Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-08-2016, 21:24   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,161
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Koliko su vam korisni saveti ostalih clanova foruma ?

Otvorio sam ovu temu sa mozda malo pogresnim nazivom ali evo da objasnim ssmustinu. Koliko mi pocetnici smo spremni da poslusamo savete iskusnijih kolega?
Otvorimo temu i postavimo recimo neko konkretno pitanje. Recimo u vezi opreme ali moze da bude i nesto drugo u pitanju. I krene rasprava. I ludi krenu da nas vode u nekom pravcu i da nas usmeravaju. Mi mislimo sve je to ok i polako pocinjemo da stvaramo neku sliku o problemu koji nas konkretno zanima. I posle, nije bitno koliko, postova pojave se clanovi sa skroz suprotnim misljenjima i stavovima. Mislim da je ovo dobro poznato svim pocetnicima,bivsim i sadasnjim,sa ovog foruma. I onda krecu rasprave i "prepucavanja"samo odredjenog broja clanova a nas problem polako odlazi na margine. Citamo i citamo brdo postova koji nas polako odvode u corsokak. Na kraju administratori zatvore temu;ociste je i mi se opet nadjemo na pocetku bez trazenog odgovora samo jos zbunjeniji nego sto smo bili na pocetku. Da li vam ovo zvuci poznato? Ako nije problem da se ovakva tema uopste i pokrene voleo bih da mi pocetnici ovde iznesemo svoje utiske. Evo naprimer ja sam stekao utisak da se u nekoj temi,narocito onoj koju pokrene pocetnik uvek nadje neko da je posle xy napisanih postova i necijeg ulozenog truda,uvek nadje neko da istu da tako kazem "minira". Nisam ovu temu pokrenuo sa namerom de nekoga prozivam ili ti bilo sta slicno. Nemam nikakve zle namere nego samo zelim da pitam da li je neko mozda jos osim mene stekao isti utisak. To je po meni jedna od stvari koja bi mogla lose da utice na kvalitet ovog foruma koji je po meni dobar ali mialim da bi bez tako nekih detalja mogao jos vise da se unapredi.Iz mog iskustva pocetnika je lakse zbuniti na pocetku nego mu pomoci.
Ne zelim ovom temom da otvaram neke nove rasprave koje vode u nedogled i na kraju ostanu nedorecene i zavrse u kanti.
Mozda je ovo ipak osetljivo i skakljivo pitanje ali kao sto rekoh moj utisak je takav. Voleo bih da tema (ako se ne kosi sa pravilima ovog foruma i stavovima administracije)bar malo zazivi ali bih isto tako voleo da ne sadrzi citirane postove iz tema u kojima je dolazilo do takvih stvari,da se ne navode nickovi i slicno.
Svaki pocetak je tezak. Svako ima pravo na svoje vlastito misljenje. Avako ima pravo da ga prihvati ili ne prihvati pa bilo ono pogresno ili ne. Svi smo mi ovde da kazem uglavnom aninimno pa i oni koji mozda imaju losa iskustva,uglavnom pocetnici u svojim temama,trebalo bi po mom misljenju da ih iznesu, jer time ovaj ionako vec kvalitetan forum moze samo jos da dobije na kvalitetu.
Iskreno se nadam da jedna ovakva tema nece smetati administraciji foruma i da ce postovi koji krenu u pogresnom smeru biti uklonjeni da ne bi dolazilo do nepotrebnih i beakorisnih polemika koje ne vode nicemu.
Unapred se zahvaljujem onima koji se ukluce
Toni

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-08-2016, 21:37   #2
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,452
Pohvaljen: 4,430
Nivo reputacije: 596
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koliko "verujete" savetima i sugestijama ostalih clanova foruma

Generalno na forumu ima puno "vejp ekstremista" koji svakog pocetnika odmah prizivaju na "dark side", proricu nagomilavanja opreme, sveti gral, vejp kao najvaznija sporedna stvar na svetu itd dok su se ljudi kojima je vejp samo zamena za cigare i nista vise od toga vremenom povukli i voze svoju pricu i izbegavaju diskusije na te teme. S jedne strane to je i "normalno" jer je vejperski forum ali opet to je i nametanje subjektivnog dozivljaja i donekle autosugestija i samoohrabrivanje u sopstvnoj supstituciji cigara drugom zavisnoscu (a nekima je to i biznis).

