Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-08-2016, 20:36   #31
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,124
Pohvaljen: 1,312
Nivo reputacije: 202
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koliko su vam korisni saveti ostalih clanova foruma ?

E vidis ja sam prinudjen samo na citanje. U okruzenju ne poznajem niti jednog vejpera. Nisam nikoga ni u gradu video da koristi e-cigaretu. Juce msam bio u NS. Kada sam na autobuskoj stanici uzeo da parim ljudi su me gledali kao da sam nenormalan. Mislim da je za ljude normalnije da vide na ulici nekoga narkomana da se bode u venu nego nekoga da pari narocito sa necim sto ni najmanje ne podseca na cigaretu. Tako da meni ovde ostaje samo da citam.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 20:42   #32
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,456
Pohvaljen: 2,222
Nivo reputacije: 386
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Ne poznajes me,za 2.5god parenja provela sam 1 popodne sa vaperima,a svo ostalo vrijeme u citanju...ista je situacija u mom gradu sa vaperima,nema ih...evo 3 mj sezone ja ne vidjeh vapera na plazi,osim Kneza

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 20:46   #33
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,843
Pohvaljen: 6,091
Nivo reputacije: 902
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Toni, pari slobodno gde je dozvoljeno, šta te briga šta ko misli i kako te gledaju. Ako imaš vremena, najavi se par dana ranije i dođi do ZRa. Napravićemo mini skup pa da se družimo malo.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2016, 21:07   #34
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ne smeta meni kako me gledaju. Smeta mi neinformisanost ljudi.
U KCV kada se u metadonskom centru skupi na stotine narkomana cekajuci metadon to tamo nikome ne smeta. Cak sta vise niko na njih ni ne obraca paznju. A dovoljno je da samo jedan covek (u ovom slucaju sam to bio ja) uzme da pari pa da privuce paznju sviju u okolini. Sta reci takvom narodu. Da smo mi koji parimo mozda gori od narkomana. Ne znam nisam pametan. Metadon moze da prodje kao alternativa pusenju mada je to po meni samo drogiranje pod medicinskim nadzorom a parenje ne moze da prodje kao zdravija alternativa pusenju. Eto neka mi neko da savet sta uciniti po tom pitanju. Reklama? Bilbordi? Organizovanje tribina i sl. Ali uvek ce se naci neki "strucnjak" da dokze jos vecu stetnost parenja od pusenja. Ja ne znam kolika je zajednica vapera u srbiji i da li postoji neko ko bi mogao da se bori za nas ili to jos uvek ostaje na nama samima. Neki savet, koji ce pomoci da ja nekone objasnim sta ja to ustvari radim.

---------- Post dodan 27-08-2016 u 22:09 ----------

Mislio sam metadon kao alternativa drogiranju. Sory,greska u kucanju.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 27-08-2016, 21:12   #35
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ne moraš nikom ništa da objašnjavaš, osim ako ne prepoznaš dobronamernu radoznalost.
Previše ti razmišljaš i opterecuješ se. Samo se opusti i pozitivno gledaj na sve i uživaj u malim i velikim stvarima.

Staro 27-08-2016, 21:28   #36
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ne mogu jednostavno neke stvari da podnesem na koje ne mogu da uticem a ticu se mene samog. Pokusao ali ne ide. Mozda da iskusni clanovi pocnu da dele savete gradjanina a ne samo nama pocetnicima. Pa valjda moze i za nas neko it medija da odvoji koji minut. A da to nije reklama za proizvode ove vrste. Eto ako su nama saveti iskusnih clanova foruma pomogli da bar ostavimo pusenje,da opet ne zalazim dublje,mozda bi njihovi saveti dati van okvira samog foruma pomogli da se neke stvari dovedu na svoje mesto a ne da neki placeni strucnjaci sa sumljivim znajem o materiji drzi ovaj narod u zabludama u koje verovatno ni sam ne veruje. Jeste da je off ali ima veze sa savetima. Evo ja ni svojoj supruzi ne mogu da objasnim sustinu vejpa dok je moj klinac od sest godina gledajuci mene kako motam grejac i isprobavam ga shvatio da to nije dim kao kad mama zapali cigaretu

---------- Post dodan 27-08-2016 u 22:33 ----------

Odosmo u off. Ali meni treba savet a vidim da je to nekima sa doruma uspevalo; kako pusaca prevesti na vejp?

Staro 27-08-2016, 21:54   #37
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Ako sam pušač ne pokaže želju, šanse su....nula.

Staro 28-08-2016, 05:36   #38
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Upravo tako. Bez cvrste volje i zelje-nista.

