Forum

OMG!!! SS316L - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-04-2016, 14:14   #1
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 644
Pohvaljen: 575
Nivo reputacije: 112
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu
Uobičajeno OMG!!! SS316L

Damn sta se desilo?
SS316L na kayfunu + sx mini ml class... haha zovem vatrogasce

dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2016, 14:15   #2
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,818
Pohvaljen: 4,220
Nivo reputacije: 761
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: OMG!!! SS316L

Si sipao zippo benzin?

Posalji ml, meni ce da radi
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2016, 14:16   #3
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Sad me zbunilo skroz, ne znam sta se ovde upalilo, vata nije, tecnost gori, tecnost od FA baze.. auu... a i kayfun mini je pravo njesra za TC...
Staro 25-04-2016, 14:37   #4
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 585
Pohvaljen: 764
Nivo reputacije: 120
Svemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvalu

To je Kaya V3 jel? Jel mu seta otpor na TC-u ?
Ja za TCR sa 316L zicom koristim 092 vrednost a ti vidim 105 ?
Sa 092 TCR-om , Magma i ML radi savrseno, vatu iscedi do kraja , bude potpuno bela

Svemir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2016, 15:06   #5
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Jeste v3 mini, problem se javi tek kad natopim vatu, probao sam TCR 85-95-105 ali nije problem u tome, on ladno zapali ili usija zicu tek kad vatu natopim tecnoscu, ako je vata suva na grejacu radi lepo, cak upali protekciju da ne zapali vatu ali cim dodje u dodir sa tecnoscu kao da otpor krene da seta, doduse SX mi konstatno javlja da se otpor menja ali nista drasticno to nije, tipa 0.359 pa padne na 0.351, evo 5 puta sam probao 5 razlicita setupa i 5 puta mi zapalio vatu... damn :(
Probah i na presi, isto se ponasa, znaci ovo je problem do atty-ja izgleda...

Edit: Za UD316L TCR je 0.000879 na SX-u...
Zahvalili :
Staro 25-04-2016, 15:25   #6
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 519
Pohvaljen: 681
Nivo reputacije: 99
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

Kv3 nije za tc otpor se promeni uvek lose se pokazao nije mi jasno... zasto ih kupuju ljudi da na njemu nepise kayfun svi bih ga kritikovali... ali ima ime kayfun pa moslimo da je dobar... jeste dobar je za izbegavanje ... pozdrav svima i parite bezbedno
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2016, 15:37   #7
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Meni je to odlican atty, ja inace koristim iskljucivo kantal i power mod, ali rekoh danas da probam i TC i eto zamalo da se zapalim
Staro 25-04-2016, 15:42   #8
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,818
Pohvaljen: 4,220
Nivo reputacije: 761
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Otpor seta zbog konstrukcije juice control i vazduh stelovanja kroz 510 pin.
Pomaze li zakljucavanje otpora?

Sent from my LG-D855
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2016, 15:45   #9
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

Provalio sam zasto seta otpor, ali tu nema pomoci, jednostavno ovo nije atty za TC
Staro 25-04-2016, 16:17   #10
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Svemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvalu

To me je interesovalo, zaobici cu ga...

Edit: Lemo Drop kida u temp modu, rock solid otpor!

Staro 25-04-2016, 17:08   #11
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,690
Pohvaljen: 843
Nivo reputacije: 164
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Yihi chipseti su po nekom mom skromnom iskustvu veoma osetljivi po pitanju otpora.
Znaci konekcija mora da bude perfektna.
Meni se Rose kao i Subtank mini pokazao zahvalan za TC i radi ubija na SX150H.
Na Tesli isti atty na istim podesavanjima(i dostelavanjima) daje losiji kvalitet pare.....znaci TC mu bas i nije neki adut.....ali setkanja otpora nema.
-----------------------------------------
Sto se tice Kayfuna V3, drugar ga dere sa NI200 0.32 zicom i veoma je zadovoljan.Problem sa setanjem otpora nema.
Probao je i Ti G1 i SS316 ali kaze nikl daje najkvalitetniju paru.
Bio je zakleti protivnik TCa...ja mu dao ove zice cisto da probas iz radoznalosti, a sad nema kantal ni u jednom tanku.
Inace tera ga na VTC miniju.

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2016, 17:24   #12
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 506
Pohvaljen: 990
Nivo reputacije: 170
Vule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od dragon Vidi poruku
Kv3 nije za tc otpor se promeni uvek lose se pokazao nije mi jasno... zasto ih kupuju ljudi da na njemu nepise kayfun svi bih ga kritikovali... ali ima ime kayfun pa moslimo da je dobar... jeste dobar je za izbegavanje ... pozdrav svima i parite bezbedno
Ne mislimo mi da je dobar, već znamo da je vrhunski, jer je vejp fantastičan, nema curenja, lako je punjenje itd itd. Ne treba svakome TC, odnosno ne znam kome realno i treba, kad kvalitetan setup sa kantalom razbija kako dobro radi.
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2016, 17:29   #13
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Vule moram priznati da si veoma iskljuciv kada su neke stvari u pitanju...
Do juce si bio "zastitnik" Criusa i kleo se u njega, a sada druga prica... Presao si na M2L pa je sada to najbolja stvar... A pravi TC ne znam da li si probao...
Bez uvrede druze...

Edit: U ovom slucaju sam ja "zastitnik" TC-a

Staro 25-04-2016, 17:32   #14
dgproduction
Senior

dgproduction's avatar

@banema ne znam evo probao sam i na presi (koja je ista kao i vtc) i problem je isti, dva kayfuna (ne klonova) mi stoje na stolu i sa jednim i drugim isti problem, moze da se resi ako se onaj srafic promrda malo i stvori bolja konekcija, ali ja ne bih da krenem sa takvim setup-om napolje, inace sad sam izvuko rose v2 iz naftalina i probao ss316l na SX-u radi perfektno, znaci kayfun v3 nije pravljen za TC definitivno, mozda postoji neka fora sa tom konekcijom ali ja nesto ne mogu da shvatim sta bih mogao da mu radim da sredim setanje otpora
Staro 25-04-2016, 17:36   #15
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Ne znam sta ti se desava, meni sa Kayfun V2 lite TC takodje radi jako dobro

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:36 sati.