Evo ja prvi vejpujem samo da ne bih pusio, niti mi je to hobi, niti jurim sveti gral niti me uopste interesuje eksperimentisanje i trazenje nove opreme i pracenje trendova, meni je vejp samo nuzno zlo. To je bilo manje izrazeno kad sam ja pocinjao jer je vejping bio tek u zaletu, ali i tad je bilo vise ljudi koji su isli u drugu krajnost ili koji su vremenom po mojim kriterijumima zastranili (sto opet ne znaci ni da su moji kriterijumi ispravni drugima). Opet, mora i pocetnik da se malo pomuci i da se pronadje sam u svemu tome, na forumu ce dobiti sve informacije koje ga interesuju a cemu ce poverovati i kojim putem ce krenuti je ipak stvar sopstvenog izbora i tu se ne moze ocekivati pravi savet tj. apsolutna istina jer je u pitanju kranje individualna stvar i subjektivni dozivljaj.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-08-2016, 23:23   #3
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,335
Pohvaljen: 2,099
Nivo reputacije: 373
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ljudi su razliciti bas kao i oprema na "trzistu". Pod opremom podrazumevam od elektronike, baterije...do atomizera, setupa pa I tecnosti.
Sve je to siroko polje koje svako od nas pojedinacno uklapa kako bi dosao do svog cilja.

Svaki savet je licno misljenje osobe koja te savetuje i to trebas shvatiti bas tako - licno misljenje (iskustvo ili gore pomenuto uklapanje kockica sirokog nam polja na putu ka licnom cilju).

Ende.

Sent from my P8l

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 01:01   #4
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,566
Pohvaljen: 1,385
Nivo reputacije: 251
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Svi smo mi bili pocetnici,zbunjeni,sa milion pitanja i pod pitanja,sta da kupim,sta da radim,kako,zasto...Ja sam poceo pre dve ipo godine,pa iako sam citao,a dosta toga i pitao,mnoge stvari i dalje nisam razumeo ili sam razumeo pogresno.Bitno je da sam na svako pitanje dobio odgovor,koliko god ono glupo bilo.Ubedjen sam da na ovom forumu nema pitanja na koje neko nije odgovorio,nema pocetnika kom pomoc nije pruzena.U toj situaciji mislim da nemas puno izbora da li da verujes ili ne,vidis sta ti se preporucuje,prelistas malo forum,pogledas youtube,razmislis kakve su tvoje potrebe i na kraju od velike gomile stvari uzmes ono sto tebe najvise greje.Rasprava ili sukoba misljenja ce uvek biti,neko ce da ti preporuci kayfun za pocetak a neko protank,bas kao sto su rekli u postovima pre mog...to je samo subjektivno misljenje i sam trebas sa odlucis,niko ne moze da odluci u tvoje ime

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 01:34   #5
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,052
Pohvaljen: 6,277
Nivo reputacije: 927
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ja sam isplivao nakon 2 godine druženja sa članovima foruma ovako: verovao sam svima, ali prosuđivao sam šta mi odgovara.
Pomoć sam dobio kad god sam tražio.
Ja ne gomilam opremu, ne osuđujem ni članove koji imaju cigolike baterije niti one sa kolekcijom od XY modova i atomizera. Svako prema svojim potrebama i željama.
Ja sam se našao miran kad imam 3-4 kayfuna i isto toliko modova jer ne želim da grizem nokte ako mi nešto crkne.
Zaliha tečnosti i baze ne volim da mi spadne ispod količine dovoljne za 6 meseci, što je oko 1.200 mililitara.
Da zaključim, uz sve turbulencije, prepirke i neslaganja mišljenja ja sam zahvalan svima na pomoći i volim ovaj forum.
Imam svoje lično mišljenje pa isfiltriram šta mislim da mi koristi od pročitanog a šta ne.
Stekao sam utisak da su tebi uglavnom svi pomogli tako da mi je iskreno malo čudna ova tema... kao da nisi zadovoljan.
No, i to shvatam. Svi smo različiti.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 06:25   #6
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

U nekim drugim postovima sam ja pisao da sam zadovoljan. I vise nego zadovoljan meni je na ovom forumu stvarno pomognuto mnogo;mnogo vise nego sro sam ocekivao i ja sam tim ljudima beskrajno zahvalan i stvarno tako mislim.
Nikako ne zelim da neko pomisli da sam ja nesto nezahvalan i nezadovoljan. Naprotiv ja mogu javno da se zahvalim svim clanovima ovog foruma na pomoci.
Ja jesam zadovoljan i meni je se pomoglo.
U nekim temama gde pocetnici postave konkretno pitanje na kraju posle ispisanih postova i postova razlicitih misljenja; od cavorizovanja jedne opreme; proizvodjaca;prodavca sto nekada moge biti i pigresno;do davanja nekih smernica i pravaca u kojima treba jedan pocetnik da se krece,sto je opet dobro.
Mozda sam ,a jesam sigurno pogresio kada sam temi dao takav naziv. Molio bih administraciciju da temu preimenuje u : koliko se drzite saveta oatalih clanova ovog foruma
Tako. Evo joa jednom ne zelim da neko pomisli da sam ja nezadovoljan i da nekog prozivam. Izvinjavam se svima onima koji su se tako osetili ili su nesto alicno pomislili.
Bar meni su pojedinci

