Forum

Kanger Protank 2 - Strana 58 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-03-2015, 16:27   #856
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 100
Pohvala: 403
Pohvaljen: 537
Nivo reputacije: 117
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Kanger Protank 2

Marko te fabricke glave su uzasne. Fazon kod protankova i jeste da ih modifikujes na vatu jer time dobijas mnogo vise nego sa fabrickim.

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2015, 16:33   #857
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 49
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,204
Pohvaljen: 677
Nivo reputacije: 148
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Mozda malo zavisi i od tecnosti

---------- Post dodan 12-03-2015 u 16:40 ----------

Marko:"ja uzmem setup pa parim hit za hitom par minuta onda odlozim na 20 minuta."
E, ovo moze isto biti problem(nisam siguran,jer ja kad se dovatim cigarete,parim cuclam non-stop,bez pauze uvek istim intezitetom,ne stigne ni da grgoce ,ni da zegori)
gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-03-2015, 16:43   #858
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 36
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 173
Pohvaljen: 157
Nivo reputacije: 43
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od epox Vidi poruku
marko ja imam zelju da ti pomognem ,ajde da zajedno nekako preko vibera ili bilocega drugog napravimo jedan grejac na tvoj ptank 2 ako zelis? ja mislim da ces biti zadovoljan a i bice ti drago jer si ga ti sklepao! imam strpljenje i volju veruj mi!
Hvala, vec imam pomoc i uskoro cu motati svoju prvu glavu, a gojkov i Chiral su mi vec poslali neke stvari koje cekam da stignu, bice to sve okej. Promenili su mi ljudi misljenje oko motanja glava tako da...hvala im, hvala vam svima u stvari, a njima posebno (motanje nije komplikovano, izucio sam ga samo nemam cime da motam, za sada ali to je u procesu nabavke, rekoh vec X puta, meni se ruke pomalo tresu, a motanje deluje ko pipav posao i to me je odvracalo (izmedju ostalog) od motanja)

@gojkov: Videcemo veceras kad preuzmem tvoj "vez" Nadam se (verujem zapravo) da nece biti problema, tj. bice jedan, necu videti monitor od pare verovatno jer je i sad ima tona. Razlika u baterijama je nebo i zemlja iako je napon navodno isti...odnosno na ego-T upgrade u opadajucem modu je navodno i visi napon. Oh well, kad ja verujem kineskim deklaracijama, ko mi kriv.

PS. Tecnost je uglavnom PG, trenutno 50-50 joye peach i eleaf ry4

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-03-2015, 16:53   #859
gojkov
Veteran

Godine: 49
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,204
Pohvaljen: 677
Nivo reputacije: 148
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Ja nazalost ili na srecu imam samo obicne ego baterije sa promenjivim naponom,al parim na u proseku 3.4 v tako da ne znam sta je to oblak pare
Tecnost onda ne bi trebalo da je problem
gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2015, 17:16   #860
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od gojkov Vidi poruku
Ja nazalost ili na srecu imam samo obicne ego baterije sa promenjivim naponom,al parim na u proseku 3.4 v tako da ne znam sta je to oblak pare
Tecnost onda ne bi trebalo da je problem
Ne mogu da tvrdim, ali mogu da pretpostavljam sobzirom na cenu izahteve, da je u tim VV baterijama bolja celija nego u najobicnijim joye ego. A nemas ni curenja pri onome sto si opisao znaci da je sve okej i sa grejacima koje motas i sa baterijom koju koristis. Ako nadjes kod nekog obican joye ili tako neki ego, probaj na njihvim standardnim 3.3V pa vidi dal ce morati ubrus da radi
btw. Naravno da cu tvoj grejac probati prvo na 3.4V i nadam se da ce raditi, nisam jos poceo sam da muckam tecnosti Oblaci su cool al nisu bas jeftini kad kupujes tecnosti :/ Mislim da sam danas vec dva puta punio PT i evo sad cu treci i uvece sigurno i cetvrti put o_O Izem ti dobru bateriju i kud sam je i kupovao hahaha lol

Zahvalili :
Staro 12-03-2015, 17:18   #861
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 100
Pohvala: 403
Pohvaljen: 537
Nivo reputacije: 117
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Ako ti je naselje blizu, dacu ti ja kantal

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2015, 03:04   #862
epox
Iskusan član

