Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije
Zaboravljena šifra? Registracija

Naše video recenzije e-cigSerbia: Danilo, smiljke, bOlE82, Zeljko_Kostic, Betrayer, zile, jav74, sasha19_81

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-08-2016, 11:30   #16
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,113
Pohvaljen: 828
Nivo reputacije: 150
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Uwell Crown - recenzija i greške

Testirao sve grijače osim 0.25 Ohm.

1.2 ohm - Onako više za mtl, slabija aroma, pare ima i može da se povuče pristojan dtl hit. Nisu za većinski VG. Meni nije izdržao duže od 3 dana na 50/50 tečnostima. Kad mu je kraj, počne da slini u bazu sve više i više. Bem li ga, ne znam na koliko wati sam ga tjerao.

Ni200 ohm - Radi dobro. Bogat dtl hit. Testirano sa 70/30 VG. Para odlična, aroma dobra. 40W i 390F. Trajao mi je 14 dana. Takođe polako počeo da slini. Mogao sam još par dana vjerovatno.

SS 0.5 ohm dual coil - Radi odlično i guta sve omjere mixa. Vrlo važno je pravilno i strpljivo brejkovati grijač što znači da se prilikom prve upotrebe mora dobro ovlažiti likvidom. Potom, par puta povlačenje u prazno pa par puta uz kraći pritisak fire tastera. Početi sa 35W i 370F. Lagano povećavati za 5W. Ne bi prelazio 450F.
RBA glavu nisam testirao.

Konačno sam našao klir za sebe.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2016, 07:44   #17
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Sad sam prebacio na wattage mod i tjeram 0.5 ohm sa 53w. Kako god, ovako mi još bolje radi. Na tc modu ne mogu da ubodem idealan odnos wati i tc-a??? Radim li nešto pogrešno?
Staro 02-09-2016, 19:11   #18
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Molim prijedlog a može i sku, koju SS i Ti žicu da kupim za RBA. Hitnooooooo
Staro 02-09-2016, 20:15   #19
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Citat:
Originalna poruka od smiljke Vidi poruku
@Betrayer odlično si pretstavio Crown-a!

Ja ga koristim od kada se pojavio i imao sam malo problema sa curenjem kada se dopunjava odozgo, dok nisam provalio kako treba namestiti pamuk. Ceo fazon je da se pogodi dužina krajeva pamuka i da se dobro razbaruše, tada mogu da prihvate količinu tečnosti koju poklopac potisne. Kod vertikalnog coil-a treba tvrđe spakovati pamuk, kao kod fabričkih glava i može da se puni odozgo, bez curenja.

RBA glava samo liči na subtank-ovu ali je urađena od dosta kvalitetnijeg materijala i mnogo bollje.

Aroma na Crown-u je odlična i drugačija od bilo kog atomizera koji sam imao prilike da probam. Vrlo ga je teško upoređivati sa drugim atomizerima.
Koja je to dužina pamuka u horizontalnoj izvedbi? Ovo do sad što sam probao, ne radi loše al curi u bazu. Dajte koji savjet.
Sve pregledo na yt i džaba.

---------- Post dodan 02-09-2016 u 21:17 ----------

Jbt. Jesam li ja sam na ovoj temi. Baš me ignorišete.
Staro 02-09-2016, 20:17   #20
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 133
Pohvaljen: 6,039
Nivo reputacije: 818
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

SKU 3237700
SKU 3986001

Eventualno 24AWG tj. 0.5mm, ali to moraš sam da odlučiš prema svojim potrebama...

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-09-2016, 14:49   #21
kojaalex
Senior

kojaalex's avatar

Godine: 42
E-cig: vtc mini rx 2/3, griffin22, griffin25 top af
Pohvala: 227
Pohvaljen: 325
Nivo reputacije: 68
kojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od BrankoBL Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od smiljke Vidi poruku
@Betrayer odlično si pretstavio Crown-a!

Ja ga koristim od kada se pojavio i imao sam malo problema sa curenjem kada se dopunjava odozgo, dok nisam provalio kako treba namestiti pamuk. Ceo fazon je da se pogodi dužina krajeva pamuka i da se dobro razbaruše, tada mogu da prihvate količinu tečnosti koju poklopac potisne. Kod vertikalnog coil-a treba tvrđe spakovati pamuk, kao kod fabričkih glava i može da se puni odozgo, bez curenja.

