Forum

E-tečnosti i različito doba dana, kroz razne situacije... - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-12-2012, 20:33   #31
lazar
Senior

lazar's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 222
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 42
lazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svima
Uobičajeno Re: E-tečnosti i različito doba dana, kroz razne situacije...

Kod mene je situacija takva da uz bilo koje pice,bila to kafa,sok ili alkohol,uvek biram tecnost sa jakom aromom. Naravno oscilacija u dozivljaju ukusa uvek ima,mislim da se ne treba opterecivati mnogo oko toga i oko kolicine nikotina. Ali cinjenica je da se analogne i ove e-cig dozivljavaju na drugi nacin,tako da retko ko ima tu privilegiju da nadje sebi nesto odgovarajuce i na tome ostane ne menjajuci nikad i ne razmisljajuci dal ima nesto jace,bolje itd samo iz razloga sto se sve ovo prodaje pod parolom "nije stetno po zdravlje" . Neko ceo zivot pusi VEK,Drinu i te "krseve" pa onaj sa Davidofom dobije rak pluca.

16.08.2012
lazar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-12-2012, 10:12   #32
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 577
Pohvaljen: 921
Nivo reputacije: 148
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Treba isprobavati različite arome i različite proizvođače jer je to upravo privilegija nas PUŠAČA, uvek se nađe nešto bolje ili nešto gore (sve je to individualna stvar) ali, nikada neznaš u kom grmu leži zec
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-12-2012, 11:29   #33
PřisřN
Senior

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,244
Pohvaljen: 618
Nivo reputacije: 122
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

@Totally Red .. jeste ovo OT, i shvatam ja zasto nas smatras "pusacima", jedino mislim da taj termin treba zameniti prigodnijim - jer npr. - tesko da ce nas neko u resroranu zamoliti da skinemo svoj nikotinski flaster, jer je u restoranu zabranjeno pusenje. Pusenje po meni nije pojam za konzumiranje nikotina - vec jedan od nacina njegovog konzumiranja. Tako da ni izraz "pusaci" nisu ljudi koji koriste nikotin, ako pri tom ne puse cigaretu.
Ok, ako pri "pusaci" mislis na ovisnost o nikotinu (na sta shvatam da mislis) - ali smo mi opet pre "ovisnici" (ili "uzivaoci", kako-ko), nego "pusaci".
Nema sad ovo nikakve bitne veze, razumemo se, ali kako je pusenje danas vezano za nesto negativno - ja "parenje" ne bih stavljao u isti kos. A i mnogi to ne rade.
@lazar .. mozda i reklamiraju e-cig kao nesto zdravo, ali bi to trebalo zabraniti i kaznjavati - tako da me cudi da ti verujes u to. Ili ne verujes, a mislis da mi verujemo. A pod "mi" mislim na clanove nekog Vapers Foruma. Oni ostali, koji ne koriste net i "puse svoju elektronsku cigaretu" - lici mi da oni ne jure sve bolje, jace, novije.. oni za to i ne znaju (valjda?).

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-12-2012, 11:50   #34
PřisřN
Senior

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,244
Pohvaljen: 618
Nivo reputacije: 122
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

ps.
Ja licno ne menjam sada zato sto je zdravije, pa mogu/smem, vec da promenim kada mi se dosadi, ili kad nisam zadovoljan. I cigarete sam tako nekada menjao, iako su sve od reda bile sigurno stetne. Stetnost me tada nije nije zaustavljala, a manja stetnost mi sada ne daje podstrek da menjam ono sto mi se svidja.
Pre ce biti (globalni) problem, cini mi se, u novim generacijama koje su navikle da imaju sve sto oci vide, bez da uzivaju u onome sto vec imaju (nemoj da da mi se neko uvredi )

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-12-2012, 12:07   #35
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Parenje, pušenje ili inhaliranje vodenom parom obogaćeno nikotinom ja koristim duže nego bilo ko na ovom forumu. Bez obzira koji se izraz koristi MI korisnici smo i dalje pušači-ovisnici samo smo prešli na lepši,bolji,jeftiniji a u krajnjem slučaju i zdraviji bar se ja tako osećam način konzumiranja nikotina koji nas i najviše privlači u konzumiranju. Mali je broj onih koji konzumiraju el.cigare (inhalatore) bez nikotina
Zahvalili :
Staro 19-12-2012, 20:51   #36
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Pohvala: 483
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 71
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