E-cig: smok m80+ -kayfun v2 lite istick pico -kayfun v4
Pohvala: 54
Pohvaljen: 75
Nivo reputacije: 26
epox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svima

nema nikog da se javi ,Marko?
da podelim ja moje iskustvo veceras .
resim da promenim vatu na grejacu ptanka 2 (nije bitno koji sta kako ,bitno je sledece)ne ide iskrivim grejac pa reko ajd da premotam drugi ,cas!
Ista meta, isto odstojanje! stavljaj vatu ovako stavljaj onako ma ne bre nije to to i tacka ! od 11 do sad utvrdjujem sta je faktor (ili zagoreva ili grgori i preliva sve zivo ).namestim ja zadnji ,pre jedno pola sata po secanju kako bilo pre(sto se vate tice ) povucem dva tri puta da navlazi pa hit ma milimetar do zagorevanja ,vidim da hoce ponovo .Pop.cim! Ostavim sve odem da se iztusiram ,vidim nema pomoci vratim se i onako iznerviran reko daj da te izgorim sve cepnem estick na 14w (inace parim na 8) jedan hit extra vratim na 8w milina poenta price setim se da uvek izmedju motanja tj motam jedan grejac navlazim i ostavim u rezervi i a drugi u masini ! zakljucim da vata ima neki prelazni period ili kako li da nazovem to ,mora da odstoji vlazna bar 10-15 min da pocne optimalno da vlazi .Znaci i podizanje voltaze popario sam vec natopljeni grejac -ubrzao proces. tolko !
epox nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2015, 03:15   #863
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Ja imam dva nova premotana grejaca od dva razlicita korisnika ovog foruma koji imaju svoje specificne radove, takoreci. Ranoje da pisem zakljucke. Oba grjaca su kantal, jedan je mikrokoil, drugi nije, razliciti kantali, razliciti promeri, oba su na vati. Isprobavam i stelujem. Oba su dobra na svoj nacin, oba su bolja od fabrickih, ni jedan mi nije dry hit. To je sve sto mogu i zelim da napisem za sada.
Mogu samo da dodam da sam jedan uspeo da "sredim" pa sam morao da stavljam vatu ponovo i iako je lako staviti vatu, nije lako staviti je kako treba. To je jedan od razloga zasto ne pisem nista.

Pisacu kasnije, kad sumiram utiske. Utiske o fabrickim grejacima sa boljom baterijom sam vec napisao. Ako treba nesto da dodam, slobodno pitajte. Rekoh, Pt2, sto se mene tice, nije za joetech ego bateriju od 3.3V.

PS. Iskrivio sam jedan grejac malo, (sarkazam) katastrofa, otpor se pomerio za 0.01, popravio i vratio nazad za sekund. Sto bi moto novi grejac bro?

evo iskustvo: jedan grejac mi je drugar poslao natopljen i ja sam smetno sa uma da je to davno natopljeno i nisam tome pridao nikakav znacaj. Posle dva sata parenja vata je i dalje davala smek i prijatelj kaze "moraces to zamenuti, osusilo je garant" I ja lepo to zamenim, prvi put u zivotu, sve lepo prodje, pomaloooo tesno, al zategnem ja to i okej, nije vise tesno. Katastrofa. Tezak/uzak vape, ko da nemam afc i sl. Njegov radio super samo samo se oseco na vatu (nije njegova krivica, prosusilo nakon nedelju dana). Izbacim ja to i smotam vatu ponovo ovog puta ja napravim to u obliku kao glisticu koja skoro knap prolazi i nije skroz knap i reko super medjutim ne valja.
masni prsti, previse nabijena vata, opet tight draw (zategnut protok vazduha). Treca sreca, jos nisam probao, koristim setup od drugog forumasa, mikro coil, cu cu! (lokomotiva?! o.O )
elem, nije samo stvar provuci tu vatu, kanda ima tu finesa.

@epox, specificno, vatu moras da natopis da flooduje bukvalno. Sta god sam gledao ili citao o premotavanju, pre upotrebe dobro preterati sa natapanjem vate. Posle izbacis visak "toplomer metodom" (hahha, cimas klir ko toplomer kad oces da skines temperaturu sa njega, podmetnes nesto da ne isprskas pod). Nemam pojma kolko je ko ovde u sta upucen pa necu da pametujem ali vatu treba namastiti dobro pre nego sto opalis bilo kakvu struju oko nje, to je sve sto sam teo dkzem.

