Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-01-2017, 17:05   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 1,355
Nivo reputacije: 210
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Ispunjeno obecanje

Posto slika govori vise od hiljadu reci... ...obecanje koje je kolega @badja007 dao u temi "Bodovanje".
I ovim putem mu se mnogo zahvaljujem.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2017, 18:34   #2
badja007
Banned

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,990
Pohvaljen: 76
Nivo reputacije: 0
badja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosibadja007 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ispunjeno obecanje

U zdravlju da je koristis.
Sto manje cackanja oko
e-cig da imas..
Vise druzenja i aktivnosti na forumima zelim..
badja007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2017, 19:27   #3
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 488
Nivo reputacije: 124
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Morao bi da dodajes mikro i makro elemente. Ta Bacopa ne izgleda najbolje a vreme je za cvetanje.
A da, ovo je ecig forum

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2017, 20:30   #4
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Iako se ja bas najbolje ne snalazim sa odnosima na ovom forumu (jednostavno receno, nisam jos uspeo da ih shvatim) i u redu je da me neko opomene za biljku u akvarijumu, i znam da je ovo ecig forum, shvatit cu ovo kao salu. A svaka sala je dobrodosla pa i na moj racun.
Cilj ove teme je da pokazem da je kolega ispostovao obecanje koje je dao javno na forumu i nista vise od toga.
Ne znam kako bih drugacije rekao ali ovde je za mene bitna namera kolege i spremnost da pomogne (mada sam ja zadovoljan opremom koju sam takodje dobio na poklon) i nisam insistirao na takvom gestu. E sada ko kako hoce da shvati u to ne bih ulazio.
A biljkama i puzevima (koje ste nadam se takodje primetili) cu da se pozabavim na prolece.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 06-01-2017, 09:30   #5
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Duzan sam objasnjenje za doticnu biljku u akvarijumu. Bacopa koja se vidi u pozadini je relativno nova biljka ukod mene. Nisam je do letos niti imao u akvarijumu. Ova je razmnozena iz samo jedne "grancice" iz razloga da vidim da li ce se primiti. Nabavio sam je letos i zasadio.
Inace dugo godina nisam niti drzao biljke u akvarijumu posto sam imao jednog albino Oskara koji je pravio haos u akvarijumu i pored njega nije bilo sanse da ista raste od zelenila posto bi sve pocupao. Bio je kod mene preko 10 godina i proletos je uginuo. Tako sam resio da ozelenim akvarijum pa sam nabavio i "grancicu" doticne biljke. Nisam bas poznavalac bilja u akvaristici tako da o tome ne mogu nista niti reci. Nisam ni pristalica dodavanja nicega u vodu sem kuhinjske soli. Povremeno dodam neki panjic i to je to.

Zahvalili :
Staro 06-01-2017, 10:31   #6
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 488
Nivo reputacije: 124
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

E sad sam ja duzan za objasnjenje.
Naravno, gornji post je sala i, naravno da nista lose nisam mislio. Zao mi ako si shvatio drugacije.
Ukratko. Da se vratimo temi i ne sirimo dalje ono sto nije prikladno ovom gestu naseg clana @badja007.
Pozdrav i svaka cast @badji007 a tebi Toni sretno i slasno koriscenje "obecanja".
p.s
Za biljku ibostatak akvarijuma uvek mozemo u predvidjenom delu foruma da prodiskutujemo

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-01-2017, 10:34   #7
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Shvatio sam da je sala. Nema ljutnje.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:02 sati.