Forum

E-tečnosti i različito doba dana, kroz razne situacije... - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-11-2012, 19:15   #16
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,761
Pohvaljen: 1,023
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju
Uobičajeno Re: E-tečnosti i različito doba dana, kroz razne situacije...

@Betrayer
Ja sam imao slične gasove samo sa pivom ,kad otvorim frižider a ono Amstelići se gurkaju cin.. cin... i viču ...popi me popi me......a oni iza prvih u redu...mene mene Mare mene....i tako
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-11-2012, 23:23   #17
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 302
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 75
MilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosi

Što se tečnosti tiče trošim ono što imam a dopada mi se, a kad nestane odu i one koje mi se baš ne dopadaju. Jednom sam ostao u po noći i bez cigareta i bez tečnosti a mrzelo me da se oblačim, pa sam razvio sistem rotiranja praznih bočica i na taj način sam im dušu iscedio, ali vredelo je... skupilo se taman dovoljno kapi da me drži dok ne zaspim
MilosNS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2012, 23:41   #18
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 483
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 71
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

Hehe, to se i meni dešavalo

Što se tiče količine nikotina ja sam na 12 mg, stalno. U početku je bilo "kriziranja", a sad mi preko toga i nebi prijalo...
Ja sam "jutarnju pušač" bio. Uz prvu jutarnju kafu sam pušio i po 5 - 6 -7 cigareta i to mi je bio ritual. Kao i cigareta posle obroka...da se "zasladim"

Ne verujem da je kod mene "problem" količina nikotina, pošto mi preko 12 mg stvarno prejako.
Ako izjutra ne krenem u neku hiper akciju, imam običaj i da dripujem na 306 LR i to je prilično jako i sa 12 mg.
Ujutru osetim veštačko - hemijski ukus tečnosti, to mi zasmeta, a ne "kriziranje".
...očigledno mi treba nešto što maksimalno liči na prirodni smrad i ukus duvana ne znam ni sam šta...videću

Tokom dana je druga stvar...sutacija se stabilizuje, a uveče volim "zasićene" arome.
Btw i ja volim Cowboy-a mada ponekad zamiriše kao na smrdljive čarape, onako kaubojski

Misli svojom glavom
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2012, 08:15   #19
PřisřN
Senior

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,249
Pohvaljen: 623
Nivo reputacije: 124
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

@vitaminb .. a operes li zube pre prvih "dimova"? Meni su neke tecnosti "bljutave" odmah ujutru pre umivanja.. pa malo to "ublazim" mentol ili limun ukusima..
Inace, nemam 10 aroma, sa 5 jacina na 5 sprava.. pa kombinujem kako kad sta imam (a na 16/18 mg uvek i za sada) - nekad mi prija uz nesto, nekad ne.. ali "prolazi". Spomenuti Mentol ili Limun su u posebnim klirovima.. i obicno dobiju svega po par "cima" dnevno i retko kad ih nosim sa sobom.
Ranije sam slagao arome sa svojim okruzenjem, dobi dana, raspolozenjem, planirao sta mi ide uz sta sa onim sto ce me cekati tamo gde odlazim.. sad me uhvatilo da me to mrzi.. a ne garantujem da nece sutra biti nesto trece. Svakako periodicno promenim rutinu.
Cigarete sam odavno zaboravio, kao da ih nikad nisam koristio.. ali kad se sad setim - i njih sam tako menjao. Nekad bih koristio jedne te iste par godina, a nekad par meseci.. a neke koje sam koristio godinama, kasnije nisam mogao da zamislim da zapalim ponovo - prosto su mi bile "odvratne".
Slicno je i sad.

E da.. dugo sam palio po jednu odmah ujutru. Pakla je uvek bila za tu jednu obezbedjena. A onda sam naterao sebe da je nemam.. i tada sam se odvkao od toga. Mada, mislim da mi ne bi smetalo da tako i danas radim.. ali bre obaveza. Ovako mi lakse.

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2012, 12:16   #20
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

Bratac, ako si gledao Šurdu "Vruć Vetar" - ja bez kafe i par cimova ne mogu da pronadjem toalet ali probaću i to već nekako.
...da ne ispadne da sam bahat ili tome sl. Koristim odlične tečnosti od 2 izvora, verovatno najbolje koje mogu da se nabave (ako nekome treba iskrena korisnička preporuka za tečnosti, tu sam), odnosno nije problem u tečnostima, već u MENI.
Mogu da kažem da sam pronašao odgovarajuće "mizere" koje stalno koristim, sad preostaje da prosto nadjem prave tečnosti za jutro . tj prvo jutarnje parenje...
Heh, šta da kažem, jesam picajzla

Misli svojom glavom
Staro 16-11-2012, 20:56   #21
Radmila
Senior

Radmila's avatar

Pohvala: 621
Pohvaljen: 195
Nivo reputacije: 77
Radmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosiRadmila ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od uketic-paric Vidi poruku
Pre i posle sexa ujutro i uveče,uz pivo-lozu,koku iz Paragvaja,pajdo,shit,beli luk i pljeskavicu,džigernjače i krvavice,konjsko meso,jagnjetinu i špricer......samo dudlam shade,ry4 od fa u zadnje vreme i scamel od tdm.
hahahahahahaha svaka čast!
Radmila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2012, 23:04   #22
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Pohvala: 577
Pohvaljen: 921
Nivo reputacije: 148
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Moraš pronaći pravi izvor, probati nešto novo na tržištu
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2012, 23:08   #23
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

I ja bih da probam nešto novo, ali ništa da se pojavi... Imaš li neki predlog?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2012, 23:25   #24
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Sve smo probali ostalo je još samo "ono"
Staro 15-12-2012, 23:26   #25
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ne razumem...
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2012, 23:32   #26
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Kako ne razumeš, isprobavali smo sve moguće i nemoguće tečnosti na 101-dnom uređaju i ponovo tragamo za novim i novim uređajima i tečnostima, a tako je lako samo trebamo da se vratimo na analogne i godinama nisam menjao cigarete pušio sam davidof...... hahahahhahahah
Staro 16-12-2012, 17:20   #27
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

ma ujutru mi ne prijaju slatkaste arome...
obožavam ducat-a, ali mi ujutru ne prija
voćne takodje

pario sam dark vapure, mnogo bolja varijanta
ima nešto "biberasto"
ili shade...cowboy...

ili ako hoćeš tako da postaviš stvari
da ujutru mi više prija nešto što više podseća na prave analogne
jbg.
Staro 16-12-2012, 18:35   #28
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 522
Pohvaljen: 89
Nivo reputacije: 50
Lukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svima

Ujutru mi najbolje lezi duvanska aroma. Ali obavezno uz turkish coffee; onda se dobro naparim sa 18mg npr.Tacnije uvek mi prije parenje kada konbikujem sa nekim picem.

Lukal nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2012, 19:01   #29
andjela291969
Aktivan član

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 16
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 20
andjela291969 je na dobrom putuandjela291969 je na dobrom putuandjela291969 je na dobrom putu

Ujutru parim jacu dozu nikotina, sa klirom cc2.4
sa atijem ne mogu ujutru, ne odgovara mi
u toku dana ista tecnost sa atijem, moze da prodje, kao i tecnost sa manje nikotina....
andjela291969 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2012, 19:19   #30
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,761
Pohvaljen: 1,023
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Ja se noćom napušavam sa cowboyem od FA ali imam problem što žena oće da me izbaci iz kuće zbog mirisa.....
Ujutro mi leži Shade najbolje uz kafu.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:25 sati.