Forum

Koliko su vam korisni saveti ostalih clanova foruma ? - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-08-2016, 12:33   #16
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 3,896
Pohvaljen: 4,935
Nivo reputacije: 735
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koliko "verujete" savetima i sugestijama ostalih clanova foruma

Citat:
Originalna poruka od AntonToni Vidi poruku
Molio bih administraciciju da temu preimenuje u : Koliko se drzite saveta ostalih clanova ovog foruma

Stari naslov sa psiholoske strane deluje obeshrabrujuce za nove clanove, to sam hteo da kazem.

edit by ferguson : promenjen naslov teme

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 12:41   #17
cilemartinovic
Aktivan član

Registrovan: Aug 2016
Pohvala: 137
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 5
cilemartinovic je na dobrom putucilemartinovic je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Koliko su vam korisni saveti ostalih clanova foruma ?

@toni zasto napadas ljude koji su ti pomogli? Ne razumem ni samu temu? Pa u tome je draz foruma da se deli razlicita misljenja i iskustva.I ja sam pocetnik i recimo ti me nebi nikad ubedio da je bolji tvoj ajstik i pt2 od moje ego baterije i t2 klira.Svi ovi ljudi sa foruma su meni zaista ok,i ne vidim razlog da iste i osudjujes sto ti dali predlog za ajstik i pt2.Cemu ova bzv diskusija i da napadamo jedni druge?
cilemartinovic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 12:42   #18
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 566
Pohvaljen: 954
Nivo reputacije: 151
AntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvalu

Ok. Eto ja bas i nisam u tom trenutku imao bolju ideju ta naslov. Hvala na ispravci. A za psiholosku stranu si potpuno u pravu.

Mi dosli a nismo morali...
Neko moze zato sto hoce a neko uvek nadje izgovor!
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 12:43   #19
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,026
Pohvaljen: 10,407
Nivo reputacije: 1556
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@cilemartinovic
Ne napada...nesretno se izrazio...ajmo stišati strasti...ima još dva registrovana člana danas, možda će nešto pitati...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 12:44   #20
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

ROOOOFL, pesimisto...

Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 12:52   #21
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvaluAntonToni je za svaku pohvalu

@cilemartinovic pa ja nikoga niti u jednom trenutku nisam napao. Cak sta vise ja sam tim ljudima i vise nego zahvalan. I vec vise puta sam se izvinuo ako se neko osetio napadnutim ili prozvanim. Ja prvi nisam imao nameru da iko sa ovoga foruma stekne takav utisak. Ako je pak neko stekao utisak da ja nekoga napadam neka se tema zatvori. Mozda ja nisam izabrao ni mesto ni vreme ni naslov iste...

Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 12:56   #22
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,026
Pohvaljen: 10,407
Nivo reputacije: 1556
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pukan je na odmoru...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 12:58   #23
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Evo ja cu da ga odmenim... Los mu je tamo signal pa nema neta po par dana.

Zahvalili :
Staro 27-08-2016, 14:23   #24
zajchik
Veteran

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 1,969
Pohvaljen: 974
Nivo reputacije: 182
zajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvalu

Nije valjda da je negde blizu Kladova? Mi ovde još nemamo ni 2g ko sav normalan svet. 3g na kašičicu, a 4g tek za koju godinu. Evo ja se patim sa 3g na jednoj crti, jedva da mogu sliku da otvorim, a video mogu samo da sanjam. Jaoooooo, ništa vam ne valja forum, jedva da mogu poneku temu da otvorim. Ili je to do mreže, ne? Da?

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 17:22   #25
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 1,361
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 58
Draganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosi

Nije do mreze, to je do clanova
Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 19:19   #26
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Da zaboravio sam da dodam ono sto sam zaboravio. Da ne bi bilo rekla-kazala sto se tice moga zadovoljstva ili nezadovoljstva predlozenim klirom od strane clanova cije iskustvo i dobronamernost niti jednog trenutka nisam doveo u pitanje i da svima koji suprotno misle (a naravno ne osporavam ni njihovo pravo na sopstveno misljenje) kazem koliko sam zadovoljan opremom, nabavio sam cak tri klira pt2. I nikako ne mislim u skorijoj buducnosti da ih menjam. Eto koliko su meni koristili saveti iskusnijih kolega. Nisam bio zadovoljan doticnim klirom i kada sam nabavio istick 50 nabavio sam jos dva ista klira. Nadam se da to nekome nesto govori. Znam da su zastareli i da sam mogao i bolje ali za mene nema bolje. Parim da ne bih pusio. Ovaj klir mi pruza ono sto sam i trazio(po ko zna koji put se ponavljam). Nikome nista ne zameram. Zivot je takav kakav je. Moj je malo (mozda)drugaciji od vasih. Izgubio sam cetiri zadnje godine kao da ih nije ni bilo. Dobio sam podrsku od nekih kolega sa foruma i po nekim drugim pitanjima koja nemaju veze sa vejpom. I pitam se kako neko moze i da pomisli da ja ovde imam nekome nesto da zamerim. Nije sve u opremi (a ja sam mojom zadovoljan). Nesto je i u savetima nekog drugog tipa. I po tom pitanju sam ako ne pomoc dobio bar podrsku.
Mozda ja za razliku od nekih volim ovaj forum ali na drugaciji nacin. Mozda meni ovaj forum predstavlja vise od citanja,ucenja,traganja za novom opremom,kucanja postova... Verujte da mi znaci mnogo,mnogo vise. Ja se nadam da ce ovaj post biti protumacen na nacin kako ja mislim da treba i da ce mnoge stvari postati jasnije. Na nikoga se ja ne ljutim niti ikome imam sta da zamerim. Mene je tesko razumeti i toga sam svestan. Nekada ni meni samome to ne uspeva.
A na ovom forumu (mada sam to najmanje ocekivao)sam naisao i na podrsku i razumevanje koji nemaju nikakve veze sa forumom o e-cigarama. I kako ja onda na ovom mestu nekome nesto da zamerim?

Staro 27-08-2016, 20:11   #27
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,362
Nivo reputacije: 547
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Meni, recimo, na ribolovachkim forumima, nikako nije bilo jasno, na shta je najbolje pecati sharana.
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 20:18   #28
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Nije ni meni. Nisam pecao sarana. A nisam bio niti na jednon ribolovackom forumu.

Staro 27-08-2016, 20:34   #29
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Toni, opusti se i uzivaj!

Staro 27-08-2016, 21:28   #30
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,446
Pohvaljen: 2,167
Nivo reputacije: 376
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Koliko su vam korisni saveti ostalih clanova foruma ?

2.5god na ecig i na forumu...da nije bilo ovog foruma i dalje bi pusila 3 kutije...i dan danas na svako pitanje se strpljivo odgovara...pogledaj samo moju temu problem sa motanjem grijaca...za kayfun...znaci,koliko je trajala prepiska,svi su priskocili da mi pomognu,i uspjela sam...naravno,mnogo mi je bilo korisnije jedno popodne provedeno sa vaperima nego citanje...ali nekad je covjek osudjen na citanje.i drago mi je sto na svako pitanje dobijem korektan odgovor,tj odgovore.koliko su korisni?MNOGO su mi korisni savjeti vapera...naravno,ne svakog.
Koristila sam pt 2 do skoro,dok mi forumasi ne predlozise kayfun mini v3.egrip i on su u svakodnevnoj upotrebi

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:23 sati.