Forum

E-tečnosti i različito doba dana, kroz razne situacije... - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-11-2012, 01:00   #1
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 483
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 71
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi
Uobičajeno E-tečnosti i različito doba dana, kroz razne situacije...

Dear fellow vapers
Uz razna traženja, prekide, odustajanja i vraćanja, parim eto već skoro 10 meseci. Čitava priča se intenzivirala u poslednja 3 meseca, zahvaljujući i ovom forumu, i sada mogu da kažem da sam "ozbiljan" parioc i da sam se za isto zbilja opredelio.
Probao sam razne tečnosti od FA, IW i Joye (kao i ponekog Dekanga, od kojeg sam brzo odustao). Svakako, probao sam gotovo sve arome koje su redovno u upotrebi.
Generalno, ljubitelj sam "zasićenijih" aroma kao što su IW Gold Ducat, FA Desert Ship, mada mi u poslednje vreme leži i recimo FA Shade...
Teško je tu opredeliti se, zavisi od mnogo parametara, trenutnog raspoloženja, zasićenošću nekom tečnošću i sl.

Ipak, a to je ujedno i predmet ove teme, nisam definisao koje su mi to omiljene tečnosti ujutru, a koje recimo uveče. Koje mi bolje idu uz kafu, a koje za posle jela.
Znači, ja tu lutam, što mislim da nije baš pametno. Najveću potrebu za analognim cigaretama imam ujutru uz prvu kafu i posle jela. Obično tada pri parenju osetim kao onaj hemijski ukus koji mi zasmeta i podseti me na "lepe duvanske dane"...

Znači, zanimaju me vaša iskustva povodom gore navedenog. Šta parite ujutru, a šta uveče? Šta posle jela, šta uz kafu ili, recimo, pivo...?

Shvatio sam da nije dovoljno samo "varvarski" uživati u parenju...čovek neke stvari tu treba i da osvesti, kako ne bi lutao...

Misli svojom glavom
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 01:29   #2
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,975
Pohvaljen: 1,159
Nivo reputacije: 383
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju
Uobičajeno Re: E-tečnosti i različito doba dana, kroz razne situacije...

Pa ja u sushtini sam se vec navikao da u datom trenutku parim ono shto parim, znaci lupam parim bananu, i pije mi se kafa, cimanje mi je da nosim sa sobom 3-4 klira i isto toliko tecnosti da bi uz kafu zapario desert ship.
Nego shta parim to teram i ujutru i uz kafu itd.
E sad shta bi mi prijalo u datom trenutku to ni sam sasvim ne znam, ali aj otprilike da probam.
Leti su mi prijale vocne arome, dosta sam koristio grejp, breskvu, grejp me je nekako osvezavao u tim vrucim danima.
Uz kafu i alkohol, bi mi leglo neshto ljuto duvansko tipa perique black.
Ujutru mi je bitno da dobijem nikotin, jer to je PRAVA zavist, i kad se probudim zaparim shta god malo vishe da dodjem sebi shto se kaze
Treba se drzati medicine, shto znaci, zavisni smo od NIKOTINA, ostalo zaboravi, ovaj ukus ide uz ovo onaj uz ono, ne mogu da pijem jer parim dinju, je relevantno.
Shto pre covek pogleda istinu u oci, zavisnik sam od nikotina tacka!
Ostalo je sve manje bitno.

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 01:35   #3
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Pohvala: 483
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 71
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

A kakav ti je odnos nikotina ujutru i uveče, količina?

Misli svojom glavom
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 01:46   #4
Radmila
Senior

Radmila's avatar

Pohvala: 621
Pohvaljen: 195
Nivo reputacije: 77
Radmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosi

bOLE82
Ujutru mi je bitno da dobijem nikotin, jer to je PRAVA zavist, i kad se probudim zaparim shta god malo vishe da dodjem sebi shto se kaze

E tu si pogodio! Važno je doći do doze, ukus i ne primaćujem.

vitaminb
A kakav ti je odnos nikotina ujutru i uveče, količina?

Ujutru treba nešto jače (mislim na količinu nikotina) a kako dan odmiče, sve manje do noćnih sati i sedenja na kompu - onda opet počinje da raste potreba. Bar kod mene Kad sam sa društvom ili gledam TV, sa mrakom opadaju i mg, peče mi grlo ona ista tečnost od ujutru. Ali otkrila sam Irish Cream i on može uvek
Radmila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 08:55   #5
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 44
Pohvala: 2,171
Pohvaljen: 3,248
Nivo reputacije: 498
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Parim tokom celog dana istu tecnost, ne menjam. Jedino sto mi uvece nekako vise prija nego ujutru. Doduse i pljuge su mi vise prijale uvece, a ujutru je radila samo cista zavisnost.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-11-2012, 09:17   #6
DHM011
Senior

Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 51
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi

samo mislim da sa ovim e-cig,zavisnost nije tako "udarna" nekako je rastegljiva.
cigare su po principu " moram sad odmah"
to objasanjavam zeni da je ubedim da predje na e-cig.
plasime smo da ce je odvratiti smaranje sa atomizerima.ja bih joj sve pomogao,ali nisam uvek tu.
i posle ce mene da okrivi,sta god da joj nabavim

uvek je potreba jaca ujutro,jer se organizam isprazni od nikotina.onda nesto jace i ostrog duvanskog ukusa.
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 10:23   #7
max
Senior

