Forum

Koliko su vam korisni saveti ostalih clanova foruma ? - Strana 4 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-08-2016, 14:34   #46
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 1,531
Pohvaljen: 350
Nivo reputacije: 64
Draganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Koliko su vam korisni saveti ostalih clanova foruma ?

@ AntonToni, navici ces se na poglede na ulici i za koji mesec ih vise neces primecivati. I meni je u pocetku bilo neprijatno, cak sam i krisom povlacila kad niko ne gleda... A sada? Posebno se sepurim i pravim vazna ako primetim da me zagledaju a na zlonamerna pitanja ni ne dajem odgovor. Pokusaj da ignorises, uzivaj u svojoj opremi i vejpu
Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2016, 14:53   #47
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža x 2 i ostala potpora
Pohvala: 143
Pohvaljen: 518
Nivo reputacije: 126
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Делимично су сви савети помагали, углавном техничке природе......све остало сам сам утврдио и нашао оно шта ми одговара. Бар ја мислим шта ми одговара, пошто нисам пробао све

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2016, 16:08   #48
cilemartinovic
Aktivan član

Registrovan: Aug 2016
Pohvala: 137
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 6
cilemartinovic je na dobrom putucilemartinovic je na dobrom putu

Meni su saveti svih vas ovde na forumu puno pomogli.Pomogao mi i savet drugara od koga kupio efel sa t2 klir i 20 grejaca,.Video sam i probao njegovu naprednu opremu i uverio se kolko je to jako i da jos nije za mene.Sa druge strane imam radost jer ustedim pare koje bih inace potrosio na cigarete i duvan,i cim me uhvati kriza za cigarete ja ovde na forum citam bez prestanka.Javlja mi se jedino problem koji neznam da resim da kad vidim svu ovu vasu opremu koju imate, i imam te istu zelju da kupim, iako znam da je to igranka bez kraja..
cilemartinovic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2016, 16:15   #49
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,406
Pohvaljen: 5,544
Nivo reputacije: 817
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Opet nema sirena! Vidis da te niko ne zarezuje ni za suvu sljivu. Ubacite sirenu...

Ono sto je kolega Junior Admin hteo da kaze je da svaka prica ima svoje mesto na forumu, a svako mesto nije za svaku pricu.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-09-2016, 09:17   #50
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 40
Pohvala: 499
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 100
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Sto se tice pomoci kolega,imao sam poprilicnu srecu da sam krenuo sa vejpom u,meni licno,pravo vreme i naleteo na prave ljude,vecinu uglavnom(sad to sto sam se vremenom smorio nije tema).Bilo je vise entuzijazma i malo trnovitiji i zanimljiviji put ulaska u materiju par regulisanih 15w modova,mehanika,otpori,limitirana struja baterija,racunanje postotaka u miksevima itd..Sad kako se sve svelo na modove tipa idiot foto aparata,to moze samo biti plus pocetnicima.Probanje svega i svacega od opreme i tecnosti od strane "ekstremnijih" svakako ide na ruku pocetnicima jer da nije njih,ne bi bilo ni informacija.Najveci problem mi je bio razgraniciti bitno od najbitnijeg,a to je svesti se na minimum zadovoljavajuce opreme koja ce me drzati podalje od duvana.Sa tim ciljem sam usao u vejp pricu,pa bih voleo tako i da izadjem.
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-09-2016, 09:42   #51
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 901
Pohvaljen: 1,134
Nivo reputacije: 180
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Evo jos malo o savetima. Meni saveti iskusnih kolega ne samo da su pomogli nego mi jos uvek pomazu. Mada nema pitanja i savete ne trazim javno u temama nego na pp iz prostog razloga sto se to sve onda pretvori u bespotrebnu i beskorisnu diskusiju par clanova koja nama pocetnicima malo moze da pomogne. A sebe cu smatrati "pocetnikom"dokle god na ovom forumu postoje kolege puno iskusnije od mene. I sada jos uvek potrazim savet,ne samo u vezi opreme, tecnosti ili bilo cega vezanog za e-cig. nego i za neke druge stvari. I verujte mi puno su mi pomogli. I uvek su spremni da pomognu i odvoje jedan deo svog vremena na prepisku samnom. A savete treba saslusati,pa proceniti koji je dobar a koji ne pa poslusati ili ne poslusati. Stvar licnog izbora. Ja licno,kada sam god zatrazio neki savet,isti sam i dobio. I poslusao. Do sada nisam niti jednom pogresio. Pomogli su mi. Mnogo...
Hvala kolegama koji ce se prepoznati u ovom mom postu.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:38 sati.