Staro 28-08-2016, 09:48   #39
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,230
Pohvaljen: 1,961
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

U vejpu je sve dosta individualno zato i saveti mogu da pomognu a mogu da odvedu i dijametralno suprotno zato sve savete uzimati sa rezervom
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2016, 10:44   #40
slax
Aktivan član

slax's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 36
E-cig: SMPL, Mad Hatter V2
Pohvala: 36
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 5
slax je na dobrom putu

Kod mene u gradu Paracinu, ima isto vrlo malo vapera, bar koliko ja znam. A znam i dosta ljudi koji su pokusali da ostave i kupovali su ove slabije ego cigarete i kasnije se svi vratili na analogne... A modove mislim da nema nikog da koristi, ja izgleda medju prvima pocinjem
Problem je sto osnovne ecigare nemaju snagu kao analogne, a mnogi pusaci ocekuju da imaju isti dozivljaj. Tako da ipak mora da postoji zelja pusaca da ostavi cigare i da se navikne na vape.
slax nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2016, 12:28   #41
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 736
Nivo reputacije: 135
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

@AntonToni ne opterecuj se tim stvarima. Bez razloga sebi pravis presiju. Uglavnom ljudi gledaju jer im je interesantno a ne iz lose namere. Eventualno ako neko suce driper na 100W dok ceka autobus u pola osam ujutru. Al ti si sa Protankom 2 miran sto se tice oblaka

Meni je bas super sto jos nije mainstream, kad zevam ulicom i vidim da neko nosi mod ja u prolazu nazdravim svojim evic-om. Upoznao sam vise puta ljude sa kojima smo blejali celo vece, a razgovor je poceo samo zbog vapea.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2016, 12:34   #42
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Isto. Ako nekog vidim da pari i okolnosti dozvoljavaju često popričamo. Pitam kako ide, da li klir lepo radi, koju tačnost koriste i tako... Kad na ulici prolazim pored pušača koji puše trenutno, odmah uzmem i ja cug da vide da ima alternativa.

Staro 28-08-2016, 13:46   #43
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 156
Pohvaljen: 667
Nivo reputacije: 162
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od antontoni Vidi poruku
ne smeta meni kako me gledaju. Smeta mi neinformisanost ljudi.
U kcv kada se u metadonskom centru skupi na stotine narkomana cekajuci metadon to tamo nikome ne smeta. Cak sta vise niko na njih ni ne obraca paznju. A dovoljno je da samo jedan covek (u ovom slucaju sam to bio ja) uzme da pari pa da privuce paznju sviju u okolini. Sta reci takvom narodu. Da smo mi koji parimo mozda gori od narkomana. Ne znam nisam pametan. Metadon moze da prodje kao alternativa pusenju mada je to po meni samo drogiranje pod medicinskim nadzorom a parenje ne moze da prodje kao zdravija alternativa pusenju. Eto neka mi neko da savet sta uciniti po tom pitanju. Reklama? Bilbordi? Organizovanje tribina i sl. Ali uvek ce se naci neki "strucnjak" da dokze jos vecu stetnost parenja od pusenja. Ja ne znam kolika je zajednica vapera u srbiji i da li postoji neko ko bi mogao da se bori za nas ili to jos uvek ostaje na nama samima. Neki savet, koji ce pomoci da ja nekone objasnim sta ja to ustvari radim.

---------- post dodan 27-08-2016 u 22:09 ----------

mislio sam metadon kao alternativa drogiranju. Sory,greska u kucanju.
Гарантујем ти да код мене у Н. Бечеју има бар 10 пута више наркомана од нас париоца, и сви се чуде нама париоцима, док на наркомане регују као на нужно зло (лоше је, али живимо са њима). Још кад мене виде са мојом справом, која и није нека од већих, тако ме убеђују да је то штетно, а не ваде завијачу из уста. И намерно парим свугде и на сваком месту, да их што више навикнем
Мало скретање са теме, извињење!
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2016, 13:56   #44
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,114
Pohvaljen: 11,836
Nivo reputacije: 1818
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Jedna mala sugestija. Pošto je par "tehničkih" tema otišlo u debeli off i pošto se slabo držimo teme pre nego odemo u debeli off, predlažem da koristimo podforum e-cigSerbia caffe:

http://www.e-cigserbia.com/forum53.html

i teme slične ovoj:

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=14341

Gde je sasvim ok podeliti bilo kakve teme koje se direktno ne tiču što uže parilačke, što šire diskusije...

Podforum caffe je i smišljen da u isto vreme ne ograničava komunikaciju članova, što da tehničke delove foruma drži sa što manje off-a

c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2016, 13:59   #45
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 789
Pohvaljen: 440
Nivo reputacije: 82
oliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosi

Zaboravio sam ko je rekao na ovom forumu: Ja napravim oblak i nestanem 😂 Sto se saveta tice mislim da je dobro poslusati iskusnije i na kraju prosuditi sta vama treba od toga sto je preporuceno. Ja sam prvo poceo pa tek onda cuo za forum. Vise puta se zaleteo i pogresio ali i nabavio stvari koje mene sluze kako treba.

Sent from my SM-T210 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:42 sati.