najvise pomogli. I uvek cu na dorumu,na prvom i za mene pravom mestu zatraziti pomoc ako zapne
negde.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 27-08-2016, 06:39   #7
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,131
Pohvaljen: 833
Nivo reputacije: 152
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Novi članovi često budu lijeni da prvo dobro prouče neke teme prije nego što otvore novu. Pojedini veterani ovog foruma pokazuju zavidnu količinu strpljenja i po milioniti put odgovaraju na ista pitanja. Dokaz tema o pt2. Ono što sam najviše cijenio je strpljenje u odnosu na nas koji dolazimo iz manjih sredina gdje vape nije toliko razvijen kao u BG.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 06:52   #8
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

E tu se ekazem sa tobom. Jedan pocetnik bi po mom misljenju zeleleo sto pre da pocne sa vejpom pa da posle natenane pari i cita forum. Moras priznati da kada negde vidis "procitaj prvo forum" to lako moze biti jedan od razloga za odustajanje ili postavljanje pitanja na koja su vec x puta dati odgovori. Ja bih da parim sto pre a ne da citam tooliki forum na kome mi 90posto stvari nije jasno. Pa onda da citam ono sto me zanima. Ovako razmislja vecina nas pocetnika. A i oni sto citaju uvek naidju na nekoga ko "minira"kada pomisle da su bar nesto shvatili.

Staro 27-08-2016, 07:12   #9
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,131
Pohvaljen: 833
Nivo reputacije: 152
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Ja baš nisam imao sreće. Meni je već na samom početku jedan član spomenuo majku. Al, ostao sam tu. Bilo još nekih sitnica. Hebeš budale sa predrasudama! Idem dalje.....
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 07:23   #10
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,083
Pohvaljen: 1,527
Nivo reputacije: 290
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Da nije foruma potrošio bi mnogo manje para ali bi se možda i vratio na cigare Sve u svemu zadovoljan sam
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 08:40   #11
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 428
Pohvaljen: 762
Nivo reputacije: 139
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

@OP: Ne shvatam, jesi li ti pocetnik sa elektronskim cigarama ili sa internetom? To na sta se zalis je sastavni deo slobodne komunikacije, i nema veze sa vapeom.
Cini mi se da bi ti zeleo da ti se bez mnogo truda, predoci apsolutna istina, i da te nervira sto si, umesto toga, od razlicitih ljudi cuo razlicita misljenja, i sto su se ta misljenja sudarila i prerasla u raspravu. Ako hoces jedinstveno misljenje onda pronadji autorske recenzije pa slusaj i veruj jednom coveku. Ovo je forum i nije slucajno tako nazvana ova forma komunikacije.

Na tvom primeru - sta da kupis. Vecina clanova ce da preporuce iStick i Protank 2. Stariji clanovi su 2013. sa nekog jedva upotrebljivog seta presli na Protank 2 kao najbolju stvar svih vremena. Do tada. Mnogima je prva kombinacija koja zaista zavrsava posao i koja im je pomogla da definitivno ostave cigarete, bila bas iStick i Protank 2. To znaci da su ljudi emotivno vezani za tu kombinaciju. Druga stvar na koju ja nisam obratio paznju kada sam bio u tvojoj poziciji je datum neko posta ili recenzije na koju me je google odveo. Trece, u ovoj industriji je sest meseci - svetlosna godina.
Posto, kao i svaki pocetnik, nisi bio u tom trenutku svestan ni prve ni druge ni trece cinjenice, odlucio si se za Protank.
Ako se javim sa misljenjem da je taj tank prevazidjen i zastareo, i da je mnogo bolji izbor za apsolutnog pocetnika, Joyetech AIO, ego One ili Cubis, to ne znaci da trolujem nego da se ne slazem i da cu, ako me ne mrzi, da se prepucavam sa ljudima, jer forum za to sluzi.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 09:07   #12
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,372
Pohvaljen: 12,141
Nivo reputacije: 1869
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Da se unese u zapisnik da sam pt2 toniju preporučio zbog snage baterije koja je bila u opticaju (mini iStick) a to što je on podivljao pa kupio 50W spravu nije moja greška. (Da sam znao za pedeseticu, preporučio bi Crown )
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 10:09   #13
cilemartinovic
Aktivan član

Registrovan: Aug 2016
Pohvala: 138
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 8
cilemartinovic je na dobrom putucilemartinovic je na dobrom putu

