Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-12-2016, 07:37   #1
bojanlaza
Nov član

bojanlaza's avatar

Registrovan: Nov 2016
Godine: 36
Pohvala: 0
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 7
bojanlaza je na dobrom putubojanlaza je na dobrom putubojanlaza je na dobrom putu
Uobičajeno KTS Real Cigar 18mg, 30ml

Kupio sam 30ml cisto da probam , nije ostavila neki utisak na mene. Ima dobar TH ali mislim da je zbog klira kanger t2cc. Moj ukus oseca samo paru nema veze sa cigarskom aromom.
bojanlaza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-12-2016, 08:06   #2
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,495
Pohvaljen: 4,453
Nivo reputacije: 730
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: KTS Real Cigar 18mg, 30ml

Na samom početku parilačke karijere ni ja nisam osećao pola aroma, sve će doći na svoje vremenom.

Evo još par saveta/pitanja.

Koristiš li još neku tečnost osim te? Probaj da dnevno koristiš bar dve različite tečnosti ako imaš mogućnosti.

Pij vode, više nego što obično piješ.

Napravi neku limunadu, ili neki kiselkasti napitak, popij i posle desetak minuta probaj tu tečnost. Ja popijem i vodu iz tegle sa kiselim krastavcima, bez šale

Može biti i da sa klirom nešto nije u redu, ali prvo probaj ovo gore navedeno

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-12-2016, 16:41   #3
Novak
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 169
Pohvaljen: 49
Nivo reputacije: 23
Novak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putuNovak je na dobrom putu

Imam dva takva klira,cuvam ih za nedaj boze.Iskreno ne znam kako sam nastavio da parim jer sad kad posle kayfuna u njih sipam istu tecnost to nema veze sa vezom.Sve tecnosti koje sam koristio na njima su 100X bolje na kaji i na drugim atomizerima.Cak je i Protank 2 vrhunski za njih.Probaj njega imalo je na forumu za 800 dinara.

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 10:46   #4
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,186
Pohvaljen: 1,356
Nivo reputacije: 210
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

T2cc klir (ako se dobro secam) je onaj klir od 2,4 ml. Ako je taj klir u pitanju, ina gornji grejac i daje dosta toplu paru. I sam sam na pocetku koristio isti . Mislim da (moje skromno iskustvo) i sama toplota pare zna u dobroj meri da promeni ukus tecnosti. Ako si u mogucnosti, probaj neki klir ili ati sa donjim grejacem, koji daje hladnu paru, sa istom tecnoscu, pa vidi ima li razlike. A i poslusaj kolegu @jokjuar-a jer ti je dao dobre savete za izostravanje cula ukusa. Naravno bez onog dela sa sokom iz kiselih krastavaca.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 11:02   #5
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 430
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Ja popijem i vodu iz tegle sa kiselim krastavcima, bez šale

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-12-2016, 15:49   #6
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,495
Pohvaljen: 4,453
Nivo reputacije: 730
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Nije šala, to mi prodao ortak u vojsci, nema bolje stvari za mamurluk

sent from plastique

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 15:55   #7
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,115
Pohvaljen: 1,560
Nivo reputacije: 300
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Polako dok se ne odviknes od cigara e posle ce da krenu ukusi.Samo nemoj da mesas.
PsyBoza je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 16:20   #8
bojanlaza
Nov član

bojanlaza's avatar

Registrovan: Nov 2016
Godine: 36
Pohvala: 0
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 7
bojanlaza je na dobrom putubojanlaza je na dobrom putubojanlaza je na dobrom putu

Ma upravu ste sto bih trazio onaj odvratan ukus duvana . Nisam zapalio tek 2 dan I nemam ni zelju .
Hvala najlepse na dobronamernim savetima

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 5035D уз помоћ Тапатока
bojanlaza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 17:00   #9
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 430
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Kad prodje par meseci pa se uzelis tu su Inawera DNB, Smoke & Prunes i FA Black Fire

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:27 sati.