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 70
Pohvaljen: 109
Nivo reputacije: 58
max ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosi

Meni sve tečnosti ujutro pašu, to da mi ujutro fali nikotin ne osjetim. Tokom dana svaki tank druga tečnost, stvarno još nisam našao da neka ne paše samo dobra ili bolja .
Naveče naj radije dripanje i opet stalno mijenjanje tečnosti . ode dnevno 5-6 ml

max nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 12:16   #8
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 176
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od vitaminb Vidi poruku
...Shvatio sam da nije dovoljno samo "varvarski" uživati u parenju...čovek neke stvari tu treba i da osvesti, kako ne bi lutao...
Ja "varvarski" uživam u parenju Iz vremena potrošnje "analognih" nisam imao cigarete za ujutru, uveče, posle jela ili uz kafu... Dobro, umeo sam nekad da spržim po koj Caffe Creme ili Captain Black
ali 99,9% vremena trošio sam jedne te iste cigarete. Naravno, EC svet otvara neke nove mogućnosti jer je aroma pregršt ali se iskreno razmišljanjem na tu temu nisam nešto preterano zamarao jer
verovatno nije ni bilo potrebe. Drugim rečima, arome koje mi se inače sviđaju, sviđaju mi se "i za dobro jutro i za laku noć". Uglavnom imam favorita koji je "all day vape", dok ostali "kandidati"
povremeno (bez nekog određenog razloga) dobijaju svoju šansu, bilo u "solističkom nastupu" bilo u vidu miksa.

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 12:41   #9
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Godine: 44
Pohvala: 2,171
Pohvaljen: 3,248
Nivo reputacije: 498
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od DHM011 Vidi poruku
samo mislim da sa ovim e-cig,zavisnost nije tako "udarna" nekako je rastegljiva.
cigare su po principu " moram sad odmah"
Tacno, i kod mene je tako, nema frke ni krize

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 12:46   #10
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 84
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Vec mesecima, ujutru, u podne, uvece, pre sexa, posle sexa (ok malo redje)..cowboy blend za prave muskarce, pravi macho naziv tecnosti..

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-11-2012, 12:47   #11
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 540
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Kod mene je slično kao kod Atile što se tečnosti tiče,imam par aroma koje su mi omiljene,uglavnom 4-5 arome,koje stalno vrtim u krug i takođe ponekad presečem sa nekom drugom novom,nekad u toku dana a nekad i posle dva dana korišćenja jedne iste arome.
Meni je recimo aroma i TH mnogo jači ujutru uz kaficu nego uveče kasno uz komp,što mi se čini i normalno jer se zasitim preko dana aromom koju koristim,zasitim se po nekad i ujutru uz kaficu u slučaju da je aroma slabijeg intenziteta jer mi je tad potreba za nikotinom najveća,TH ponekad uveče skoro i da ne osetim pa vučem kao usisivač .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 18:39   #12
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,761
Pohvaljen: 1,023
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Pre i posle sexa ujutro i uveče,uz pivo-lozu,koku iz Paragvaja,pajdo,shit,beli luk i pljeskavicu,džigernjače i krvavice,konjsko meso,jagnjetinu i špricer......samo dudlam shade,ry4 od fa u zadnje vreme i scamel od tdm.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 18:48   #13
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 645
Pohvaljen: 912
Nivo reputacije: 207
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Uketic sta ce ti parenje pored svega navedenog
Ry4 bas taj od Fa dezodoransa dobija i moju preporuku.
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 18:48   #14
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Godine: 30
Pohvala: 131
Pohvaljen: 5,519
Nivo reputacije: 749
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Kad ustanem ne bih mogao da parim ni 0 mg cist VG dok ne popijem nesto gazirano.
Posle toga moze bilo sta.
Poslednjih dana sam na 2 poprilicno smesne kombinacije.
Jedna je 20:80 - PG:VG 6 mg tobacco C na mini did clone-u, a druga je joyetech camel 16 mg u CC kliru. Svejedno mi je sta parim jedino sto tobacco malo vise vucem.
Inace ujutru mi vise lezi blaza doza nikotina.

Dodao bih jos nesto sto i nema bas veze sa temom, ali svejedno...
Pre par dana krenuo na kafu sa drugaricom i taman presli ulicu i kaze ona: "Aj mi pridrzi cigaretu, zaboravila sam nesto u kolima.". Drzim ja pljugu, gledam je, gleda ona mene i kao da mi prica da je popusim. Gledam i ne verujem, smejem se sam sebi. Poenta je da ne verujem da je sa analognim fora samo u nikotinu, ima tu jos nekih otrova koji stvaraju zavisnost ili sam ja puk'o ko lajsna pa pricam sa pljugom...

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 19:14   #15
PřisřN
Senior

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,249
Pohvaljen: 623
Nivo reputacije: 124
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Betrayer Vidi poruku
ili sam ja puk'o ko lajsna pa pricam sa pljugom...
E - od toga sto si ti "puk'o ko lajsna" - Philip Morris trlja ruke.. a nije Nikotin

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:25 sati.