Evo i ja da kazem utiske.Meni su ova deca i forum puno pomogli ovde zaista.Pre mesec dana nista nisam znao o e-cig.Sad sto vise citam a i vidim raznu ecig opremu ovde, te imam odjednom zelju i da je odmah kupim.Sa druge strane posustajem i razum mi govori da se drzim ove sprave koju imam,jer od avgust mesec eto ustedim svoj tesko zaradjeni novac,a sto bi ga dao nekome tek tako, za neki pt2,taje i kaje..Eto avgust proso ja nisam platio ni dinara,a najveca mi je sreca sto sam nasao nov hobi i prijatelje ovde na forum.Odrasli smo ljudi pa valjda znamo sta hocemo i sanse nema kolko god vi rekli da bacim tek tako pare na e-cig opremu,i zasto da kupim kad sam zadovoljan.a kad ova cigareta izda isto cu nju i da kupim.(ego bateriju sa klirom)
Jer sam sa njom zadovoljan i srecan.a da zaboravio jos i ovo,dok sam pazario ovu moju probao kod drugara ove napredne boks i umalo da padnem na dupe kolko to jako i nisam imao zelju za cigarom preko pola sata,zasto to,ja samo hocu da uzivam sa ovu moju jer mi prija mnogo,a dok god je tako ja nista ne menjam.
cilemartinovic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 10:13   #14
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ja sam tek koji dan kasnije podivljao. Nikakve zamerke nemam ni sada niti sam ikada imao na predlog da uzmem pt2. Sto ce reci da sam poslusao savet iskusnijeg kolege i niti jednog trenutka se nisam pokajao. A podivljao sam samo iz razloga sto mi desetka nije zadovoljavala moje potrebe za kapacitetom baterije. Znaci da sam verovao kolegi sa mnogo iskustva @c-hell-u i nabavio doticni klir i niti jednog jedinog trenutka se nisam pokajao. Mada je tu bilo i drugih predloga ja sam bas izabrao ovaj. I na njemu sam savladao neke osnove koje su meni kao pocetniku izgledale veoma komplikovano medjutim na ovom kliru se to pokazalo da i nije bas nesto nesavladivo. I kao sto rekoh ja sam poslusao iskusnijeg kolegu i nisam se niti se kajem zbog toga. Mogu samo ovim putem da mu se zahvalim i kada i ako jednom pozelim neku drugu opremu opet cu ga pitati za savet i opet cu mu sa punim poverenjem pustiti da mi pomogne,naravno ako on to bude zeleo.

---------- Post dodan 27-08-2016 u 11:37 ----------

Moram da dodam. Nekako sam stekao utisak da ljudi imaju pogresno misljenje o razlozima pokretanja ove teme. Ja nisam pokrenuo ovu temu jer sam nezadovoljan savetima iakuanih kolega. Naprotiv. Ja sam zadovoljan i sve predloge kolega na ovom forumu za koje smatram da su svojim iskustvom i dobronamernoscu kompetentni prihvatio koliko sam bio u mogucnosti i isto to cu ciniti i ubuduce kada mi bude potrebna neka pomoc ili savet. Stekao sam utisak da se misli da sam pogresio slusajuci savete ali verujte nije tako. Ja niti jednog trenutka nisam niti cu izraziti neki vid kajanja jer ga jednostavno nema. Znaci sve sto sam uradio kako su me kolege sa iskustvom usmerile smatram potpuno ispravnim.
Temu sam pokrenuo cisto zato sto mislim da na ovom forumu postoje i ljudi suprotnog misljenja od mog. Ja da mislim da mi saveti i iskustva sa ovog doruma nisu pomogli i da mi u buduce nece pomoci verovatno bih ga davno napustio.
Evo zelim ovim putem i da se izvinim svima koji su me,mislim,pogreano razumeli. Nadam se da sam ovim postom resio neke nejasnoce. Hvala svima na razumevanju i strpljenju.

Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 11:24   #15
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

@placebo ako se tvoj post odnosi na mene moj odgovor je:da. Ja sam pocetnik i sa e-cigarama i sa interetom i sa nekim nazovimo to zivotom. U temi o e-cigaretama i depresiji sam,nadam se, opisao svoje probleme koje imam. I bio sam sasvim iskren. Svaki povratak u bilo kakav normalan zivot koji ja nemam zadnjih godina pa i na ovakav kakav je ovaj forum je za mene pocetak. A nesto sto je za vecinu vas nesto savim normalno i svakodnevno za mene je svetlosnu godinu daleko. Nemoj pogresno da me shvatis ali najvise od svega ja bih voleo da zivim u bilo kakvoj normali ali to za mene nije moguce. Jednostavno receno ja sve ponovo krecem iz pocetka ali na zalost jako malim koracima. Tako da sam ja picetnik u bilo cemu. Mozda je malo tesko za shvatiti ali meni je tako kako je i to je stvar sa kojom moram da zivim i da se borim. Nadam se da sam donekle uspeo da resim tvoju nedoumicu.
Hvala na razumevanju.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:38 sati.