalna poruka od teodorica Vidi poruku
DS Inawera mi je lepsi i manje napadan od FA,sladji,bez gorcine,ali definitivno mora malo manje doziranje od 2% na kom sam trenutno i koje definitivno ubija
ako smem da pitam: koji atty i na kolko W/V ? Ono sto je jako za neki kayfun moze biti slabo za moj PT2 i tako to

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:39 sati.