Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-05-2016, 14:03   #76
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,636
Pohvaljen: 1,889
Nivo reputacije: 354
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju
Uobičajeno Re: Cuvanje tecnosti

I moje meilab su skroz providne kao voda. Inače drzim ih na tamnom mestu zimi, a kad udari 35+ selidba u frizider. Arome i nikotin u jednom od visecih delova kuhinje koji sam dobio od zene na rent. Jaka cena, al' ne pitam, samo da se nesto vrti.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2016, 13:35   #77
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 35
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,045
Pohvaljen: 1,202
Nivo reputacije: 406
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

PG i VG ne menjaju boju, uvek su prozirno beli, tj skroz bezbojni.
Ako ti je promenio boju, definitivno si ga "isprljao" nekako, ja koristim mei lab PG i VG vec duze vreme, nikad nije bilo promena boja ni najmanje, nikotin hoce da menja boju tokom oksidacije, muckanja i cestog vetrenja itd.

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2016, 13:56   #78
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 515
Pohvaljen: 972
Nivo reputacije: 236
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Нешто је утицало на промену боје. Код мене је Meilab увек безбојан... И ова тура је таква.

Vape trippin'
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-06-2017, 03:16   #79
VaporLover
Nov član

Registrovan: May 2017
E-cig: EVOD MT3
Pohvala: 1
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 5
VaporLover je na dobrom putuVaporLover je na dobrom putu

Ja ih planiram u podrumu,temperatura ne ide iznad 20 stepeni i leti,ako nesto bude idu u frizider ali prva opcija mi je podrum
VaporLover nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 12:09   #80
Milanez
Senior

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
Pohvala: 941
Pohvaljen: 202
Nivo reputacije: 71
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

evo dosli topliji dani ,da li je vreme da tecnosti se stave u frizider ,prosle godine sam drzao u frizideru .da li je to ispravno ... sta raditi leti sa tecnostima ?imam bocice od 30ml i te cu da furam i ne sikiram se ali ne znam za ove vece od 100ml
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 12:13   #81
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,600
Pohvaljen: 13,954
Nivo reputacije: 2204
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ako imaš orman koji je mračan, dosta...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-03-2018, 12:15   #82
Milanez
Senior

Milanez's avatar

Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

svaki ormar je mracan.a sto je 40 stepeni i u ormaru tj malo manje?sad su mi tecnosti u sobi tj nisu na mracnom mestu ,jel to za sikiraciju? hvala
Staro 31-03-2018, 12:38   #83
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,600
Pohvaljen: 13,954
Nivo reputacije: 2204
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Svetlo je neprijatelj...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 12:51   #84
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,636
Pohvaljen: 1,889
Nivo reputacije: 354
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Ja ih drzim u hodniku na cipelarniku. Ima svetla toplo 365 dana godišnje. Do sad nisam imao nikakvih problema. Imam tečnosti iz 2015. Probao skoro jednu, sasvim odličan ukus i miris.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 14:00   #85
Milanez
Senior

Milanez's avatar

hvala vam stare kajle
Staro 31-03-2018, 21:39   #86
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 184
Pohvaljen: 1,103
Nivo reputacije: 248
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Битно је да нису директно изложене светлости тј. сунцу и превеликој топлоти.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-04-2018, 00:23   #87
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, By.Ka
Pohvala: 1,840
Pohvaljen: 925
Nivo reputacije: 182
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Kod mene radi frižider obavezno, i leti i zimi.
Svetlost ih ubija a i toplota, po mom iskustvu ... naročito tečnosti sa Capellinim aromama - Apple Pie, Vanila custard, Praline@Cream - pretvorise u najgoru tamišku muljaru ako je ostavim 10 dana u tamnome "kredencu" na sobnoj temperaturi.
Ima tu i nekih Vapin zone toplotno nestabilnih ... npr. Cubana postaje bukvalno rakija posle mesec dana a da nije stojala u frizu

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2018, 05:08   #88
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 324
Pohvaljen: 744
Nivo reputacije: 193
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
svaki ormar je mracan.a sto je 40 stepeni i u ormaru tj malo manje?sad su mi tecnosti u sobi tj nisu na mracnom mestu ,jel to za sikiraciju? hvala
Kakvi topli dani, tek april dosao. Meni ni leti nije vise od 30 stepeni u ormarima, a kamoli sad u aprilu.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2018, 10:35   #89
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 46
Pohvala: 242
Pohvaljen: 867
Nivo reputacije: 164
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Ja se rukovodim time kako prodavci čuvaju svoje proizvode do trenutka prodaje. Tako da sir, mleko, jogurt držim u frižideru, a testenine, pirinač, šećer, brašno itd. u kuhinjskim elementima. Pošto još nisam video da prodavci tečnosti za e-cig istu drže u frižideru, ne držim je ni ja. Veći deo svojih tečnosti čuvam u staklenoj ambalaži, manji deo u plastičnim braon bočicama, poredjane u ormanu i skrivene od direktne izloženosti svetlosti.
BoT_SD je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-04-2018, 13:38   #90
Alex82le
Senior

Alex82le's avatar

Registrovan: Nov 2017
E-cig: Ijoy Capo 100+Serpent SMM
Pohvala: 157
Pohvaljen: 211
Nivo reputacije: 40
Alex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosiAlex82le ima čime da se ponosi

Ima smisla. Takodje svaki proizvod ima naznaceno ako je potrebno cuvati na tamnom i hladnom mestu tako da mislim da je friz suvisna stvar.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Alex82le nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:33 sati.