Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-02-2016, 20:59   #16
roonda
Veteran

roonda's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 2,967
Pohvaljen: 3,856
Nivo reputacije: 547
roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju
Uobičajeno Re: Gurmanski kutak

Citat:
Originalna poruka od Betrayer Vidi poruku
@roonda Ja, ja. Slabo Sonja kuva, da ne kažem ne kuva uopšte.
@shomy_ksh Biće kad spremim nešto ozbiljnije, ovo je na brzaka čisto da se nešto kuvano čalabrcne.
Ova moja isto. Prihvati se dva puta godišnje, a i bolje. Ne treba ti nutricionista da bi smrš'o, naglo izgubiš apetit.
Mojne slučajno da joj kažeš, happy wife - happy life. Nego, ako se zadesiš slučajno na jednom od tri jela koja sprema, sve viči: "Mmmmmm Isidora što je dobro, moraš mi dati recept!"

TEODOR! KO JE DODJAVOLA TEODOR?!

Tri bele i dve crne bajo!
roonda nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-02-2016, 21:14   #17
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,339
Pohvaljen: 2,106
Nivo reputacije: 374
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ali naglasi diskretno ko je spremao... da ne ispadne ti spremao a on trazi njoj recept

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2016, 21:31   #18
roonda
Veteran

roonda's avatar

roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju

Veruj mi, znaće ko je spremao! Ali ću ja svejedno da naglasim ukoliko to bude njeno jelo i naglasiću još koliko sam ponosan na svoju izabranicu

Staro 04-02-2016, 22:09   #19
ferguson
Admin

Registrovan: Jun 2011
Pohvala: 837
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 208
ferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvalu

roonda odlukom urednistva a kistom juniora uradjena ti je ikonica
Gledaj povremeno da ju opravdas
ferguson nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2016, 23:25   #20
roonda
Veteran

roonda's avatar

Hahaha, zahvaljujem na ukazanom poverenju i kreativnom rešenju juniora!
Sa ponosom ću nositi dodeljenju mi titulu i pokušati da je opravdam, mada nisam siguran da je zaslužujem, ima među nama još vrlo ozbiljnih kandidata!
Evo, predlažem da o prvim toplim danima organizujemo skup i priredimo kotlić u cilju ostvarivanja prethodno izrečenog.

Zahvalili :
Staro 04-02-2016, 23:50   #21
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 124
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Pro tip od mene:

-Nije moja stvar, ali da vam napomenem da ako ne mozete da pohvalite svoju zenu, ne treba ni (bar ne javno) da je kritikujete! Pokazite im vase postove, same ce vam reci da ih brukate (ja sam naucio na tezi nacin).

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-02-2016, 00:00   #22
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 165
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

I kako si se ti iskupio? Jesi li i ti przio dve kile batacica?
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-02-2016, 06:11   #23
banema
Veteran

banema's avatar

E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,736
Pohvaljen: 854
Nivo reputacije: 169
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Taljatele sa plodovima mora....

Rolovana jagnjetina u sosu od ruzmarina...

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2016, 06:13   #24
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,461
Pohvaljen: 4,421
Nivo reputacije: 726
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od roonda Vidi poruku
Hahaha, zahvaljujem na ukazanom poverenju i kreativnom rešenju juniora!
Sa ponosom ću nositi dodeljenju mi titulu i pokušati da je opravdam, mada nisam siguran da je zaslužujem, ima među nama još vrlo ozbiljnih kandidata!
Evo, predlažem da o prvim toplim danima organizujemo skup i priredimo kotlić u cilju ostvarivanja prethodno izrečenog.
Ja bih došao, ali mi žao da bacate hranu koju ste spremili posle

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2016, 09:09   #25
roonda
Veteran

roonda's avatar

Ti dodji, nećemo spremati hranu posle!
@banema daj recept za ovu jagu, mojne da se shtekash!
Bruka kako izgleda!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Zahvalili :
Staro 05-02-2016, 10:17   #26
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,025
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Volim da spremam klopu i veliki sam gurman, podstakli ste me sada da spremam i slikam.
Svaka čast svima, roonda dominira sa azijskim krilcima ovih dana spremam varijaciju na temu krilca.

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2016, 12:00   #27
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 429
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Nocas sam opicio klasiku, meso+krompir. Otkostavanje bataka i karabataka je ***ada, ali vredi.

Spoiler:
Za slike koristite IMG tag a ne URL
placebo je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2016, 12:56   #28
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,568
Pohvaljen: 1,386
Nivo reputacije: 251
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Gurmanski kutak

Stara slika,sad sam iskopao na instagramu,bese to lep rucak Saran punjen slaninom,preliv od paradajza,limun...Ne secam se tacno svega,ima jos par sastojaka...Mojih ruku delo

A evo nesto i od lepse polovine...da li bese kraljevska snicla...Krije recept kao zmija noge

Sent from my iPhone using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-02-2016, 15:17   #29
roonda
Veteran

roonda's avatar

U iščekivanju rodbine iz zapadne Srbije

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Staro 05-02-2016, 20:19   #30
banema
Veteran

banema's avatar

E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,736
Pohvaljen: 854
Nivo reputacije: 169
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

@roonda jaga je rolovana plecka u mrezici...kupuje se u Horeca centru u Metrou, uvoze je sa iz Novog Zelanda.
Ali moze da posluzi svaka domaca jagnjetina(probali smo).
Kuva se sa ruzmarinom, belim lukom i sarenim biberom 2-5h...dok bas ne omeksa.
Izvadis je,ocedis, bacis na rostilj ili izrestujes na malo ulja da uhvati koricu a u medjuvremenu pravis sos koji je najbitniji u celoj prici.
Sos:Voda od kuvane jagnjetine, kajmak, konjak(moze vinjak), kisela pavlaka, malo neutralne pavlake, soja sos, vorcestera 2 kapi, svez ruzmarin, so i biber.
Kuvas ga dok se ne redukuje na finu gustinu kao na slici.
Prlijes jagu i

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:34 sati.