Forum

% Nikotina u tecnostima - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-12-2016, 17:32   #1
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 20
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima
Uobičajeno % Nikotina u tecnostima

Zanima me na sta sve utice kolicina nikotina u tecnostima?
Konkretno mislim na aromu i th, npr koritim tecnosti sa 12 Mg sta je razlika sa vise ili manje?
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2016, 17:37   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,215
Pohvaljen: 10,687
Nivo reputacije: 1599
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: % Nikotina u tecnostima

Nikotin ima ukus "ljutog" ako na to misliš... A th je naravno jači sa većom koncentracijom...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2016, 17:44   #3
Anomaly
Iskusan član

Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

Pa da, zanima me sta bi se promenilo da pocnem da koristim tecnosti sa manje % nikotina ili sa vise.
Hvala pakleni
Staro 18-12-2016, 17:50   #4
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 263
Pohvaljen: 482
Nivo reputacije: 139
maestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosi

Za pocetak bi se promenio procenat nikotina. Dobices slabiji TH i manje nikotina, nista vise.

maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2016, 17:58   #5
Anomaly
Iskusan član

Da tako sam i mislio najvise me zanimalo da li menja aromu tecnosti ali vidim da nema veze sa tim. Hvala drugari
Staro 18-12-2016, 18:00   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,215
Pohvaljen: 10,687
Nivo reputacije: 1599
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kako ne menja? Jagoda na 18 ili 24 mg/ml je ljuta jagoda... Na 3 ili 6 mg/ml je slatka...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2016, 18:05   #7
Anomaly
Iskusan član

Dobro to razumem ali samu sustinu arome mi je bitno da ne menja, tipa da li je aroma slabija ili jaca ako ima manje ili vise nikotina. a ja th ni na 12 mg ne osecam nesto mng pa kad je vec tako planiram da smanjim nikotin.
Staro 19-12-2016, 21:54   #8
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 740
Pohvaljen: 1,060
Nivo reputacije: 167
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ja koliko sam procitao ovde na forumu, nikotin je i "nosilac" jednog dela arome sto ce reci da joj daje jedan deo izrazenosti ali isto tako veca kolicina dodaje i "ljutinu" samoj aromi, kao sto rece kolega @c-hell. A tu su i propratni simptomi ako se pretera sa sa kolicinom nikotina. Nikotin daje i ono karakteristicno peckanje u nosu (bar meni) ciji intenzitet opet zavisi od njegove kolicine. E sada opet naglo smanjivanje nikotina povecava potrosnju tecnosti (opet slucaj kod mene tako da ne mora biti univerzalan).

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2016, 09:07   #9
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 740
Pohvaljen: 1,060
Nivo reputacije: 167
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

I naravno oni propratni simptomi kada se pretera sa % nikotina u tecnosti (kao kada se pretera sa cigeretama) mucnina, povracanje, vrcenje u glavi, glavobolja, malaksalost, hladan znoj, zujanje u usima, povisenje krvnog pritiska...

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:04 sati.