Forum

Instagram Vejperi - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-11-2016, 00:44   #1
Deleta
Aktivan član

Registrovan: Jul 2016
E-cig: iStick 60; eVic; EVOD; eGo AIO; Protank 2; Melo 2;
Pohvala: 10
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 5
Deleta je na dobrom putuDeleta je na dobrom putu
Lightbulb Instagram Vejperi

Primetio sam da je generalno prisutnost nas balkanskih vejpera ravna nuli na društvenim mrežama, mogli bi da zadimimo malo po uzoru na braću Ruse i Amere po instagramu i fejsu.

Generalno znam da kod nas to nema popularnost koju uživa na zapadu, verovatno je to i glavni uzrok zašto nam tržište nije razvijeno i konkurento, a na vejp svi gledaju kao na električnu cigaru i ništa više. Ipak nam je ovo neki lajfstajl, neki trend koji svi pratimo i koji nas evo npr na forumu zbližava, delimo iskustva, a opet smo manje-više zatvorena komuna. Možda bi i privukli više buke i rulje sa nama kada bi krenuli da "izranjamo" i zaparimo preko socijalnih medija. Šta mislite?
Deleta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2016, 00:51   #2
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 347
Pohvaljen: 645
Nivo reputacije: 118
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Instagram Vejperi

Nama je Tito 50ih uvezao rokenrol i holivudske filmove pa smo odavno oguglali na paljenje koje moze da se sretne po bivsem istocnom bloku.
Previse je kul cak i najgora srbenda da se takmici u hipsteraju sa tom ekipom.

Za nove generacije ne garantujem. U parku gde sam se kao gimnazijalac, valjao po blatu vikendom, sad u zoru neki momci sa kacketima sa mrezicom, sede na klupicama i jedu "seven dejz". Mozda treba njih navuci na vejp da se pojaca prisustvo Srbistana na drustvenim mrezama.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 01:05   #3
Deleta
Aktivan član

Starije generacije se u većini i klone instagrama npr. čast izuzecima.
Ima par nas koji smo po raznim timovima, dobijamo tečnosti od sponzora za dž da reklamiramo, ali većinom preovladava Ruska populacija po društvenim mrežama. Zaostajemo dosta
Staro 13-11-2016, 01:22   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,379
Pohvaljen: 10,895
Nivo reputacije: 1631
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ima Bet instagram a te sponzore kačite po istom. Forum kao platforma je zamišljen za druge stvari... Ako vam se ne sviđa takav kakav je... nećete biti ni prvi ni poslednji koji su otišli i poneli kontakte sa tog istog foruma...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2016, 01:28   #5
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 347
Pohvaljen: 645
Nivo reputacije: 118
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Ako u timovima ima Ruskinja javi. I instagram nalog cu da napravim. Imam neki RDA i RX200 i veliki kapacitet pluca. Reci im pa ako odgovara ja bih dosao na skup.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 01:32   #6
Deleta
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Ima Bet instagram a te sponzore kačite po istom. Forum kao platforma je zamišljen za druge stvari... Ako vam se ne sviđa takav kakav je... nećete biti ni prvi ni poslednji koji su otišli i poneli kontakte sa tog istog foruma...
nemoj pogrešno da shvatiš, niko ne priča o odlasku sa foruma, niti reklamiranju sponzora po istom

samo me je zanimalo ima li nas na instagramu da se povežemo i tamo

@placebo ima Ruskinja kakvih nećeš na sve strane
Staro 13-11-2016, 11:04   #7
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 4,567
Pohvaljen: 6,084
Nivo reputacije: 977
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Kod:
 https://www.instagram.com/stefan_vgod/
https://www.instagram.com/chikavili/
https://www.instagram.com/stefantwiggyphotography/
https://www.instagram.com/ecigarete/
https://www.instagram.com/vlaves2000/
https://www.instagram.com/djokap/
https://www.instagram.com/jovanradin
Svi profili du javni, ne verujem da ce se bilo ko ljutiti.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 11:47   #8
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 865
Pohvaljen: 1,113
Nivo reputacije: 176
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Brze bi se to ovde kod nas u Srbiji sirilo po svadbama, dacama, kafanama uz pice i meze. Onda bi se povezali i rasirili ocas posla. Komunikacija oci u oci, preko ovala sa pecenjem,zamagljeni gustom parom, uz pivo, vino,rakiju... Pa kad se dobro potegne, komsija proba i tako redom. I eto ti velike zajednice. Tako ja razmisljam u mojim godinama o generacijama ispred mene i koje pamte Tita. I uvek ce reci da je ta tehnologija facebuck, instagram i razne mreze i skupine na netu, za vas mlade. Mnoge starije generacije u ovoj zemlji gazi 21 vek ali jos uvek zive (pa i ja sa njima da ne uvredim nekog) u 19 veku.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2016, 12:15   #9
Deleta
Aktivan član

@zogu hvala na linkovima

@antontoni u pravu si što se širenja tiče, ali za starije generacije. Mi omladinci smo ipak digitalna deca pre svega, mada kafana je uvek dobrodošli odmor od silnih klubova!
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 12:30   #10
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 4,567
Pohvaljen: 6,084
Nivo reputacije: 977
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ne verujem da sam mladji od @AntoniToni pa volim i instagram i klubove i kafanu.
Nema to veze sa generacijama.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 13:14   #11
Deleta
Aktivan član

gde smo je manje bitno, sa kim smo - e to je vazno!
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 14:10   #12
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

I ja delim misljenje da je vazno sa kime a ne gde. Neke generacije su u neka vremena neke stvari jednostavno zaobisle. Kao sto je uvek i bilo. Posle je bilo stvar izbora. Da li stici vreme u kojem zivis ili ostati u vremenu u kojem si ziveo. Stvar izbora.
Govorim generalno vezano za neku generaciju 45-50 godina. Neke od nas je vreme pregazilo a neki se trude da drze korak sa vremenom.
Ja licno iz nekih drugih razloga nisam na drustvenim mrezama pa ni na instagramu. Ne mogu davati komentare o necemu sto je za mene nepoznato. Napredak je potreban i bitan. Na nama je da odlucimo hocemo li ici tim ili nekim drugim putem.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 13-11-2016, 15:04   #13
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Pa ima,ima sve,staro gvozdje,perjani jastuci...
Pohvala: 1,332
Pohvaljen: 1,180
Nivo reputacije: 211
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Na instagramu gledam samo zanimljive modove,atomizere i grejace...Reklame i ostalo preskacem

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-11-2016, 08:49   #14
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 103
Pohvaljen: 308
Nivo reputacije: 62
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Deleta Vidi poruku
Ima par nas koji smo po raznim timovima, dobijamo tečnosti od sponzora za dž da reklamiramo, ...
Gdje su ti sto dijele tecnosti za Dz.
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-11-2016, 08:59   #15
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Pa lepo covek kaze:"...po raznim timovima..."

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:03 sati.