RBA glava samo liči na subtank-ovu ali je urađena od dosta kvalitetnijeg materijala i mnogo bollje.

Aroma na Crown-u je odlična i drugačija od bilo kog atomizera koji sam imao prilike da probam. Vrlo ga je teško upoređivati sa drugim atomizerima.
Koja je to dužina pamuka u horizontalnoj izvedbi? Ovo do sad što sam probao, ne radi loše al curi u bazu. Dajte koji savjet.
Sve pregledo na yt i džaba.

---------- Post dodan 02-09-2016 u 21:17 ----------

Jbt. Jesam li ja sam na ovoj temi. Baš me ignorišete.
nisam motao vertikalni za crown ali za neke druge sa slicnom bazom sam motao, uvek mi je dobro ispalo kada sam tvrdje tj. jace zatezao pamuk i namotavao malo vise a pocetak pamuka i kraj sam se trudio da postavim na proreze gde ulazi tecnost. u rba baz crowna nema mnogo mesta tako da kad se lepo namota izgleda kao fabricki i nema curenja. na tvrdje mislim da isecem muji traku sirine grejaca i lepo je pritisnem i ispresujem i polako motam. probaj vise kombinacija dok ne ubodes pravu da nema curenja

kojaalex nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-10-2016, 22:04   #22
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Ljudi koji koeficijent bi trebalo podesiti za stock 0.5 SS grijače? 92,94 ili 101?
Staro 28-10-2016, 22:11   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,101
Pohvaljen: 11,823
Nivo reputacije: 1816
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ne znam odgovor, ali znam da treba da navedeš proizvođača čipa/ploče i da se evolv i jojetech i smok i kanger ne poklapaju sa TCR vrednostima...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-10-2016, 00:53   #24
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 675
Pohvaljen: 834
Nivo reputacije: 120
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

BrankoBL zavisi od materijala zice tog grejaca nema veze koliko je ohms grejac, vecimom grejace prave sa ss 314 ili 316l evo ti tabele za tcr vrednosti
Stainless Steel 304
105
Stainless Steel 316
92
Stainless Steel 316L
92
Stainless Steel 317L
94
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-10-2016, 01:34   #25
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
E-cig: Think Vape Finder 167+Ammit
Pohvala: 205
Pohvaljen: 981
Nivo reputacije: 168
Raka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvalu

ss 316l, 26ag (0,5mm) 4,5 kruga oko 3mm, 0,28 oHma
Na IPV5 TC mode, 230C, TCR 94, 30J.
Radi fenomenalno. Pare kolko hoćeš, aroma odlična....
Isto setovanje na eVic Two samo umesto 30j stavio 40w, katastrofa. posle trećeg povlačenja zagorakis. Spustio na 30w, 220C, isto.
Vratim Na IPV, radi perfektno.
Lepo kaže @"pakleni" - manual TCR NE RADI na joyetechu kako treba, bez obzira na podešavanja iz tabele.

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-10-2016, 06:51   #26
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Eleaf iPower
Nemam pojma čija bi to ploča bila!?
Staro 29-10-2016, 06:55   #27
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
E-cig: Think Vape Finder 167+Ammit
Pohvala: 205
Pohvaljen: 981
Nivo reputacije: 168
Raka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvaluRaka 1971 je za svaku pohvalu

Yihi

---------- Post dodan 29-10-2016 u 08:21 ----------

Citat:
Originalna poruka od Raka 1971 Vidi poruku
Yihi
Mislim Yihi je u IPV5, a za eleaf stvatno neznam.

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-10-2016, 10:26   #28
drap
Senior

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 147
Pohvaljen: 377
Nivo reputacije: 93
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Eleaf je filijala Joyetech-a, "firma cerka" tkz. (kao i Wismec).

Tako da sve te 3 upotrebljavaju 99% isti hardver i softver.

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2016, 09:34   #29
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Koliko da se podesi preheat za SS o.5ohm stock grijače?
Staro 06-11-2016, 08:43   #30
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Shvatio. Kod mene preheat na ipower radi samo na power modu. Bice da je to samo za coile kojima treba vjecnost da se zagriju.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:45 sati.