koliko dugo, na čemu i šta pariš?
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2012, 19:42   #37
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Ispiso pola strane i puko mi telenor, skoro tri godine bez malo u februaru, koristim sve cigarete, ali me posebno oduševljava eRoll zbog svoje težine i oblika, a uopšte mi ne smeta da ne pušim pola sata.
Probao (kada kažem probao mislim na potrošnju preko 250ml)DeKang,Liqua,FA,Joyetech.... ja nemam problema sa konkurencijom. Sada sam trenutno na eCig Hellasu i oduševljen sam aromama, znam da će sada da krene priča on ih prodaje pa ih i hvali, eto probajte pa se uverite i sami. Na forumu ima puno lobista, meni ne smeta niko, jedino znam da svako ko je bilo šta kupio kod mene sa ovog foruma nije se žalio već imam lične pohvale i to je meni sasvim dovoljno, Vas 700 čoveka u 3mil potencijalnih kupaca meni ne znači ništa "mislite o tome"
Staro 20-12-2012, 19:56   #38
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 539
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Totally Red Vidi poruku
... Vas 700 čoveka u 3mil potencijalnih kupaca meni ne znači ništa "mislite o tome"
Ovo upšte nije lepo da pročita bilo ko od tvojih potencijalnih kupaca sa ovih prostora,ni malo ti ne ide u prilog "misli o tome" .

Meni samo nije jasno šta je sa vama TRGOVCIMA .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2012, 20:08   #39
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Na ovom forumu ima bar desetak likova koji pljuju po ostalim trgovcima umesto da iznesu svoja zapažanja ili svoja iskustva, jeste ponekad sam oštar a to je zato što sam više puta izazvan, svi prodaju "originale" neznam šta znače originali deset cigareta da rasturite u delove ja sam to radio, sve su identične ups skrenuo sam sa teme.
Staro 20-12-2012, 20:13   #40
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Svako ko je pročitao moje postove može videti gde sam javno hvalio tečnosti svoje konkurencije, ja nemam problema sa tim, ali nikada nikome nisam rekao ni Umreli,eLiquid-u, efeel-u ili bilo kome da valja robu, mi se svi ovde trudimo da prodamo dobar proizvod ali neki bi to i preko leševa.
Staro 20-12-2012, 20:53   #41
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ti si ovde mesecima pričao kako imaš potrošnju 30-50ml mesečno. Ako si "Probao (kada kažem probao mislim na potrošnju preko 250ml)DeKang,Liqua,FA,Joyetech...." znači da si više od 2 zadnje godine samo probavao tečnosti drugih proizvođača

Malopre mi napišeš da možda nisam probao originalan proizvod, a sada kažeš da originali i ne postoje

Hajde mani nas tih priča, molim te. Inhaliraj "vodenu paru obogaćenu nikotinom", ali nemoj ovakve stvari da pišeš.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2012, 21:19   #42
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 645
Pohvaljen: 912
Nivo reputacije: 206
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Citat:
jedino znam da svako ko je bilo šta kupio kod mene sa ovog foruma nije se žalio već imam lične pohvale i to je meni sasvim dovoljno
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2012, 22:05   #43
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Pohvala: 483
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 71
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

@Totally Red ne razumem cemu takav odgovor posle gore postavljenog pitanja? Njime nisam mislio da osporim tvoje parilacko iskustvo, vec upravo da pitam (iz obicne radoznalosti) to sto sam i pitao Takodje, ja nisam prodavac vec obican konzument, pa mi, u tom smislu, pobuda za tvoj takav odgovor pogotovu nije jasna...
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-12-2012, 00:22   #44
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,744
Pohvaljen: 1,021
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Citat:
jedino znam da svako ko je bilo šta kupio kod mene sa ovog foruma nije se žalio već imam lične pohvale i to je meni sasvim dovoljno
Totaly red mislim da si veoma paušalno doneo ovakav zaključak što govori gore priložen cha-du-ri-jev post,mi nemislimo da si ti loš zato što si možda iz neznanja ili neinformisanosti imao neki loš proizvod koji baš i nije nekoga impresionirao svojim kvalitetom a i to je bilo dosta davno,nisi znao tada što neznači da možda sada znaš mnogo više.
Sada su stvari na e cig tržištu mnogo sadržajnije i očigledno je da smo upravo svi svedoci ecig revolucije u svetu koji predvode kinezi.
Ako baš tako hoćeš ne postoje originali ali očigledno je koji je proizvodjač lider na tržištu "fabričkih" cigareta sa mnogo dokazanih modela do sada.

Mislim da te niko ovde ne minira,jednostvano tržišna utakmica je surova kao što sam onomad napisao u temi kod tebe...stvari se na ecig Srbskom tržištu neminovno menjaju ko to shvati na vreme ostaće u igri a najviše će dobiti kupci odnosno konzumenti ecig.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-01-2013, 17:20   #45
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 295
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Mislim da nekom ko je prodavac i "zivi" od ovoga ne treba takvo "kocenje" po forumu
Pa sta ako "paris" tri ,pet godina, deset.. ne razumem stav..Nije ovo nuklearna fizika pa da treba skolovanje i radno iskustvo. I to u komentarisanju aroma i ukusa. Ja skidam kapu onim likovima koji vidim sami motaju grejace,prave pljuge ja to ne znam , ne razumem se u elektroniku,navoje,otpore i sl. Zato odem platim i varim.
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:03 sati.