Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Zatvorena Tema

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-12-2016, 16:48   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,084
Pohvaljen: 1,283
Nivo reputacije: 199
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Bodovanje

Evo trazio sam u ovom podforumu ali nisam nasao. Jos od pocetaka ucestvovanja na forumu primetio sam da postoji i sistem bodovanja clanova foruma. Konkretno me zanima kako funkcionise i cemu sluzi? Nesto malo mislim da sam i ukapirao ali eto cisto ako bi neko mogao to malo detaljnije da pojasni. Verujem da to i nije nesto toliko bitno (a mozda i jeste) i isto tako verujem da jos nekoga verovatno zanima ovo o cemu sam pitao. Hvala.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni je na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 30-12-2016, 17:21   #2
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,468
Pohvaljen: 1,289
Nivo reputacije: 232
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Re: Bodovanje

"Titula" se dobija na osnovu broja postova i dobijenih thanksova.Toliko znam Nikada se nisam previse interesovao

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 30-12-2016, 17:46   #3
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: eVic Mini + Delta 19
Pohvala: 1,198
Pohvaljen: 1,460
Nivo reputacije: 350
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Kad nahvatam vremena ovih dana prenecu sta je tacno u kontrol panelu postavljeno.
U originalu forum ima reputaciju koja se daje pritiskom na i u ovisnosti o reputaciji onog ko ju daje, onaj kome se daje dobija odredjen broj bodova; dakle od clana sa vecom reputacijom broj bodova je veci i obratno.
Odnos reputacije clana koji daje i broja bodova koji se dobija je nejasan i kad sam se interesovao nisam uspeo naci neku formulu po kojoj treba setirati.
Na reputaciju utice i broj napisanih poruka i broj dobijenih pohvala (thanks).
Oducili smo da je "thanks" laksa i jednostavnija opcija, a reputaciju nismo iskljucili.

ECSmoki nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 30-12-2016, 17:47   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,917
Pohvaljen: 11,576
Nivo reputacije: 1771
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Totalno nebitna stvar... Ja prvi primer da taj sistem ne radi Čitaš ko kako piše i pamtiš mu korisničko ime ako misliš da pametno piše...
c-hell nije na Forumu   top
Staro 30-12-2016, 18:23   #5
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Nije ni meni nesto posebno bitno nego eto da pitam i to kada sam vec svasta pitao. Cisto informativno me ovo zanima jer na nekim forumima na kojima sam bio, kao clan, ne secam se da je bio takav sistem bodovanja, ili bilo kakav sistem bodovanja i dodeljivanja titula. Na WM forumu titula se dobijala na osnovu staza i zalaganja u radu samog MC a ne prema ucescu na forumu. Mada mi je jasno da ovo ne funkcionise na principu kluba ili neceg slicnog. Fvala jos jedared (sto bi rekle Lale).

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 30-12-2016, 18:36   #6
badja007
Banned

Pohvala: 1,990
Pohvaljen: 76
Nivo reputacije: 0
badja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosi

Ja sam najcrnji i najgori od svih vas.. 😂
Znam da nije istina i da sam ja dobar covek😊
Pomogao sam svakom koliko sam mogao.
Ko god je samnom imao posla dobio od mene i savet i pomoc i po 1mod/tank na poklon(pomoc)

I opet ja cutim,trpim,i ne bunim se za nista..😂😂😂
badja007 nije na Forumu   top
Staro 30-12-2016, 20:00   #7
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: Balrog 70W+Taifun GT III i ostalo ...
Pohvala: 448
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 108
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Evo, posto si trpeo ja cu da te bodujem. Istina, nisam nesto znacajan clan ali poklonu se ne gleda u zube
Edit:
Ehhhh :( . Ne mogu i Thanks, i bod :(

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 30-12-2016, 20:27   #8
badja007
Banned

badja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosi

Ok nije problem.
Javite se,.Neka se javi i toni,rado cu pomoci coveku.
Inace pre nekoliko dana stao u odbrani i hteo da pomognem jednoj prelepoj koleginici.
Poslao sam joj i poruku,nije mi se javila,pisao i u temi..ali ipak sam joj pomogao jednim savetom jedan veliki problem da resi,
i to ona dobro zna!
Znam da cu opet dobiti po usima ako nesto opet kazem.
Da ne bude da izbegavam da pruzim pomoc kome je preko potrebna,eto
prihvatam ponudu..
Staro 30-12-2016, 21:12   #9
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Hvala kolega @badja007. Sigurno cu se javiti kada negde zapne.

Zahvalili :
Staro 30-12-2016, 21:36   #10
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 293
Pohvaljen: 587
Nivo reputacije: 159
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

@badja007
Jel znas da zamenis prednji levi lezaj na oktaviji? Kad si vec raspolozen...
maestro nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 31-12-2016, 05:56   #11
badja007
Banned

@AntonToni,Ako hoces mogu ti nesto poslati.Gledacu sto pre i kada budem kuci..
Salji na PP tvoje podatke,br,tel..
Dobices originalni joyetech mega punjac-Poslao bih ti i Nitecore D2 nazalost on otisao..
Poslacu ti i dve nove sony5 fabricki napunjene baterije,mislim da su a klase jer mi nisu pustale ni jedan volt struje.
(nisu moratine)i kupovao sam ih kada su bile najskuplje.
Poslacu ti i jedan mod i jedan atomizer sa vec napravljenim grejacima na njemu.Tebi ostaje samo da naspes e-tecnost i da menjas vatu jednom nedeljno,grejace mozes zameniti na 3meseca😁
Dobices najbolji vejp, najbolju aromu sto si ikada probao na bilom kom atomizeru.
Sto se tice bezbednosti sve cu ti reci na PP, i dovoljno je da znas da mozes da ih teras tako koliko hoces i sa 10-amperskom baterijom tako a da si u potpunosti bezbedan..
Imam samo jedan uslov,a to je da ne menjas nista.
Poslacu ti i moj miks tecnosti koje ces da opises u temi kakav je,i da li si probao nesto bolje..😊

Savet je da tu opremu posle odlozis sa strane,i kada tvoja izda (ne daj boze)
onda prihvati se nje😊

@maestro.Neznam da zamenim lezaj na skodi,ali mogu da te posluzim hranom i picem ako dodjes u goste na alpe,opracu i tvoje tanjire i bicu fin😂😂😂
Staro 31-12-2016, 09:04   #12
miloske2002
Iskusan član

miloske2002's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 196
Pohvaljen: 75
Nivo reputacije: 28
miloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svima

@badja007
Evo ja sam te bodovao

miloske2002 nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 31-12-2016, 10:54   #13
ferguson
Admin

Registrovan: Jun 2011
Pohvala: 812
Pohvaljen: 838
Nivo reputacije: 197
ferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvalu

Odgovoreno
Tema zakljucana
ferguson nije na Forumu   top
Zatvorena Tema

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:10 sati.