Forum

Šta voze vaperi? - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-06-2012, 23:19   #16
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Šta voze vaperi?

Ma ti fordovi su extra sprave. Ja sam imao nekoliko eskorta, probea, dve fieste, mondea i fokusa i svako me je extra sluzio. Kvalitetna vozila za relativno male pare, dosta opreme u odnosu na konkurenciju u klasi, relativno jeftino ali dosta retko odrzavanje...
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 23:20   #17
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Finder Vidi poruku
Dobro si se snasao!
Pomerio si kazaljku prstom i zalepio?
Sredio sliku u Photoshopu?

Ma ne,nema kod mene photoshopa

Samo je bio iskljucen ASR-a pa sam to prekrio u paint-u malo,vidi se negde izmedju 50 i 70 km/h kad se zagledas nisam bas dobro uklopio boju

A inace slika je od nekad kad sam bio mlad i lud
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 23:22   #18
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 45
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

Ma,to moja zena vozi i ekstra joj sluzi...Stvarno,svi kazu da je focus jedini Fordov uspesan model u poslednjih 100 godina...Nas je bas pouzdan,a pregrmeo je vec 70 hiljada km kod nas...210000 km na satu(klasika ,kad god kupujes polovan auto na placevima svi su presli oko 140000 km)
Ja cepam kombi Reno Trafic sve sa kavezima i 15 pasa u njemu
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2012, 23:26   #19
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Možda je kod nas jedini uspešan model. Da je u svetu tako, propali bi odavno. E sad, zato što se ovde pod održavanjem podrazumeva "moram da sipam ulje, iscurelo mi pre nedelju dana" a kao pametna kupovina smatra ona kada kupiš kineski deo jer je original 10 eura skuplji - zato nam je Golf guzonja najbolji auto
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 23:29   #20
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Možda je kod nas jedini uspešan model. Da je u svetu tako, propali bi odavno. E sad, zato što se ovde pod održavanjem podrazumeva "moram da sipam ulje, iscurelo mi pre nedelju dana" a kao pametna kupovina smatra ona kada kupiš kineski deo jer je original 10 eura skuplji - zato nam je Golf guzonja najbolji auto

E da je srece pa da se plati i 50 eura skuplje al bar da dobijes original deo,nego ti naplate skuplje a dobijes kineza,ja muku mucim sa delovima,jedino sto znam da su original je Porsche Beograd i to je to
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 23:35   #21
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 45
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Hehe,ja sam pre nekoliko godina vozio caletov Golf do Pozarevca i stajao dva puta da dospem po pola litre ulja,a on me i dovezao i vratio.Kako?...ne znam
Kad god otvorim haubu na njemu merac za ulje suv kao barut,a jedan moj drug posavetovao caletu da navari parce lima na meracu da vidi koliko je u minusu.Kratki su meraci za ulje u golfu
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2012, 00:30   #22
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 233
Pohvaljen: 634
Nivo reputacije: 179
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Cestitke za nova kola, da te dugo sluze

Ja tabanam ili vozim Bus Plus 1.0, 2012. godiste

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2012, 00:40   #23
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,760
Pohvaljen: 1,023
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

@Shala zuluf
Čestitke neka služi dobro i verno Fordovi su odlični auti robusni i izdržljivi,ni nalik stojadinima

Moja malenkost inače tera fiat multiplu JTD i ovih toplih dana isključivo hondu dominator
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2012, 01:17   #24
liberprint
Senior

Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Bravo za multiplu!!! Ne mogu da opisem kako mene taj auto odusevljava. Prvo mi se nije svidjala na oko, ali kad sam seo u nju odusevio sam se. To je jedini auto koji je pravljen od unutra ka spolja. Prvo je prilagodjen vozacu pa se onda radilo na dizajnu koji je takav kakav je i retko kome dopadljiv. Svoju prvu i jedinu multiplu sam kupio pre 10 godina u italiji radi prodaje. Jedva sam je prodao jer u to vreme nase trziste nije bilo spremno za takav dizajn, ali sam se slatko navozao a i dan danas zalim sto je nisam ostavio za sebe. I ako sam ljubitelj sportskih automobila to mi je veoma drag auto i posto sve cesce vidjam na nasim putevima verovatno cu uskoro postati i ja vlasnik jedne.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2012, 07:26   #25
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 84
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Ford focus je mnogo lep auto. Da nisam zaljubljenik u Peugeot sigurno bih bio na mojoj listi zelja..Kao sto rekoh ja sam Peugeot fan i trenutno vozim jedam Peugeot 306 SexWagon...

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-06-2012, 08:45   #26
strimer
Aktivan član

Pohvala: 28
Pohvaljen: 22
Nivo reputacije: 23
strimer je na dobrom putustrimer je na dobrom putustrimer je na dobrom putu

FF FOREVER !! Jbg, noćas je "malo" kišilo, što se da primetiti po sajtnama

strimer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2012, 08:50   #27
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Jbt koliko je napred lepša ovaj restyling verzija... Ja sam hteo takav ali ga nisam našao sa TdDi motorom, samo Ci. Što ne staviš maglenke, mnogo lepše deluje sa njima?
Staro 14-06-2012, 09:34   #28
strimer
Aktivan član

Pohvala: 28
Pohvaljen: 22
Nivo reputacije: 23
strimer je na dobrom putustrimer je na dobrom putustrimer je na dobrom putu

Maglenke naručene (jes' ti to nešto, što 'no kažu - prozorljiv !?). I, da, ovaj je 1.8 TDDi
strimer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2012, 09:36   #29
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Nisam, prosta logika: pomislim šta bih ja radio da imam auto sa tako lepom prednjom maskom i rupom za maglenke Jel ga voziš na dizel ili lož?
Staro 14-06-2012, 09:53   #30
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 84
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Ne bih ja sad da unosim neke pometnje ali automobili se voze na benzin, ostala goriva su za radne masine i i za trovanje neprijateljske zive sile...

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:30 sati.