Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-12-2016, 21:13   #1561
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 21
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima
Uobičajeno Re: Kanger Protank 2

Ave se pralo preko noci.ujutru db i nova vata, muji i koristim.

---------- Post dodan 30-12-2016 u 22:14 ----------

Do sad nisam imao problem, da nije do tecnosti?
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2016, 21:18   #1562
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,070
Pohvaljen: 1,270
Nivo reputacije: 197
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Pomirisi i tecnost. Onako iz bocice i navrni bazu sa grejacem na bateriju, nakapaj na vatu par kapi tecnosti pa pomirisi tako paru kada radi grejac. Proveri i gumicu koja razdvaja +i - dole na grejacu da ti nije nagorela.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-12-2016, 23:27   #1563
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 191
Pohvaljen: 168
Nivo reputacije: 49
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Anomaly Vidi poruku
Ave se pralo preko noci.ujutru db i nova vata, muji i koristim.

---------- Post dodan 30-12-2016 u 22:14 ----------

Do sad nisam imao problem, da nije do tecnosti?
pa vidi, kad citam opis "extra" arome gde kaze slatka duvanska sa blagom primesom zagorelog na kraju ja se namrstim i zaobidjem jer ono...slatka je al smrdi na garez pred kraj..hvala lepo. Poenta: moze biti do tecnosti lako. Svasta se prodaje sa raznorazni opisima fantazije i nebeskih ukusa u ustima, a u realnosti nidje veze.

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2016, 23:38   #1564
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 21
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

Ovo je Jf duvan i pekar mislim iz Diy varijante, tako mi je receno.
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-12-2016, 09:15   #1565
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Off topick (valjda se tako pise): kada u svojim opisima tecnosti koristim pojam "paljevina" mislim na sam dozivljaj arome u kojoj osetim ukus duvana koji gori, zapaljene cigarete, dima od cigarete...a ne na miris i ukus sprzenog grejaca. Bar sam ja pisao o tome da na pt2 kliru menjam vatu svako vece. Za divno cudo ta mi je navika ostala i dan danas. Svakodnevno koristim ovaj klir bar da povucem par puta iz njega; i to mi ostala navika.
A naravno da neke tecnosti pocnu vrlo brzo da zagorevaju i prljaju grejac. Jako obojene, guste,slatke i sl.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 31-12-2016, 10:42   #1566
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

ma hvala im lepo na tecnostima koje se osecaju na paljevinu bilo koje vrste, jedva cekam da se vratim na duvan i cigare Bas mi taj smek fali u zivotu

Staro 31-12-2016, 10:52   #1567
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 782
Pohvaljen: 721
Nivo reputacije: 137
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Meni fali
Koja to tecnost ima smek pravog duvana iz cigarete?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-12-2016, 10:54   #1568
Marko021
Senior

Marko021's avatar

koja cigareta ima pravi smek duvana?

Zahvalili :
Staro 31-12-2016, 10:55   #1569
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Ok koja tecnost ima smek cigarere?

Zahvalili :
Staro 31-12-2016, 11:36   #1570
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,491
Pohvaljen: 751
Nivo reputacije: 161
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

pitanje za milion dolara

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-12-2016, 22:11   #1571
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ako hoces da ti smtde prsti,zavese,pozute prsti i zubi...nijedna. Ako hoces sa aromom da te podsecaju na cigaretu, miris duvana i ukus popusene cigarete moze da se nadje. Samo nema sve zajedno, pa nista od mojih 1.000.000. $.

Staro 31-12-2016, 22:17   #1572
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

O aromi pricamo
Ja za ove 3 godine nisam uspeo da nadjem nista slicno cigareti, probao razne mixeve, aditive, ekstrakte duvana, jok to nije to... ali odosmo u totalni off ove teme. Izvinjavam se.

Staro 01-01-2017, 12:17   #1573
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,662
Pohvaljen: 5,852
Nivo reputacije: 867
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ja sam u osnovnoj palio šibice i D2L uvlačio taj jedan sekund kad se zapali! Cigarete su mi posle bile samo zamena za šibice... Sad je vejp zamena za cigarete. Samo da se ne vratim na šibice.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-01-2017, 20:06   #1574
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Aroma zapaljene sibice. Ko zna jednog dana kada ponestane inspiracije za razno razne druge arome,pa se neko doseti i toga.

Staro 01-01-2017, 21:15   #1575
Marko021
Senior

Marko021's avatar

to nije aroma, to je miris upaljenog sumpora. Ispravka, fosfora.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Tagovi
kanger, protank 2

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:59 sati.