Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-04-2013, 10:10   #1
Imagine
Veteran

Imagine's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 45
Pohvala: 1,494
Pohvaljen: 2,196
Nivo reputacije: 346
Imagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputaciju
Uobičajeno eCa - Joyetech eVic

Novitet na trzistu...

Ovo bi bio "eVic-C" tip A i tip B

The eCa (eVic changeable atomizer) is specially designed for eVic with a new changeable system, which is able to avoid leaking fundamentally. With a bigger-sized cartridge, users can enjoy vapor for a longer time. A streamlined mouth-piece brings you perfect sense of vapor.

The eCa perfectly matches with eVic, which could satisfy users' different requirements of atomizer's resistance. The combination between eCa and eVic gives users a special visual experience and vapor enjoyment.

Features:
1. Structure innovation and non-leakage
2. Bigger-sized cartridge
3. Changeable atomizer head
4. Changeable cartridge
5. Powerful vapor
6. Easy to assemble and disassemble
7. Higher applicability

Cena: 19.99 USD
Cena: 17.36 EUR
Cena: 14.99 GBP

Tube color:bright silver, white, black, silve
Mouthpiece color: black, white

Type A (long tube)
1. Size:φ23x47mm
2. Capacity of cartridge:3.5ml
3. Thread specification:M7xP0.5mm

Type B (short tube)
1.Size:φ23x32.7mm
2.Capacity of cartridge:3.5ml
3.Thread specification:M7xP0.5mm

edit by V : uploadovane slike na eksterni link .

Imagine nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2013, 09:17   #2
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,889
Pohvaljen: 8,453
Nivo reputacije: 1154
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Re: eCa - Joyetech eVic

Reklo bi se da je ovo standardni eGo C, samo sa vecim tankom. Vise mi znaci ova nova kapa-prsten.

P.S. Nigde slike sa atomizerom namontiranim na eVic, da se vidi kako cuci.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2013, 14:02   #3
kivan
Iskusan član

kivan's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 150
Pohvaljen: 141
Nivo reputacije: 44
kivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosi

ovako nešto se čekalo

kivan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2013, 14:48   #4
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,260
Nivo reputacije: 502
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Veri int'resting

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2013, 16:37   #5
Cummon
Senior

Cummon's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 232
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 57
Cummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosi

Indeed
Cummon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-05-2013, 17:36   #6
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,970
Nivo reputacije: 467
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ima slika na Joytecovom sajtu,mada mi ovaj koncept nije jasan?
Od 12/13 cm koliko e vic ima sa normalnim atiima ti stavljash ego c varijantu od josh 5 cm .To ima da bude pendrek,i ovako me ljudi gledaju gde mi je crno odelo...
E Vic plus pro tank ,licimo na agente iz filma ,,ljudi u crnom,,
nema veze ko nabavi nek kaze neku za njega,mozda cu ga posedovati poshto volim ego c...
sirius sem je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-05-2013, 19:04   #7
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 155
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Veoma interesantno na slici i mene grk matka oko ovoga, pa neznam dal da ubacim u prodaju ipak je to klasicni eGo C samo sa vecom zapremnom od 3.5ml tanker a plus varijanta A i B......
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2013, 22:41   #8
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,463
Pohvaljen: 1,119
Nivo reputacije: 187
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju
Uobičajeno Joyetech eVic ECA Changeable Atomizer

Ko je ljubitelj ego-c,sada ima priliku da uziva u 3.5ml tank sistemu sa identicnim rasprsivacem kao za ogo-c

Cena US$15.30
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2013, 23:43   #9
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 413
Pohvaljen: 258
Nivo reputacije: 89
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Joyetech eVic ECA Changeable Atomizer

Citat:
Originalna poruka od ljudva Vidi poruku
Ko je ljubitelj ego-c,sada ima priliku da uziva u 3.5ml tank sistemu sa identicnim rasprsivacem kao za ogo-c

Cena US$15.30
"Ja sam taj"!!!
Evo vec negde oko 15 mesci se druzim sa eGo C i ova najava "eCe" bas me je obradovala!!!
I opet napominjem (po kozna koji put)pored gomile kojekakvih probanih atia t.j. clirova eGo C je kod mene na prvom mestu isto kao i Joyetech!!!
Za koji dan prvi rodjendan napunice Twist a prvi rodjendan vec je napunio eGo T mod isto kao i sanyo i Joyetech(2200) baterija i sve to pod uslovom da na pomenutim baterijam koristim samo eGo C i niko nemoze da me ubedi da kojekakve sprave sa nekim setapovima koje jedu baterije ili unistavaju elektronike ili cak na mehanickim modovima tope opruge mogu da zamene eGo C naravno skidam kapu "kaji" !!!

