Forum

Šta voze vaperi? - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-06-2012, 20:12   #1
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju
Uobičajeno Šta voze vaperi?

U ovoj temi bi mogli da se pohvalimo/požalimo prevoznim sredstvom kojim se služimo. Oni koji koriste tabanović fijaker, švercuju se ili se voze na povlasticu/bus plus/šverc varijantu, neka pišu smajlije ili udaraju po "Hvala" dugmetu

Elem, ovu temu sam i napravio da bih se malo pohvalio: moj stari crveni stojadin će za neki dan u večna lovišta. Od danas sam poniosni vlasnik jednog FF-a:

i ne mogu da dočekam petak i dobijem tablice pa mu malo produvam dizne
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 20:16   #2
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,419
Nivo reputacije: 1147
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Re: Šta voze vaperi?

O, bravo! Cestitam. Makina bas lepo izgleda. U zdravlju da je izvozis.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 20:33   #3
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Bravo kad nije brava Zelim ti da u njemu pregazis milion kilometara i da na njemu menjas samo ulje, antifriz i po neku cicu. Gepek veliki pa moze i da se spava, a i jos po nesto...

Sto se mog voznog parka tice, trenutno ibiza 2.0 gti, jedna starija dama, gospodja toyota celica 2.0 gt koja je odavno postala punoletna i jedan hyundai coupe 2.0 rt koji je trenutno u zarobljenistvu, cekam da mi ga vrate.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 20:46   #4
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 302
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 75
MilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosi

Znači mogao bi da pokupiš neke ljude i dođeš u Palanku

Evo da i moju zverku okačim ovde... slika je od pre koji minut, a mrak je svud oko nje... u puitanju je 147 TS, a mrak obožava

Zaboravih da čestitam...
MilosNS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2012, 20:49   #5
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Hvala na čestitkama, ako sve bude kako treba: u nedelju ćemo da je provozamo do Palanke. Znaću u petak.

Posebno i veliko hvala liberprintu, da nije bilo njega ja bih sada imao da okačim slike Brave i psovao bih Fiata, Kragujevac, oglase...
Staro 13-06-2012, 20:51   #6
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,173
Pohvaljen: 3,257
Nivo reputacije: 500
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno

E pa cestitam. Verujem da su dobro odabrao.
Ja ti ne zelim milione km, vec da ga za par godinica zameni nesto mladje i bolje

Sent from my frizider using pegla

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 20:55   #7
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 302
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 75
MilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Hvala na čestitkama, ako sve bude kako treba: u nedelju ćemo da je provozamo do Palanke. Znaću u petak.
Sve je spremno samo dođite... ako je još neko raspoložen neka se javi, dobrodošao je.
MilosNS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 20:58   #8
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Ako se bude išlo mojim kolima, moram odmah da naglasim: pušače ne primam u auto
Staro 13-06-2012, 21:13   #9
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Sve cestitke,ja bih na tvom mestu crvenog stojadina ostavio kao suvenir

E sad neko lepo da mi objasni kako se ubacuju ove slike a ne ono da kacim dole u atachment????

Edit: moze i na PP
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 21:32   #10
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

I od mene sve čestitke
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 21:35   #11
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Nekad se furalo ovo

Sad se fura ovo

I posto ja nemam auto put i nigde ogranicenje nije preko 50,moram da se snalazim na razne nacine

tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2012, 22:00   #12
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,419
Nivo reputacije: 1147
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
I posto ja nemam auto put i nigde ogranicenje nije preko 50,moram da se snalazim na razne nacine
Dobro si se snasao!
Pomerio si kazaljku prstom i zalepio?
Sredio sliku u Photoshopu?
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 22:09   #13
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 46
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
U ovoj temi bi mogli da se pohvalimo/požalimo prevoznim sredstvom kojim se služimo. Oni koji koriste tabanović fijaker, švercuju se ili se voze na povlasticu/bus plus/šverc varijantu, neka pišu smajlije ili udaraju po "Hvala" dugmetu

Elem, ovu temu sam i napravio da bih se malo pohvalio: moj stari crveni stojadin će za neki dan u večna lovišta. Od danas sam poniosni vlasnik jednog FF-a:

i ne mogu da dočekam petak i dobijem tablice pa mu malo produvam dizne

He,he...Izgleda da imamo iste masine...Samo moj je zelen
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 22:17   #14
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 645
Pohvaljen: 913
Nivo reputacije: 208
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

U zdravlje da ga vozis

Nego,zar nije mogao neki e-auto ?
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 22:18   #15
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Citat:
Originalna poruka od bibi74 Vidi poruku
He,he...Izgleda da imamo iste masine...Samo moj je zelen
Na kulturan način si mi hteo reći: Shaka, tvoj Ford je mnooogo lepši nego moj

@Cha: mogao je, ali je žena bila protiv te ideje
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:36 sati.