Forum

Black Pearl - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova > POC
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-08-2011, 14:34   #1
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: eVic Mini + Delta 19
Pohvala: 1,180
Pohvaljen: 1,426
Nivo reputacije: 340
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno Black Pearl

Poreklo: Hrvatska
Autor: POC

Kuciste Black Pearla izradjeno je od aluminijuma, tako da je mod male tezine.
Plastificiran je elektrostatski u mat crno.
Promer: 25mm
Duzina: 110mm
Baterije: jedna 18650 ili dve RCR123a

Na dnu tela su ventilirajuci otvori.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-09-2011, 21:57   #2
Che Guevara
Senior

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0
Che Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svima
Thumbs up

Imao sam srece da sam nabavio jedan od poslednjih primeraka i prezadovoljan sam radi ko metak.Sa 510 ili 801 atty-ima i trustfire 2400mAh drzi preko 6 sati na 4+V
Che Guevara nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2011, 00:01   #3
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno

Sprava je.
Za njega je bio kompletan postupak izrade u slikama ako se ne varam, od komada metala do plastificiranja i sklapanja.

Staro 25-09-2011, 00:15   #4
Che Guevara
Senior

Che Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svima
Uobičajeno

Da ima mislim jos uvek na zelenom forumu fotke sto ih je POC okacio u raznim fazama bas kad je mod bio u izradi.Plastifikacija je odlicno uradjena,nigde se ne guli ili grebe,barem kod normalne upotrebe sto je kod mene bio slucaj sa farbom na ego baterijama.Posto je od aluminijuma bez te plastifikacije jako oksidise pa se dosta njih zalilo koji su uzeli shine varijantu.Inace je pravljen i u crvenoj boji samo se zove red witch.Navoj je tipa 510 i prima sve varijante cartova ili attya uz odgovarajuci adapter.Ja sam prezadovoljan modom a sad cekam yenkia da zavisi Pleasure69 jer mi se ne uzima ovaj manji vec 18650 mod zbog vecih kombinacija sa voltazom.
Staro 25-09-2011, 00:59   #5
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Uobičajeno

Na zelenom forumu ja ne vidim modove uopste, da li zato sto je kasno ili je sklonjeno ne znam? Doduse, moguce da je stavljeno da gosti ne vide.
Mnogo truda je ulozeno u ovaj mod i stvarno je bilo zadovoljstvo gledati kompletan postupak.
I Yenkijeve 69-ke su dobre. Oblik je po meni "ubo", a varijacija za finish ce verovatno biti vise. Steta sto smo malo, siromasno i komplikovano trziste.

Staro 30-09-2011, 11:07   #6
zarulence
Moder

zarulence's avatar

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 53
Pohvaljen: 16
Nivo reputacije: 31
zarulence je na dobrom putuzarulence je na dobrom putuzarulence je na dobrom putuzarulence je na dobrom putu
Uobičajeno

Ako neko zna gde(kako) kupiti Black pearl molim da otkrije.Hvala unapred!
zarulence nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-09-2011, 11:26   #7
Che Guevara
Senior

Uobičajeno

Pitacu ja POC-a da li mu je ostao jos koji nov mada kad sam ja uzeo tu je bio medju poslednjim primercima.Cena je 500kn za mod i 40kn za postariu i mozes uplatiti preko Western Uniona.Stigao mi je preporucenom posiljkom za 5 dana i to bez carine.
Polovnih nesto nisam video ali skokni na cro forum pa pitaj da li neko prodaje.Mislim da bi ga mogao naci za 400-450kn ako imas srece.
Staro 30-09-2011, 11:29   #8
zarulence
Moder

zarulence's avatar

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 53
Pohvaljen: 16
Nivo reputacije: 31
zarulence je na dobrom putuzarulence je na dobrom putuzarulence je na dobrom putuzarulence je na dobrom putu
Uobičajeno

Hvala,evo upravo se registrovao na hr forum pa cu i tamo da pitam a ti vidi da li ima pa javni.Kako da kontaktiram Yenkija za njegov mod.Da li je neko uzimao od njega i kakva su iskustva(kvaitet,cena...).
zarulence nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-09-2011, 12:00   #9
Che Guevara
Senior

Uobičajeno

Poslao sam mu MP pa cekam da mi odgovori,sad nije online.Sto se tice Pleasure69 ja ga uzimam od nedelje kad mi legne plata.Komplet mod+baterija+punjac+cartomizer je 75 eura(7500 din) sam mod tj telo je 55 eura.Kontaktiraj ga preko privatne poruke.Kvalitet nije upitan,inox je vecan a ego prekidac bez elektronike je dugotrajan tako da nemas brige oko toga
Staro 30-09-2011, 12:31   #10
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Uobičajeno

Za izosenje podataka o ceni, nacinu narucivanja, kontaktiranju prodavca ili proizvodjaca koristicemo prostor za oglašavanje i forum "Oglasi".

Ukoliko neko zeli da kupi "Black Pearl" najbolje je da otvori temu na oglasavanju i napise da zeli da ga kupi.
Ovako cemo trolovati temu komentarima tipa "dobio sam POCov broj telefona, ne javlja se...poslao sam mu poruku ... i dalje se ne javlja ... otisao je na more... vidite sta mi je napisao" i sta vec ne.

Svaki komentar o karakteristikama i licnim zapazanjima kako za ovaj, tako i za neki drugi mod, je dobrodosao.

Linkove ili puno ime srodnih foruma takodje ne treba ostavljati, a do sada su pomenuti zeleni i info, mozemo ih tako i zvati, ili jos bolje "zeleni" i "novi".
Kome zatreba vise podataka, moze da otvori temu ili koristi PP.

Za sada neka sve u ovoj temi ostane kako jeste.
Razmisljam da prebacim deo od pitanja "Ako neko zna..." od zarulence, pa nadalje na "Potraznja".

Moje misljenje za Black Pearl je da je pravljen da traje 100 godina.

Bilo bi lepo cuti misljenja od korisnika i od samog autora

Staro 30-09-2011, 12:58   #11
Che Guevara
Senior

Uobičajeno

Slazem se sa tobom ECS oko svega ovoga pa i sa onim 100 god ali ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim jer ga imam tek mesec dana
Staro 07-02-2012, 13:22   #12
Che Guevara
Senior

Uobičajeno Re: Black Pearl

Staro 07-02-2012, 13:54   #13
peaceoffcake
POC

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 37
Pohvaljen: 76
Nivo reputacije: 40
peaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svimapeaceoffcake je poznat svima

Stvarno lijepo sveukupno izgleda a zapravo trebao bi ti još jedan BP
peaceoffcake nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-02-2012, 14:02   #14
Che Guevara
Senior

Radi savrseno i pouzdano kao i prvog dana.Odlica mod nema sta!Jes ovo malo nezgodno odvrni-zavrni
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova > POC

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:35 sati.