---------- Post dodan 14-03-2015 u 03:34 ----------

toplomer metoda je nesto sto sam od Gojkov-a cuo Njemu ili kome god saljite zasluge za izraz, ja bolji nisam cuo

Zahvalili :
Staro 14-03-2015, 05:20   #864
epox
Iskusan član

E-cig: smok m80+ -kayfun v2 lite istick pico -kayfun v4
Pohvala: 54
Pohvaljen: 75
Nivo reputacije: 26
epox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svima

jedno pitanje marko, el si razvijao grejac prilikom menjanja vate?(tesko da si mogao bez razvijanja ) sledeci put iscupaj srednji pin za milimetar pa navrni grejac bez da ga stezes mnogo i neces imati zategnut protok
epox nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2015, 12:11   #865
teodorica
Senior

Godine: 40
Pohvala: 458
Pohvaljen: 385
Nivo reputacije: 98
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Jedan grejac,koji je stigao uz PTII sam koristio gotovo godinu dana(isto sam vec ranije pisao k'o Svaba tralala).Pitao sam se samo zasto sam kupio dve kutije rezervnih,najvise zbog gumice izolatora,ali eto koliko je trajala.Rastavio sam glavu sigurno 50 puta,i to najvise u startu jer sam hteo da je nateram da radi sa fiberom,ali bezuspesno.Dodatni struk preko ga opasno prigusuje,a bez njega curi i sam fiber mi ima odvratan ukus i pre i posle DB-a.Prelaskom na vamo,a posle na nemeziz,zica je otisla na 0,3mm i to je izolator svojski tolerisao.0,8ohm ski grejac oprzi gumicu,ali svaka 2 meseca pri promeni setapa,zaokrenem je na neostecen deo i teram.Deblja zica je za mene bolja,ali trazi vecu snagu baterije i lakse je za provlacenje,neizbezne,vate.Tanja brze zazari,ali krace traje i deformise se lako.To sto sam se zeznuo,pa posle kao vape geek presao na kajfun i 3x povecao potrosnju je druga stvar,ali za prosecnog i nadprosecnog korisnika nema boljeg klira iz minimalne adaptacije,hteli mi to ili ne.
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2015, 12:38   #866
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Citat:
Originalna poruka od epox Vidi poruku
jedno pitanje marko, el si razvijao grejac prilikom menjanja vate?(tesko da si mogao bez razvijanja ) sledeci put iscupaj srednji pin za milimetar pa navrni grejac bez da ga stezes mnogo i neces imati zategnut protok
nisam koristio fabricki motane grejace vec custom motane. Tesan protok je do mog neiskustva u postavljanju vate. Pre nego sto sam ja menjao vatu sve je bilo ok.
PS. Kako mislis dal sam "razvijao grejac" ? Nisam siguran da razumem na sta mislis. Sto se protoka tice, imam AFC.

Zahvalili :
Staro 14-03-2015, 13:03   #867
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,174
Pohvaljen: 1,727
Nivo reputacije: 318
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ima tu i razlike u vati tj koju vatu koristite. Ja do sad nisam imao probema sa vatom u smislu da moram a preplavim grejac pre upotrebe pa da ga treskam jednostavno, smotam zicu, okinem da proverim dal radi...sacekam da se ohladi, provucem vatu... proverim dal nije tesno/labavo...skratim vatu, vratim dimljak da proverim proreze...skinem dimljak, 2-3-4 kapi tecnosti (zavisi od kolicine vate ali nikad preko 5kapi)... sacekam 10ak sec... test fire... sklopim sve... operem ruke i

Be Free Without WiFi n TV
shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2015, 13:07   #868
Marko021
Senior

Marko021's avatar

zavisi na kakav si protok navikao. Ono sto je tebi dobro nekom moze biti suvise prozracno, a nekom drugom suvise tesno. Ja volim kad je skoro za lung inhale

Staro 16-03-2015, 11:34   #869
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
Pohvala: 837
Pohvaljen: 415
Nivo reputacije: 112
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Cisto informativno:namotao danas glavu na 0.4oma-ovo ne moz' se pari :( Mislim moze al nije to to...

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2015, 11:43   #870
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,014
Pohvaljen: 10,396
Nivo reputacije: 1555
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Može, može
Kod:
http://professorvape.org/
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Tagovi
kanger, protank 2

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:03 sati.