Forum

Kada je vreme da se smanje mg nikotina u tecnosti? - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-05-2016, 15:42   #1
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 233
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 66
Don Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosi
Uobičajeno Kada je vreme da se smanje mg nikotina u tecnosti?

Evo parim vec 2 meseca, prvi mesec sam pario gotove tecnosti od 16 i 18mg, drugi mesec su bile diy od 15mg. Generalno kada ustanem previse mi je jako i tada parim na oko 11w, kako odmice dan tako pojacam na 12w i uvece mi vec postaje slabije i pojacavam na 13-13.5w. Za sada mi je to radilo posao, al sam sada poceo da se pitam da li je vreme da smanjim sa 15mg na 12mg nikotina mozda, naravno ne zelim da pozurujem sa tom odlukom ako nema potrebe, doduse imam vec smuckane tecnosti od 15mg za jos mesec dana tako da svakako necu odma, ali sam hteo da vidim kakva su vasa iskustva bila sa time i kada bi mogao da se pravi taj prelaz, pa da polako vec sledecu turu mozda spremam na 12mg
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 16:01   #2
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,271
Pohvaljen: 5,458
Nivo reputacije: 803
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kada je vreme da se smanje mg nikotina u tecnosti?

Slobodno predji na 12mg. Parices malo vise ali ako ti je TH OK zadrzi se na 12mg neko vreme.

Nemoj da pravis litar 12ice, 200ml pa ces videti.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-05-2016, 16:36   #3
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 144
Pohvaljen: 564
Nivo reputacije: 104
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Probaš nekoliko dana, ako te zadovoljava celodnevno parenje sa smanjenom količinom nikotina, a pri tom udišeš povremeno i vazduh bez pare, da - onda je vreme.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 16:39   #4
caleg
Veteran

caleg's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 1,743
Pohvaljen: 1,714
Nivo reputacije: 252
caleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputaciju

A što smanjenje????

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

caleg je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 16:46   #5
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 667
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 105
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od caleg Vidi poruku
A što smanjenje????

Samo jako

doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 16:51   #6
caleg
Veteran

caleg's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 1,743
Pohvaljen: 1,714
Nivo reputacije: 252
caleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputaciju

Uzivajte!!!!!!

caleg je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 17:01   #7
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 124
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 30
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Probaj, to je jedini način. jha kada smanjujem obično imam obe varijante smućkane. Obično mi ujutru uz kafu bolje leži ona jača, pa onda tokom dana spustim nikotin.
A nekad probaš pa jednostavno ne ide, nešto fali. Kažeš "nije mi još vreme" pa se vratiš.
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-05-2016, 17:27   #8
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 305
Pohvaljen: 438
Nivo reputacije: 86
drako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosi

Ja se posle 4 meseca sa 7.2 mg, vracam na 9 mg. Kako je vreme prolazilo, dosao sam u situaciju da mi 2 moda jedva izguraju dan a parim na 10-11.5 w, u zavisnosti koji ati koristim. Onda sam jednog dana po3.14zdeo, smutio tecnost na 9 mg i u naredna 3 dana smanjio potrosnju za trecinu. Sad koristim i jednu i drugu varijantu, ali se definitivno vracam na 9 mg.
Tako da, samo polako sa smanjivanjem nikotina, nista neces postici ako smanjis kolicinu nikotina za 20% a povecas potrosnju za 30%.
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 18:09   #9
Don Stefanello
Senior

Don Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosi

Hvala svima na odgovorima do sada. Izgleda da je ovo jos jedna situacija u kojoj postavljanje ovog pitanja nece doneti pravi odgovor vec ce morati na osnovu licnog osecaja, pa smuticemo nesto, probacemo, testiracemo itd

@caleg - U principu parenje jeste uzivanje, ali neki generalni plan jeste bio da vremenom smanjujem nikotin i posle 2,3,4 godine svedem na minimum to. Kao sto mi se generalni plan u ovom vaping svetu menjao sto puta za ova 2 meseca, ostavljam i ovde takvu mogucnost
Staro 07-05-2016, 18:16   #10
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,379
Pohvaljen: 10,895
Nivo reputacije: 1631
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Za malko više od 3 god sišao sam sa 36mg/ml na 10. Na identičnoj opremi smanjivao sam sa 24 na 10. u periodu od dve god. Sada lagano dižem. (12-18) Slušaj svoje telo... Ono će ti reći...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-05-2016, 18:58   #11
teodorica
Senior

Pohvala: 498
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 99
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Malo manje od godinu na 2mg,najvise zavaljujuci konstantnoj snazi VTC-a.E sad,razblazivao aromu u nekim miksevima,samim tim razblazio jacinu i ziv se namucih na 1,5mg dok nisam ponovo vratio na zakucanih 2mg i za sad ni makac gore-dole.
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 19:01   #12
zajchik
Veteran

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,097
Pohvaljen: 1,088
Nivo reputacije: 199
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Sve dok ti prija TH ne smanjuj mg nikotina u tecnisti. Kad predjes na drugu opremu tj na drugaciji vajp d2l sa super mega giga atomizerima 15-icu mozes samo da sanjas. Biće ti prejako, pa ces sam videti da ti je vreme da smanjis. Ako ikad i predjes na tu vrstu vajpa.
Ja sam prvi DIY pravio na 6 jer sam paralelno sa pocetkom pravljenja tecnosti presao na d2l, pa sam ceo program tecnosti od 300ml smanjio na 3mg/ml jer mi je 6 bilo ubitacno tj neparljivo. Mozda cu sad kad mi stigne novi kontingent nikotina i aroma opet praviti bar 5mg/ml jer osecam da mi fali nikotina i to vec neko vreme, prvi put posle 11 meseci. Kriziram ko' narkos al' se nedam.

PS
Nikotin preuzimam u ponedeljak, u Nisu je, prosao carinu. Odmah popijem par kapi da se povratim.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-05-2016, 19:04   #13
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 316
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 69
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Najbolje ti je da smanjujes nikotin kad osjetis da ti je prejako. Ja sam se uvijek drzao te granice s nikotinom, tako da ako bih presao tu granicu nebi mi bilo prijatno za parenje

Ko se moda ne ogrija, taj se dima ne nadimi
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 19:06   #14
teodorica
Senior

Pohvala: 498
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 99
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od zajchik Vidi poruku
Odmah popijem par kapi da se povratim.
Kap stotke i odmah imas pirsing
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-05-2016, 19:08   #15
Don Stefanello
Senior

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Najbolje ti je da smanjujes nikotin kad osjetis da ti je prejako. Ja sam se uvijek drzao te granice s nikotinom, tako da ako bih presao tu granicu nebi mi bilo prijatno za parenje
A vidis to me muci, u prvom postu sam napisao da mi je ujutru prejako a uvece preslabo pa to resavam sa smanjivanjem i povecavanjem vati, tako da ne mogu na taj nacin da procenim
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:00 sati.