Koliko sam video po tehn.karakteristikama tip A je nesto duzi od tipa B tako da ce kod tipa B biti nesto toplija para barem tako predpostavljam e sad sa glavama eGo C tip A verujem da ce para i TH biti obilnija i jaca za razliku od eGo C e sad otom potom!!!

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-06-2013, 02:34   #10
Cummon
Senior

Cummon's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 232
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 57
Cummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Joyetech eVic ECA Changeable Atomizer

A jedino paše na eVic ?
Cummon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-06-2013, 19:04   #11
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 84
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Koliko sam ja shvatio ti A od tip B se razlikuje jedino po ukrasnom prstenu koji kod tipa B moze da se skine i navije obican evicov konusni prsten, 510 je conektor koliko vidim pa verovatno pase i na ostalo al estetski hm... sobzirom da je sprava sira od vap only 3.5
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-06-2013, 19:22   #12
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

To je pravljeno isključivo za eVic ili neki drugi MOD i mislim da se ne razlikuje od eGo C nisam imao prilike da je koristim ali uskoro hoću ali ne očekujem da je bolji od klasike eGo C-ea
Staro 24-06-2013, 21:48   #13
Imagine
Veteran

Imagine's avatar

Pohvala: 1,494
Pohvaljen: 2,196
Nivo reputacije: 346
Imagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputaciju

Jedino sto vidim "novo" u ovom atomizeru je:
- veca zapremina tanka (za eGo-C su tankovi od 1.1 i 1.8mlm a za eCa su od 3.5ml)
- dizajnerski je prilagodjen eVic-u/MOD-ovima (dimenzije)

Skoro 100% sam ubedjen da je glava atomizera (isparivac/grejac/"pilula"...) ista kao i za eGo-C atomizer, pa ocekujem isti TH, isti ukus arome, a mozda hladniju paru (zbog velicine/duzih kanala za vazduh).

Licno mislim da ce ljubitelji eGo-C-a, takodje biti zadovoljni i sa eCa atomizerom.
A osnovne dobiti se ogledaj u kapacitetu tanka i sto je namenjen za MOD-ove.

1. Structure innovation and non-leakage - inoviran dizajn i nema curenja (razlika u dizajnu, a nema curenja ni kod eGo-C)
2. Bigger-sized cartridge - veci tank za tecnost (i eGo-C koristi tankove, a razlika je u kapacitetu tankova)
3. Changeable atomizer head - promenljiva atomizer glava (takodje je promenljiva i kod eGo-C, a skoro 100% sam ubedjen da je u pitanju ista glava atomizera)
4. Changeable cartridge - promenljiv tank (i na eGo-C se menjaju tankovi)
5. Powerful vapor - jaka para (takodje vazi i za eGo-C)
6. Easy to assemble and disassemble - lako sastavljanje i rastavljanje (takodje vazi i za eGo-C)
7. Higher applicability - veca primenljivost (mogu i eGo-C da nasrafim na MOD... samo eCa bolje izgleda na MOD-u)

Postoje 2 tipa eGo-C atomizera:
Tip A - telo konusnog oblika - tank zapremine 1.1ml
Tip B - telo cilindricnog oblika - tank zapremine 1.8ml

Da li je eCa , mozda...:
Tip (A)C - telo cilindricnog oblika φ23x47mm - tank zapremine 3.5ml
Tip (B)D - telo cilindricnog oblika φ23x32.7mm - tank zapremine 3.5ml

A evo kako izgleda eCa tip A na eVic-u:

Imagine nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-06-2013, 22:23   #14
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 543
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Prelepo,Hybrid eVic .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-06-2013, 22:38   #15
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Da tako sam i ja skontao samo je veći tank
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Tagovi
evic-c

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:06 sati.