Forum

Kada je vreme da se smanje mg nikotina u tecnosti? - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-05-2016, 19:11   #16
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 323
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 73
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kada je vreme da se smanje mg nikotina u tecnosti?

Tako je svakome. Ja sam se orjentisao na jutro

Ko se moda ne ogrija, taj se dima ne nadimi
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 19:33   #17
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 124
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 30
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Don Stefanello Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Najbolje ti je da smanjujes nikotin kad osjetis da ti je prejako. Ja sam se uvijek drzao te granice s nikotinom, tako da ako bih presao tu granicu nebi mi bilo prijatno za parenje
A vidis to me muci, u prvom postu sam napisao da mi je ujutru prejako a uvece preslabo pa to resavam sa smanjivanjem i povecavanjem vati, tako da ne mogu na taj nacin da procenim
Kažem ja da smućkaš obe varijante. Jutarnji i popodnevni đus. Ja tako sa ukusima. Voćke mi ne leže ujutru nikako.
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2016, 23:34   #18
fritzns
Iskusan član

fritzns's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 3
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 31
fritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svimafritzns je poznat svima

Za nesto vise od godinu dana sa 24 na 4mg. Sledece muckanje idem na 2 pa sta bude
fritzns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2016, 00:54   #19
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 38
Pohvala: 1,030
Pohvaljen: 628
Nivo reputacije: 157
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od dandellion Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Don Stefanello Vidi poruku

A vidis to me muci, u prvom postu sam napisao da mi je ujutru prejako a uvece preslabo pa to resavam sa smanjivanjem i povecavanjem vati, tako da ne mogu na taj nacin da procenim
Kažem ja da smućkaš obe varijante. Jutarnji i popodnevni đus. Ja tako sa ukusima. Voćke mi ne leže ujutru nikako.
Ja trosim ovu varijantu. Light za ujutru pa od npr 11h pocnem da pojacavam u istom tanku sa strong varijantom, samo dosipam.
U mom slucaju se i arome razlikuju jutrom jedna pa lagano prelazim na drugu sa vise nikotina.
Tu je uvek i treca, pepermint i sl za osvezenje

Sent from my Tesla Smartphone 6 using Tapatalk

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2016, 00:54   #20
Hawana
Iskusan član

Hawana's avatar

Registrovan: Apr 2014
E-cig: Parim krseve sa foruma,izdanke pseudoelektronike:)
Pohvala: 146
Pohvaljen: 111
Nivo reputacije: 35
Hawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosi

Mislim da tu nema pravila , meni je trebalo godinu dana na 24mg , pa sada na 6-8 na kajfunima na nekim pt2-3 do 12mg maximum. Imao sam kraci period posle 2 godine da predjem na cigare par meseci mada sam pario ali manje. Vratio sam se normalno na parenje s" ponekom cigaretom medjutim ista kolicina nikotina mi je potrebna i posle cigara nije porasla potreba za nikotinom.

Sheena is a drip-tripper

Special thanks to Gomiletina
Be Well Like C-Hell
Hawana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2016, 01:12   #21
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 656
Pohvaljen: 578
Nivo reputacije: 113
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Hmm ja sa 6mg ostavih analogne jos davno i na tih 6mg nikotina se zadrzah i danas, nisam probao ali mozda vise pg manje nikotina da dovedes balans th-a na isto kao sa vise nikotina?
A to, ujutru grebe grlo a popodne ga ne osecas, isto je i meni sa 6mg... pa i sa 3mg ujutru mogu da osetim th.

Sent from my Samsung Galaxy S6 Edge
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2016, 03:51   #22
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,691
Pohvaljen: 843
Nivo reputacije: 164
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Isti slucaj....6mg je bila minimala na kojoj se osecao Th na Kflu pre dve godine.
Danas sam na istom, uz pokusaje da smanjim na 4-5mg povecavanjem udela Pga.

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2016, 10:30   #23
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 232
Pohvaljen: 224
Nivo reputacije: 67
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Pokusao ja ali nema pare dodatkom PG-a.Tek onda grebe i ukus je bljak.
Oborio sam na 4% i mucio sam se par dana jako.

Vratio na 6% i tu stajem sa eksperimentima.
A TH nekako peglam kolicinom arome koliko je moguce.
Milutin Obrad je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2016, 10:47   #24
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 967
Pohvaljen: 1,406
Nivo reputacije: 264
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Evo vec neko vreme sam na 1mg/ml i uzivam U pocetku tesno bilo trosilo se mnogo sad se vec ta potreba regulisala i tu sam negde na 10ml dnevno.Savet pri smanjenju nikotina moze da bude, izdrzi i budi jak

"Heaven Gifts, World NO.1 E-CIG B2B Supplier Since 2007! Make Vape Trade Easy."
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2016, 10:53   #25
banema
Veteran

banema's avatar

banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Ja na 3-4ml M2L isto unesem nikotina kao ti sa 10ml- D2L

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
Staro 08-05-2016, 10:55   #26
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,529
Pohvaljen: 11,057
Nivo reputacije: 1662
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ja uz par puffova
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2016, 10:57   #27
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 38
Pohvala: 1,030
Pohvaljen: 628
Nivo reputacije: 157
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

A ja prospem ako nemam naocare

Sent from my Tesla Smartphone 6 using Tapatalk

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2016, 11:02   #28
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 666
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 70
oliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosi

Pre godinu i nesto poceo sam sa 18mg nekih 2-3ml dnevno. Sada sam na 6mg d2l 4-6ml dnevno a m2l koristim na mestima gde smatram da nije primereno d2l i koristim istu jacinu. Kada sam probao 3mg bilo je krize par dana pa sam vratio na 6mg

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2016, 11:34   #29
banema
Veteran

banema's avatar

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Ja uz par puffova
Jel jos dripas 36-cu u specijalnim trenucima
Nikad necu zaboraviti onaj prvi skup u Pancevu....auuu sunce ti tvoje, vrtelo mi se u vugla kao kad sam zapalio prvu pljugu

Staro 08-05-2016, 12:08   #30
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,408
Pohvaljen: 5,544
Nivo reputacije: 817
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ja sam dugo bio na 6mg oko 8ml. Onda mi je počeo TH da fali. Nikakva kriza, samo ugođaj. Onda sam se vratio na 9mg, popario oko litar 9ke uz malčice manju potrošnju u tom periodu.
Sad sam smixao 8mg.

Dakle, Stef, možeš kako hoćeš, sve je podložno promenama...

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:15 sati.