Forum

Sve veci broj clanova - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-12-2016, 11:04   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 899
Pohvaljen: 1,129
Nivo reputacije: 180
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Thumbs up Sve veci broj clanova

Ovo sam stavio u ovu temu jer ima veze sa ovom temom.
Listajuci forum svakodnevno primetio sam da se broj novih clanova ovog foruma povecava iz dana u dan, sto je za svaku pohvalu.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 11:10   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,514
Pohvaljen: 11,043
Nivo reputacije: 1660
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Sve veci broj clanova

A ja premestio ovde

http://www.e-cigserbia.com/forumdisplay.php?f=14

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-12-2016, 11:15   #3
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ok. Ti najbolje znas gde treba.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 03-12-2016, 11:27   #4
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 965
Pohvaljen: 1,406
Nivo reputacije: 264
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Sve veci broj ljudi koji dodje samo da okaci oglas .Pravih forumasa parioca i nema nesto.

"Heaven Gifts, World NO.1 E-CIG B2B Supplier Since 2007! Make Vape Trade Easy."
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 11:31   #5
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ima i toga u velikom broju ali ima i onih koji su tu zbog parenja. Mozda ih je i malo ali cak i to malo je neki uspeh ovog foruma.

Staro 03-12-2016, 12:27   #6
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 282
Pohvaljen: 541
Nivo reputacije: 149
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Trenutno nas stalnih ima dovoljno da napravimo muski hor. Za mesoviti bismo vec morali malo da pricekamo. Bitno je da je na forumu ostavljeno dovoljno informacija da oni koji traze nesto mogu da pronadju, a to da svako ko se registruje postane stalni forumas ce tesko da se desi. Nije ova oblast toliko rasprostranjena kod nas tako da i ako svaki 50. registrovani ostane, bice super.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-12-2016, 13:17   #7
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Pa ima,ima sve,staro gvozdje,perjani jastuci...
Pohvala: 1,360
Pohvaljen: 1,205
Nivo reputacije: 214
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Dzaba ostavljene informacije kad to niko ne cita 😉

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-12-2016, 13:20   #8
wagabundo
Aktivan član

Registrovan: Sep 2016
Pohvala: 83
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 6
wagabundo je na dobrom putuwagabundo je na dobrom putu

ko god ima zelju za stalnim unapredjivanjem postojeceg znanja i ucenjem bice prisutan na forumu. Koliko ja vidim, vaping je nesto sto se razvija i ide uzlaznom putanjom, sto znaci ce imati sta novo da se uci

wagabundo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-12-2016, 13:32   #9
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 965
Pohvaljen: 1,406
Nivo reputacije: 264
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od SljukaZr Vidi poruku
Dzaba ostavljene informacije kad to niko ne cita 😉

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Bas to . Veliko Gradiste je mala varosica oko 6k stanovnika.
Ne mozete da verujete koliko parioca ima na taj broj ljudi.
Svi hoce na gotovo i dolaze kod mene i @bojan 82 za savete jos
sto je naj jace niko nece da procita nego ono aj ti ti to bolje znas.
Jos im je skroz utabana staza( pg.vg ima u apoteci a modova i e-cig na buvljaku
po vise nego korektnim cenama)
Mene vec smorilo boki vidim jos vodi borbuSve sam ih uputio na
forum ali samo par je pristalo da se edukuje na taj nacin.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 13:39   #10
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 282
Pohvaljen: 541
Nivo reputacije: 149
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

To nije problem foruma, ko zeli da se edukuje na taj nacin, ovde ima sve. Takvi koji idu linijom manjeg otpora ce uglavnom odustati cim se nesto pokvari, a onaj koga ova oblast stvarno zanima ce da se potrudi i da pronadje resenje i informacije koje mu trebaju.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-12-2016, 14:33   #11
jasmina
Senior

jasmina's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 907
Pohvaljen: 585
Nivo reputacije: 127
jasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalujasmina je za svaku pohvalu

Pa slabo ce doci da se edukuju zato sto na jedan dobar post dodje 3 strane gluposti i covek se smori pokusavajuci da pronadje sta mu treba.

egoC, eCab moje prve e-cigarete... i svašta nešto još....
jasmina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-12-2016, 15:42   #12
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Pohvala: 453
Pohvaljen: 792
Nivo reputacije: 188
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Opet, mora citanje. Ja kad sam aktivno krenuo ovde, pre dve godine, trazio sam savete kako da smuckam svoj mix. Par ljudi se potrudilo, ja nisam skuntao za dva dana, pitao ponovo, i onda se neko "podsmehivao" mom neznanju sto mene nije udaljilo od citanja foruma da bih napravio svoj djus.
Pre par dana vidim neku temu pocetnika kako hoce da mu se sazvace kako da mixa, ljudi se trude - pomazu, on ne konta...
Mislim bre, citaj!!!

Uuu, a tek tastina... Auuuuu, cudo.
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 15:45   #13
urosmitic568
Iskusan član

Registrovan: Sep 2016
E-cig: Vtwo, Serpent,Kaya lite v2+ bell
Pohvala: 46
Pohvaljen: 78
Nivo reputacije: 16
urosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svima

90% informacija sam dobio na ovom forumu, citajuci sve sto ima da se procita i smarajuci par ljudi na Pp i preko skajpa.Gledajuci slike opreme ostalih clanova i citajuci iskustva, sklopio sam ideju sta bih zeleo da imam (cekam da doleti oprema) i naucio sam da premotavam svasta i uzivam u tome trenutno.Da nije foruma i par ljudi,verovatno bih iskupovao stvari koje mi ne bi koristile i bio bih u krugu konstantne prodaje komponenti i kupovine svega i svacega dok ne nabodem nesto sto bi mi odgovaralo ili bih jednostavno odustao i vratio se na onu Smradinu od analognih.Tako da,kome se cita,sigurno nece praviti previse pocetnickih gresaka i nece misliti posle par meseci da je parenje ******.
urosmitic568 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 16:37   #14
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža x 2 i ostala potpora
Pohvala: 143
Pohvaljen: 516
Nivo reputacije: 126
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od psyboza Vidi poruku
sve veci broj ljudi koji dodje samo da okaci oglas .pravih forumasa parioca i nema nesto.
Баш тако.

Кад сам почињао овде сам све прочитао, на јутјубу видео и све то својим рукама направио, а нисам направио ни 30-так постова. То је трајало пар месеци, а не за дан-два. Наравно постављен је и по који оглас кад се опрема мењала, продавала "стара" а куповала "нова".

BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2016, 17:02   #15
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

I ja sam jedan od tih sto je sve naucio (i jos uvek ucim) na ovom forumu.
Drago mi je sto se vas toliko ukljucilo u ovu temu. Bilo bi lepo kada bi malo i novi clanovi ucestvovali.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:18 sati.